Farkındayım

Gunaydin
Bu sabah cok yorgun uyandim sanirim is yogunlugu diet yuruyus derken yoruldum. Suan calismak zor geliyor ama aksam 30 dakika yuruyus yaptim bacak kaslarim da agrimaya basladi. Aksami iple cekiyorum.

Günaydın çok zorlamışsın kendi i ilk günden.. Neyse sabret son iş günü iki gün tatil. Bu arada ne işi yapıyorsun. Ankafığım kadarıyla erken iş başı yapıp geç çıkıyorsunuz.

Sabah 8 de basliyorum aksam en erken 7 de cikiyorum.genelde cikis saatimiz belli olmuyor

takibimdesin. instagramda 9 ayda 40 kilo verenler cok....eminim sen de başaracaksın. keşke ben de başlayabilsem...72 kg ım

Erteleme bence erteledigin hergun senden caliniyor. Hadi katil hafif hissetmenin mutlulugunu gor

Bencede hemen başlaya bilirsin. Bizim uyguladığımız diyet özel bişey istemiyor ne bileyim işte. Chia tohumu yada kinoa istemiyor.

Bizim gibi part time diyet yapacaksın birgün ye bir fün dur.

Kesinlikle haftada 2 günle başla yavaş yavaş alınacaksin emin ol.

Kilo 93.6 yaşasın kilo vermeye devam ediyorum. Bugün serbest gün ve ben ne yiyeceğimi bilmiyorum kendime kahvaltı tabağı yapsam hiç fena olmaz gibi kahvaltıyi özledim

Günaydın hedefe odaklandım geri dönüş yok eskisi gibi güzel hissetmek istiyorum. Kendime güvenerek rahat yürümek . Hayata farklı bir pencereden bakmak istiyorum bu beni güçlendiriyor. En güzel yaşlarını yemeklere yenik düşerek geçirdim. Artık istemiyorum ve bundan eminim. Dönüş yok

Bu sabah tok uyandım ve kendimi iyi hissediyorum. Sabah yürüyüşü yapıp eşimle sohbet etmeyi planlıyorum. Gerçi o benden çok hızlı yürüyor nefes nefese nasıl olacak bilemedim şimdi

Sabah yürüyüş yapamadım ama 1 saat dans ettim 3 tane müzik seçtim kendime beni hareketlendiren kulağıma kulaklık keyifliydi dans etmek seçtiğim parçalar

weight.png

Program 295 yazıyor 45 dakika bisiklete bisikleti üzerinde 400 kalori yazıyor şimdi hangisi doğru acaba

images (1).jpg
eskiden böyleydim bugün sadece mide kısmı biraz daha küçük artık.

X