Farkındayım

Arkafad ilk ay diyor ya ben sana 2 hafta diyorum,, bu mutsuzluğun gidecek. Kendine güvenin gelecek. Ben senin yerinde olsam bel basen ve göbek ölçülerimi alırdım. Haftaya vugünler 2-3 cm inceldiğini görürsün..

Sabah tatili ve 95 i gördüm biraz rahatladım hergün tartilmak doğru değil biliyorum ama dayanamıyorum. Dün rahat uyudum en güzeli buydu

Farkındayım 4

Gece tok karnına rahat uyunmuyor. Yatağım ilk defa dar gelmedi beni sıkan birseyler olmadı. Demekki midem beni ciddi sıkıştırıyormus. Düzgün uyuyunca sabah da düzgün uyandım

Sabah tatili ve 95 i gördüm biraz rahatladım hergün tartilmak doğru değil biliyorum ama dayanamıyorum. Dün rahat uyudum en güzeli buydu
Hergün tartıl bi problem olmaz hatta arastırmalara göre hergün tartılanlar diğer kişilere göre fark etmeden 300 calori daha az yiyorlarmış.
Tartı bazen fazşa bazen eksik olabilir. Bunu kilo olarak düşünmeyin hemen. Beden bazen su da topladığı oluyor :)

Kendini iyi hissetmene sevindim

Sabah kahvalti yapamadim koca bir bardak icinde limonla su ictim simdi kepekli peynirli sanvic yaptim zero ile onu yiyorum yanimda 3 mandalinam var saat 6 da bitter kremali light biskuviden 1 adet yiyecegim saat 8 de de ne yiyecegimi hebuz bilmiyorum

Farkındayım 5
Iste eve gelirken 15 dakika yürümeye dayanabildim. Üstüme sanki bir ağırlık oturdu devam edemedim. Kilo arttıkça hareket kabiliyetim bitmiş nerdeyse çabuk yoruluyorum. Ben 50 kilo olduğum dönemlerde günde 4 saat dans ederdim ve yorulmazdim. 20 li yaşlarda çok kolaydı hersey 30 larda daha zor olmaya başladı bi de bu zorluğa kiloyu da ekledim . Oysaki insanın en güzel yaşları 30 lu yaşlar . Anladım ne kadar kilo alırsam hayatım o kadar zorlasacak. Daha basit yaşamaya

Bugün serbest olmama rağmen canım çok bişey istemedi öğlen peynirli kepekli sandviç yanına zero aralarda 3 tane mandalina akşam 1 tane etinin bitter kaplı bisküvisinden 1 tane akşam 3 kase mercimek çorbası yanına 40 gr ekmek beyaz ekmek toplam bunları yedim. Makarna suya düştü eşim çorba hazırlamış hazır masaya oturmak güzeldi hem de diet o da benimle yağsız çorba içti üstüne sos ekledi.yani eşim de artık bana destekci... diet evde tek başına yapılmıyor birileri desteklemeli.

Gunaydin kilo 94.8 ☺ 2 gunde cebine kalan para 80 TL normal sartlarda isten yorgun geldigimde hemen pizza ve kola soyler 1 litre kolayi icerdim yanina da buyuk boy patates cipsi . 2 gundur yediklerim 20 tl yi gecmedi sabah kumbarama attim. Hergun disardan soylemek gercekten masrafli. Biriken para ile kiyafetlerimi yenileyecegim ilk hedef 44 beden

Farkindayim6
Diet yapmak bana ucuza maloluyor 2 gunde 80 tl kardayim

O paralar kiyafet yenilemede çok ihtiyacın olacak. Düşünsene iki haftaya bir beden düşeceksin

Yasasinnnnn bir beden dusmek icin 4 kilo muydu 6 kilo mu kendimi hazirlayim bugun arkadaslar oglen yemege 30 tl verdi benim 5 tl 25 tl kar

Şimdi eve geldim ve hemen tartildim dayanamadım veeeee 94.0 işte bu. Şimdi kendime yumurta haşlayıp yiyeceğim bu moral bana yeter sanırım 16 saat aç kalmak da ise yaradı sanki iki dieti birlikte yapıyorum. Bugün 20 dakika yürüyecegim. Dün 15 dakikada pes ettim

Çok sevindim inşallah hep böyle azmin devam eder.

Ben de öyle umuyorum. Hayatımda kilo yüzünden vazgeçtigim çok şey var bir 10 yıl daha kötüye gitmek istemiyorum. Ben geçen ay hayatımda dibi gördüm herkonuda kendimden nefret ettim ve herseyden. Insanlardan kaçtım. Sonuç 5 kilo olarak geri döndü. Kendi zayıflığım yüzünden vazgectigim çok şey var. Artık vazgeçecek halim kalmadi.

Farkındayım 7

Mutsuzken çok yiyorum stresliyken kendimi kaybediyorum. Bir diziyi seyrederken 2 kilo dondurmayı hiç rahatsız olmadan yedim. Hirsimi alamıyorum. Tüm pismanliklarimi yemeklerden çıkarıyorum. Hayatımda çok pismanligim var. Şuanki aklıma 10 yaş genç olmak isterdim. Ilk kilo aldigim zamanlara dönmeyi... Bu mümkün olmadığına göre yeni pismanliklar eklemek istemiyorum... bebekten bile bize ilk öğretilen agladigimizda ağımıza meme verilmesi. Bizde öğrendiğimiz şeyleri çocuklarımıza yapıp onların da duygusal açliklarini yemekle doldurmalarini bekliyoruz. Bayrak teslim. Bazen hayatımızı degistirmek zor bazen kendimizi degistirmek zor ama imkansız değil ben bunun farkindayim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…