Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dun benim testim de cok silik ince bi cizgiydi bugun daha belirgin olmus.
Yarin bida yap daha uc gun varmis

Gunaydın bayanlar nasılsınız ya benim ovulasyon testi hakkında yorum yapabilirmisiniz? ben bu ay herayki o catlatma agrısını yasamadım normalde kasıklarım agrırdı ama ne zaman yapsam ovulasyon testi kopkoyuydu. doktora gittim pazartesi dedim 3 gün kopkoyu cıktı diye dediki ne güzel işte. dedim pco lu olabilirmiyim onlarda olurmuş böyle diye doktor dediki öyle olsa değerlerin boyle iyi çıkmaz(progestron). Ama bugun perşembe hala aynı koyulukta. Geçen hafta bitmişti ovulasyın yapamamıştım dun geldi sipariş yine yaptım yine koyu. Bugun sabah gebelik testi yaptım ama negatif.

Eklentiler

• ovubeney.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 38
Sen catlatma ignesi mi kullandin canim

Var sanki olcakmisim gibi kasiklarim belim agriyor..
Ateşini ölçtün mü hiç? Valla bende dün senden gaza gelip sabah test yapacaktım ama gözüm yemedi açıkcası çünkü sanırım bugün başlıcak reglim kasıklarım baya dolu

Ovu testlerinin biyle çıkmaması gerekiyor hic siliklesmedi mi peki sende tatlim
acikcasi 29 agustosta pik olunca dedimki catlamistir yumurta diye 30 agustosta yapmadim oylesine 31 agustosta yapinca baktim yine koyu 1 eyluldede koyuydusonra ovulasyon testi bitti dun geldi yine yaptim yine koyu

Ovu testlerinin biyle çıkmaması gerekiyor hic siliklesmedi mi peki sende tatlim
bu ay olan tüm ovulasyon testlerim ekte canım sence silikleşme varmı 12 den sonra. EN son yazısız olan dunki

Eklentiler

• ovu7.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 12ovueyl.jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 33
  • 14eylovu.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 41
  • ovubeney.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…