Femara

Merhaba öncelikle hayirli olsun saglikla kucagina alasin insallah Bende bu ay femara kullandim. Bu gun reglin 20gunu ama regl agrilarim var. Sende belirtiler nasil oldu? Agri oldumu ya hiç b hiss etmedinmi?
Malesef bebeğim düştü ben reglime 4 gün kala çift çizgiyi gördüm ama bende hamileligin bütün belirtileri vardı. Uyku hali memelerde hassasiyet meme kenarlarında yesil damarlar sık idrara çıkma alt karın çok hafif ağrı ama kısmet değilmiş inşallah sizinki tutmuştur hamis haberi aliriz.

Kızlar benim bugun adet günüm henuz olmadım iğneyi gecen ay vurundugum günden bir gun geç vurunmusum bu ay bu da etkiler mi sizce döngüyü yani biz adetlerimizi çatlatma iğmesine göre mi oluyoruz adet duzenimize göre mi gecen ay ilk kullanısımdı çatlatmayı ama adetim gununde geldi tam 30.gun bugun de tam 30.gun henuz gelen giden yok umutlansam mı bilmiyorum test yapmıyprum kimyasal falan olursa da haberim olmasın diye 1 hafta gecnxe yapcam en erkwn ama kafamda sorular da dolandı bugun olmaynca

Allahım saglıkla dunyaya getirebilecegimiz evlatlar nasip etsin saglıklı gebelikler geçirelim inşallah en kısa zamanda tekrar hayırlı haber verirsiniz

Gecmis olsun(( insallah tez vakitde guzel haberlerini aliriz Bende qaliba tutmamiş(( hic bir berilti yox sadece ara ara gunde regl agrisi oluyor o kardar. Birde ayaklarim eklemlerim cok agriyor. O da sanirim çatlatma ignesinde.

Gecmis olsun(( insallah tez vakitde guzel haberlerini aliriz Bende qaliba tutmamiş(( hic bir berilti yox sadece ara ara gunde regl agrisi oluyor o kardar. Birde ayaklarim eklemlerim cok agriyor. O da sanirim çatlatma ignesinde.
Siz ne zaman olmuşsunuz catlatma ignesini?

En iyisi regl geçince test yapmak eğer kimyasalı yakalarsaniz gerçekten çok üzücü bir durum.

Eklentiler

• IMG_20220402_084206.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20220402_084135.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 29

Eklentiler

• PhotoCollage_20220402_174842586.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ne durumdasınız benim 2 gun geçti adetim ama estrofem kullanuyorum gecen aydan farklı olarak estrofem gecikme yapar mı bilgisi olan var mı boşa umutlanmayım

Kızlar ne durumdasınız benim 2 gun geçti adetim ama estrofem kullanuyorum gecen aydan farklı olarak estrofem gecikme yapar mı bilgisi olan var mı boşa umutlanmayım
Selam canım.
Bende düne kadar hep.silik çizgi gördüm 12.,günü kan verdim 3,5 çıktı bugün testim beyaz baya 14.gun iğne sonrası , regl bekliyorum.
Esfortem progestan dmi onlar gecikme yapabiliyor,

Selam canım.
Bende düne kadar hep.silik çizgi gördüm 12.,günü kan verdim 3,5 çıktı bugün testim beyaz baya 14.gun iğne sonrası , regl bekliyorum.
Esfortem progestan dmi onlar gecikme yapabiliyor,
Hayırlısı olsun canım belli olmaz inşallah olmazsın da bebiş vardır estrofem östrojen hormonuymus bana adetimin 11.günü verdi bu hapı rahim daha cok kalınlaşsın bebek olursa tutunsun diye dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…