Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1.sınıf değilmi canım benim kızda 2.sınıfta birde sabahçı öğleden sonra ödev yapıyoruz birde erkenden yatıyoruz günden bişey anlamıyorum
Aynen 1. Sinif canim. Oglen de gitse inan ayni eve gelene kadar 6 oluyor yemek ye odev yap zaten uyku saati geliyor bende alistim bende yatiyorum erkenden :))

Canıımm zaten öncelikle hayırlısını sağlıklı olmasını diliyorum tabiki hepte öyle dilerim . fakat gönlümfen de deli gibi kız geçiyor bunu da dualarında dile getiriyorum . çğnkü allah biliyor ne istediğimi . erkek te olda tabiki çok sevecen dünyam olacak benim yine ...

Erkek cocugu anneye cok daha duskun oluyo bu arada aklinda olsun

Erkek cocugu anneye cok daha duskun oluyo bu arada aklinda olsun
Biliyorum , ama ben babaya düşkün kız hayali kurdum hep , ben babasız büyüdüm baba aşkıyla yaşadım .küçüklükten beri hep bi kızım olsun benim gibi babasına aşık babam geldi dıye kapılara balkonlara koşan , babasının kollarında uyuyan benim yaşayamadığım yaşamak istediğim herşeyi yaşasın babasıyla .

İnsallaah kuzum Rabbim gonlune gore bana da gonlume gore verir insallah.
Hayirlisi sagliklisi ile

İnşallah bakalim.
Zaman da gecmiyor artik. 11 haftalikken gel dedi.
Canım bende haftaya gideceğim özeldeki doktorum çağırdı ama daha ayın 4nde gittim ve devlete gidiyim diyorum bi daha özele gitmek istemiyorum bu ay çünkü muayne paralarıda fazla ayda 1 gidiyim dedim iptal edip kontrol için devlettemi gitsem sen ayda birmi gidiyorsun özele

Ayda bir cagiriyor benim gittigim tip merkezi muaye ucreti 50 lira cok degil yani devlete de ikili test icin gidicem insallah.

Ayda bir cagiriyor benim gittigim tip merkezi muaye ucreti 50 lira cok degil yani devlete de ikili test icin gidicem insallah.
Kız öyle olsa ne iyi burda 115 TL ve ikinciye çağırdı ama gidemem bende testleri devlette yaptrcam ay senin çok uygunmş ya ama doktorumdan çok memnunum biliyosun devlete gittim nasıl korkuttular yok kese yok falan geç döllenme var mı yokmu diyemedi bile ama bu doktorum direk geç çatlamış yumurtan dedi ve zaten 1 hafta geriden geliyor

Cokmus aynen git devlete sende. Ayda bir gidersin ozele.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…