Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyy tebrik edrm kuzum benim cok şükür sende hamissin rabbim sağlıcakla kucagimiza almayi nasip eder artk
Ya ama çok sevindirik oldum inanamıyordum şöyle adam akıllı bi sevinemiyordum korkudan Allahıma çok şükür . inş sağlıcakla alırız kucağımıza kolay rahat bir hamilelik olur inş hepimize

Ayyyy anneeemm içime su serptin allah razıolsun senden kafayı yedim ya yoksa diye hayır boşuna milleti sevindirik dedim birde yoksa eğer ne diyecem diye düşünüyordum . yani bu sonuca göre hamileyim dimi
Cumartesi falan kese için gidebilirsin canım sadece kese ama

Kızlar bu sabah ilk idrarla yaptım bi tık daha net çıktı ikinci çizgi resimden daha koyu aslında kan tahliline hemen gitmek istemiyorum gecikince falan gideyim diyorum sonra hep bi bekleyiş çünkü ....
Canım bende de böyle yeri belli ama kırmızı değil koyu gibi nasıl olcak bilmiyorum 6 gün geçti benim adet hala böyle

Kızlar birde her gebelik testine güven olmuyor miratech özellikle çok yanıltıyor geçen ay yanıltmıştı beni iki farklı test alıp deneyin derim ben sağlamasını yapın

Tam 4 haftalıkken canım benim biraz karışık tüp bebek erken yerleşme olmuş belki seninkide erken yerleşmiştir
Olabilir hiç anlamıyorum da buradan öğrendiğim kadarıyla bilir oldum bu konuları . Dr a gittim hamilesin ama kese görünmez daha dedi tekrar kan istedi gel kan testi yapalım değerin yükseliyomu bakalım dedi bende yarın sağlık ocağında verecem hiç gitmem hastaneye bekle bekle iki saat orda sıkıldım . zaten kısmetse 2 hafta sonra falan giderim keseyide görürüm nasip olursa belki kalp atışını da duyarım bakalım

Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı arkadaşlar varsa kendiniz mi yapıyosunuz havasını alıyomusunuz çok zor geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…