Fal Sepeti Deneyimleri

durrin herkese mi sen adım at diyor anlamadım. baktıran iki kişi biliyorum onlara da sen adım at demişti. biri attı ve reddedildi

Tesadüf olabilir bana öyle demesi bilmiyorum bir de yeni baktım ronan ve sardunya oradan Ekim ayında gelişme olacak demişler ama sen ya da o adım atacak diye belirtmemişler hepsi çöp falların yani size de anlatmak istedim kredisi yüksek herkese ama herkese baktırdım astro fal sepeti bir yolun var telwe Zeynep damla Nermin bu arada Zeynep de sen ulaşırsan barışırsınız ama ulaşmasan da o sana gelecek dedi

Talha’ya baktırdınız mı ?
Evet baktırdım, astroda bi iki kişi hariç herkese baktırmışımdır. Talha da baya olumluydu ve emindi kendinden beraber tatile gidiceksiniz işte ilişkiye başlıcaksınız dediği vadeler hep geçti. Ben bu kişiyle konuştum ve asla olmayacağını görmüş oldum, benle oynadığını ilgimin hoşuna gittiğini ama hiçbir zaman bana bir şey hissetmediğini, eski sevgilisiyle tekrar konuşmaya başladığını öğrendim

Allah bıldıgı gıbı yapsın

Kac aydir ayrisiniz

Eylül ayında baktırmış olduğum ilişki falları tutan falcılar; Karma tilki, Venüs yıldızı, Bihter mavi. Ekim ayının ilk haftası mesaj atacak iletişim görünüyor diyerek vade verdiler ve dedikleri gibi oldu.
Ağustos ayında baktırdığım Zümrüt ateş ise Eylül ayının ilk haftası iletişim görünüyor demişti fakat 1 ay sonra oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…