Feci Şekilde Aldatıldım..

Neden biyle adamlari cekiyorum ve hayatima aliyorum arastirmasi yapin. Bilincaltiniz ne diyor? Gercekten ise yariyor bazen insan bilerek yapiyor ama farkinda olmuyor..
Yasadiklariniz icin uzgunum ama gecicek emin olun

Lütfen hanimlar sessiz fazla konusmayan erkeklere dikkat edin Ben de konu sahibi gibi bisey yasadim.. o kadar sakin o kadar tedirgin icine kapanik bebek gibi biriyle birlikte oldum. Kimseye bakmaz, beni aldatmaz cok guvenilir diye. Ve inanin bugune kadar hic görmedigim, yasamadigim seyi yasatmaya calisti gizlice bana. Resmen hayatimin sokunu ve acisini yasadim. Boyleleri korkunc icten pazarlikli oluyor, ve fazla konusmadiklari icin bisey anlayamiyorsun sonradan cok buyuk bir travma yasatiyorlar beklemedigin icin. Gecmis olsun canim, umarim atlatirsin bu travmayi.

Sessiz atın tekmesi işte.

ah ablacım bu hikayenin öteki tarafındaki kızdım ben de bir zamanlar. aynı yalanları birebir aynılarını karşı tarafa söylemişti. telefon tamiri, kurtulamamak, bırakmamak vs. şok oldum hikayenin benzerliğine sadece zaman mekanlar uyuşmuyor. allah kurtarmış seni de. umarım sen de o kıza ulaşıp anlatmışsındır zira ben öyle yaptım. kimsenin aldatılmaya hakkı yok

Verilmiş sadakanız varmış ki evlenmeden yıllarınız heba olmadan öğrenmiş siniz üstünde durmaya düşünmeye lüzum yok önünüze bakın

Sosyal anksiyetesi olup doğru düzgünce evden çıkmayan adam işe gidiyorum dediği sırada aldatmıstı kuzenimi. Cocugu da gör bi mazlum. Cidden asosyal, içe kapanık tipler her zaman daha fazla korkutuyor beni. Bir de sürekli yazardı kuzenime o istemeden bile.

Valla ben duruşunuzdan dolayı tebrik etmek için yazmak istedim. Ne yalan söyleyeyim en son Bir şans daha vermeli miyim diye soracaksınız sandım bi an ama gerekeni yapmışsınız. Karşınıza sizi mutlu edecek, gerçekten seven düzgün birinin çıkmasını dilerim ❤

Sessiz sakin beyefendi dediklerimiz aldatıyor hep tecrübeyle sabit. Geçmiş olsun konu sahibi çok üzüldüm. Kesin eski eşini de aldattı ondan boşandılar
Yok ya benim bir tane vardı oofff bütün ortamların aranan ismi mükemmel iletişim herkese kendini sevdirir vs vs. Ayak üstünde elli tane yalan söylerdi üst düzey yalanlar yakaladım kendisinden. Erkekler genel anlamda tehlikeli arkadaşlar sessizi seslisi yok valla

Bi kerede inkar etmeyen bi erkek görüyüm nolur. Desinki evet aldatıyorum. Aldattım. Sonuna kadar inkar edince inanılıyor mu yiyen var mı?

Erkolar kapatılsın

Senı o kadar ıyı anlıorumkı. Acını paylasıyorum. Bıtmıolar. Bunların melek yüzlüsude aynı hepsı aynı mok

Geçmiş olsun iyi yırtmışsın

Belki de tek istediğin bir damla sevgi olduğu için böyle. Gerçekten böyle olanlar gün yüzü görmüyor. Ama nerede gözü yüksekte tip varsa önüne dunyalar seriliyor. Bence sen de standartlarını yükseltmelisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…