Çorbalar Fıstıklı Öz Çorbası (Gaziantep Yöresi) - Eker Süzme Yoğurt Sponsorluğunda

Ayrıca bu çorbanın adı sadece öz çorbası. Fıstıklı öz çorbası anlatım bozukluğu olmuş. Çorbanın olayı zaten fıstıklı olması. Pirinçli yayla çorbası diyor muyuz yoooo.
Aynen bende öyle biliyorum. Fıstık olmaz sadece öz olması gerekli. Mesela sen çilekli Kıbrıs tatlısı yazmamıştın

Aynen bende öyle biliyorum. Fıstık olmaz sadece öz olması gerekli. Mesela sen çilekli Kıbrıs tatlısı yazmamıştın
Öyle yazsam da olurdu. Kıbrıs tatlısı süslemesi çilekli de olur kivili de cevizli de. Ama öz çorbası sadece fıstıklı olur.

Şaka bir yana bir çorbanın böyle bir sunumunu o kadar araştırdım ama ben internette görmedim. Gerçekten sunum olarak bir yeteneğin var kesinlikle canım. Bunu meslek haline getirsen keşke. Şahane olmuş, açıkçası şuan çorbanın ne olduğu değil görseli dikkatimi en çok çeken . Eminim bir tarhanada yapsan sunumun bu şekilde olacaktı. Söyleyecek kelime yok,muhteşem eline zihnine düşüncene sağlık JOYz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…