Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
nasıl yani , testte değerin kaç çıktı. hamilesin kesin demesi lazımdı . kese gürünmez zaten yeni bat geçmediimi senin. ben iki hafta bekledim kese için. 2 haftada kalp atışı için bekliyorum. bu hafta c.tesi 8 haftamı dolduracağım o zamana kadar beklerim yani . yoksa doktorlarda düşünüyor acaba boş mu acaba dış gebelikmi.

Kalp atisini gormedin mi canim sen daha en son ne zaman gittin

5+4 de karından baktı keseyi gördü herşey yolunda dedi. Elhamdülillah çok şükür .
Normal kuzum o.kadar seninde az kalmistir kontrole ben yarin gidicem gene devlete M kendi doktoruma cumartesi. İnsallah yaein kendim de gorurum biseyler .

Normal kuzum o.kadar seninde az kalmistir kontrole ben yarin gidicem gene devlete M kendi doktoruma cumartesi. İnsallah yaein kendim de gorurum biseyler .
6 ekim inşallah . sen çok sık giriyorsun usg ye. neden iki doktor. devlette ki kan için mi yoksa kadın doğummu.

6 ekim inşallah . sen çok sık giriyorsun usg ye. neden iki doktor. devlette ki kan için mi yoksa kadın doğummu.
İki.doktor tahlil icin gidiyorum daha cok devlete. Bi zarari yok oglumda da cok girerdjm kanamam oldugu icin surekli zaten toplasan bi dk surmuyo

İki.doktor tahlil icin gidiyorum daha cok devlete. Bi zarari yok oglumda da cok girerdjm kanamam oldugu icin surekli zaten toplasan bi dk surmuyo

ben mevbur olmadıkça girmek istemiyorum. radyasyon sonuçta.

gebelik testi yaptım , kan testi ni bugün verdim daha sonuç için yarın gidecem.ama Dr şikayetiniz nedir dedi test yaptım pozitif dedim Tmm yat dedi bakalım . sonra ultrason da baktı hımm evet şu an çok küçük olduğu için göremiyorum kan testi yapalım değerlerini görelim dedi. Var yok demedi . bı hımm evet göremiyorum küçük olduğu için cümlesinden , hımm var ama görünmüyor mu demek istedi anlamadım

Kızlar ben bugün doktora gittim adetimin 21.günü bugün progesteron için kan aldılar betaHCG yede bakacaklar birde doktor muayene ederken küçük küçük kistlerin var dedi. Bu ay çörekotu bal tarçın kullandım acaba omu yaptı . Kist varken gebelik imkansızmı acaba ? Doktora sordum hayır değil gebeliğe engel dedi ama ben bilemedim

Yokmu bir bilen ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…