Feci Şekilde Aldatıldım..

Bizim oralarda bir laf var
Var miskin, var altında sikkin, (bıçak)
Yani melek yüzlü görünenlere de dikkat etmek gerek, üzüldümmm

Kim bilir belki de..

Siz 30 yaşında ve eğitimciymişsiniz. Adam da yönetici pozisyonunda olduğuna göre 30+ yaşlardadır herhalde.

Daha önce evlilik tecrübesi de olan adamın, ilk buluşmada tir tir titremesine ve bu denli utangaç, titrek bir adamın; bir kurumda yönetici pozisyonunda çalıştırılmasına anlam veremedim.

Ya he he kız da salak bir kere yazın görüştüğü adam için tayin alacak… Bu erkekler kendileri kuş beyinli oldukları için karşılarındakini de öyle sanıyorlar. İyi olmuş ayrılmanız, gerçek yüzünü daha ciddiye binmeden anlamışsınız. Yere bakan yürek yakan derler böyleleri için. Belki önceki evliliği de sadakatsizlikten bitti…
Bu arada bu hayatta neyden korkarsanız onunla sınanırsınız bence bu kadar düşünüp sorgulamayın. Biraz akışına bırakın.

Eee evlenecek miydi bakalim ? Evlenmek kadar ciddi iş mi var ?

Böyle bir ülkede mi anlam veremedin ? Liyakatten ve kaliteli evliliklerden geçilmiyordu zaten ülke . Biz ne yöneticiler gördük bu ülkede.adam kekeme, atanmış konuşma terapisti olmuş.adam 4 temel işlemi yapamıyor, bankada bilmem ne müdürü. Evliğe gelince de evlilik olsun da taştan olsun diyen saf salak bir kadın sürüsı var hâlâ ülkede.hâlâ kuzenleri falan birbirlerine iteliyorlar bu devirde.kıza gidiyorlar evlenmek ister misin temiz, işinde gücünde bir bey var.o da koşa koşa kabul ediyor bu yani.

Öncelikle geçmiş olsun canım.
Yakaladığın için şanslısın.
Yere bakan yürek yakan denilen cinsten işte.
Aslında görüşüne aldanmican sessiz sakin efendu gibi görünen den korkucan belki de bu hayatta.
Ben mesela hep o tiplerle oldum sessiz sakin işinde gücünde dediğimiz tiplerle ama bende ya aldatıldım yada teşebbüs ederken yakalandım.
Dışardan ben daha yırtık gözüküyorum mesela seksi güzel vs ama hep ilişkilerimde sadık sevecen fedakâr taraf oluyorum.
Piç tipler vardır mesela onlarla hiç işim olmadı.
Görünüş gerçekten aldatıcı oluyor.
Yada komplekse mi giriyorlar onuda anlamıyorum.
Boşver şanslısın kurtuldun.
Bide çocuk gibi ağlaması çok çirkin yapma o zaman yani.
Kız niye yapissin ya kızı da idare etmiş şehir dışında tabi kızın haberi bile yok farklı bir şehirde olunca aldatması kolay olmuş.

Kimseyi kıramıyormuş ayrılamamış. Böyle saçmalık mi olur
Ya defolsun ya kimse kırılmasın diye herkesle çıkalım o zaman.
Resmen iki kişiyi idare etmiş adam .
Içinden ne gülmüştür ikisi de bana hasta demiştir karektersiz.
Bence bu defteri tamamen kapat .
Barışmak ister dönme.
Adam evlense de aynı şeyi yapar.
Sadakat karekter meselesidir

Yani genelleme yapmak istemiyorum da kizlar, soyle bi bakinca cidden size katiliyorum. 1 uzun iliski ve bir tane de flort donemi gecirmis biri olarak artik karar verdim, sessiz sakin gorunenden korkulur. Hic mi sasmaz yahu?
Sessiz erkekler ya sinsi ya da konuşacak bir şey olmadığı için ya da fobik oldukları için böyle. Yalan söylüyor. Kızla 4 aydır mi ayrilacakmis? Hadi ordan.

Ben böyle sessiz sakin kendisini oturaklı gösteren adamlara baktığımda nasıl bir ruh hastasıda kendini böyle gizliyo Allah bilir diyorum hep. Hiç sekmez hic. Hepside bir bir ruh hastası cıkıyo.

Zaten adam önceden evlenmiş boşanmış acaba niye…

Bu durumda kendinizi üzmeyin. İnsan tek başına da çok mutlu bir hayat yaşayabilir. Sizin kimsenin sevgisine ihtiyacınız yok. Boş verin hayat aşktan ibaret değil

tek söyleyeceğim şey, tüm sözleri yalan ama umarım intihar tehdidi doğru çıkar. dünya bir pislikten kurtulur.
yüzsüz herif.
tesellim şudur ki Allah'ın sevdiği kuluymuşsunuz, kurtulmuşsunuz. bir sadaka verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…