Fal Sepeti Deneyimleri

Selamss kızlar ben Falsepetinde 2021-2023 arası fal baktırdım :) sizlere haber vermek istedim çünkü çok ama çok para harcadım boş yere.

Melisa Donukuk
O seneler bu isim çok popülerdi. Bi kaç defa baktırmışım. Sorduğum kişi hakkında aşırı pozitif di ve aşılmayacak durum yoktu. Evlilik görüyordu. Ama o çocuk beni hiç sevmemiş ve fal patladı yani.

Fulya Nas
Yine çok popüler di, ondan dolayı 2 defa baktırdım. Yine çok pozitif ve olumlu baktı, bu da patladı. ‘Çok mutlu bir birliktelik görüyorum’ demişti hshshs.

Duygu Aura
Çok laf kalabalığı. Yok sen bunu söyle istiyorsun fln diyor. Tamam bende ne istediğimi biliyorum zaten, anlatmana gerek yoktu 7 dakika boyunca hshshs

İmren Umay
Beğenmedim. Laf kalabalığı yine.

Efsane Tektaş
Olumsuz konuşmuş, işler senin istediğin gibi gitmeyebilir demiş. Yani patlamadı ama yinede biraz genel bir faldı.

Didar Evren
Kafamdaki kişinin hayatı şu an zormuş, onları anlatmış. Gel gitleri benimle alakalı değilmiş… ama çocuk beni hiç sevmemiş bunu da görememiş Didar :)

Derin Hisler
Beni başka biri ile evlendirdi ama bekarım halaaaa :)

Merlin Ayrıs
Çok genel bir faldı. Yok 9 hafta için de biri ile tanışacan, arkandan çok konuşuyorlar vesaire

2024:
Ahu Yıldız
Pek beğenmedim… anı hiç bilemedi.

Kızlar Gül’e baktırmak istiyorum ama çok pahalı. Siz nediyorsunuz?

Gül bende aşırı olumluydu 2 falında
Ama olmadı
Önermem ben gereksiz pahalı
Ve sıkıcı fal bakıyor bence ben dinlerken bunalıyorum biraz
Çok beğeniliyor diye baktırdım iki kere
Üç olmaz

derin hisleri bir kere denedim ama aklımda bile kalmadı. dümdüz herkese uyacak yorumları olduğunu hatırlyorum

duygu auradan iade almıştım bomboş bir faldı. sen bunları yapmışsın ama karşındaki de yapmış olabilir tabii yapmadıysanız da yapacaksınız diye her ihtimali sıralamıştı

ahu ilk falı şaşırtıcı şekilde çıkmıştı sonrakilerde soru sorduğum için midir nedir sorulara göre senaryo yazmaya başladı. soru sormadan ona bırakılırsa iyi bakıyor

gül bence gayet iyi ama yine de o kredi etmez. %50 indirimde filan anca baktırılır. su falından değil kahve falından hep memnun kaldım bence gülün kahvesi iyi

Gül e baktirdiklarinizin hepsi çıktı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…