Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar güvendiğiniz kimse yok mu yani şu an?
Derya ıyıydı bence ay ben kime baktırsam oyı gelıyor o an ya burda denılen herkese baktırdım nerdeyse hepsı ortalama aynı seyı soyledıler oyuzden cok ayrımda yapamıyorum enerjım tuttu ama deryala hıcbısey soyllemeden bıldı herseyımı bırde byv da marsa ve berke baktırdım cok pembecı degıller ıksııde dıgerlerınden farklı olarak baska bır ıhtımal olabılecegını soyledıler onlarda ıyı ama yazılı gonderıyorlar bence kısa oluyor yenı ınsanlar denemek lazım

Arkadaşlar, çisem deva ve Duygu denizin iletişim ile ilgili verdiği vadeler çıktı. Ama bence diğer söyledikleri ve nihai sonuç çıkmayacak çünkü karşımdakinin samimiyetine inanmıyorum artık. İletişim vadeleri oldu dediğim gibi o yazdı görüşmeyi yemek yemeyi teklif etti ama ben kabul etmedim. Bunlar beni kesmiyor artık, ilişki için büyük kararlar alması gerekiyor onu da yapabilecek basirette değil karşımdaki maalesef. Neyse yakın vade çıktı diyeyim sözün özü.

Arkadaşlar, çisem deva ve Duygu denizin iletişim ile ilgili verdiği vadeler çıktı. Ama bence diğer söyledikleri ve nihai sonuç çıkmayacak çünkü karşımdakinin samimiyetine inanmıyorum artık. İletişim vadeleri oldu dediğim gibi o yazdı görüşmeyi yemek yemeyi teklif etti ama ben kabul etmedim. Bunlar beni kesmiyor artık, ilişki için büyük kararlar alması gerekiyor onu da yapabilecek basirette değil karşımdaki maalesef. Neyse yakın vade çıktı diyeyim sözün özü.
Duygunun durum analizi hakkında ne düşünüyorsun? Bu zamana kadar yanıldığı da oldu bildiği da ama verdiğim bilgilerden mi yola çıkıyor mantık yürütüyor yoksa gerçekten biliyor mu çözemedim.

Duygunun durum analizi hakkında ne düşünüyorsun? Bu zamana kadar yanıldığı da oldu bildiği da ama verdiğim bilgilerden mi yola çıkıyor mantık yürütüyor yoksa gerçekten biliyor mu çözemedim.
Onda şöyle bir şey var canım, önceki fal sorularımdan yararlanıyor buna eminim ama ilginç bir şekilde bana dediği bazı şeyler çıkıyor sonradan duyuyorum partnerimden. Can alıcı 2-3 şey söylüyor ve doğru olduğunu anlıyorum sonradan.

Kızlar selam, önceden falcılara yönelttiğim bi sorunun yanıtını teyit etmiş oldum;
O anda olan bi durumdu hani anı biliyor bilemiyor diyoruz ya karşıyı teyit etmeden anlayamıyoruz tam olarak öyle bir durumu öğrenmiş oldum. Bu durumu o zaman aşağıdaki falcılara sormuştum bilen ve bilmeyenleri yazıyorum.
Bilenler: bir yolun var mars, telefonda bakan zeynep
Bilemeyenler: duygu deniz, gül abla (normalde güvenirdim ama yanılmış), melih gün, ahu :KK43:
Mars ne olur bilmem ama hep mantıklı giden onun yorumları gibi

Duygu ıkı kere reddettı ben enerjı tutmuyor dıye napsam kı ya bakmıyor bana

duygu bana ilk falında sadık, sadece seni düşünüyor seni seviyor gözü dışarda değil dediği adamı ikinci falda zampara, önüne gelene yazan çizen biri olarak anlatmıştı :KK70: iki gün önce dediklerinle çelişiyorsun diyerek iade istedim sen kabullenemiyorsun dedi ve iade de etmedi :KK70:

duygu bana ilk falında sadık, sadece seni düşünüyor seni seviyor gözü dışarda değil dediği adamı ikinci falda zampara, önüne gelene yazan çizen biri olarak anlatmıştı :KK70: iki gün önce dediklerinle çelişiyorsun diyerek iade istedim sen kabullenemiyorsun dedi ve iade de etmedi :KK70:
Yaaaa kızlar tam Duygu’ya baktıracaktım iyiki bunları okudum 🤣🤣

X