Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bir üşüme bir sıcak basması oluyor canın çok dengesiz :)

Doğrudur canım hiç bilmiyorum ya ben de. Doğum ücretini falan herşeyi görüşüp öyle doktora başlamalı değil mi
Yani ben öyle düşünüyorum zten genel olarak doğum baya pahalı ama 20000 de gereksiz pahalı:) medipol, medicana, erdem gibi hastaneler daha makul acıbadem, florance gibi hastanelere göre canın:)

Yani ben öyle düşünüyorum zten genel olarak doğum baya pahalı ama 20000 de gereksiz pahalı:) medipol, medicana, erdem gibi hastaneler daha makul acıbadem, florance gibi hastanelere göre canın:)
20000 tl neymiş allah aşkına. Onlar mı doğuracak o kadar para verince, yine ben doğuracağım

Aa bende persembe gidecem iste benimki de o zaman 5+6 olacak insallah bende bi kereede kurtulayım diyorum ama nabiz icin cok erken sanirsam ya diger haftaya kayacak gibi geliyor bana

Rabbim yerini doldurur insallah kuzum cok üzüldüm

Canim valla benim tabanlar yaniyor ama uclar cok soğuk buz o yuzden sanorsam benim karnim sancilaniyor gündüz çoraplayım sicak basinca cikariyom sonra tekrar giyiyom

Ayy ne güzel. Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Herşey yolunda gider inşallah. Belirtilerin neysi acaba, bunu sormazsam olmaz tabi bir aday olaraktan
Saol kuzum rabbim sana da nasip edr insallah tatlim.
Benim canim belirtiler erken basladi yumdan 4-5 gun sonra göğüslerim agrimaya basladi ama nasil agri anlatamam agrisindan yatamiyordum sutyen batiyordu o kadar da sismislerdi bide akintim vardi kasik agrisi ama onceki aylara göre gerçekten cok daha farkliydilar belirtilerim boyle daha keskindiler

Canım akıntın ne renkti, benim sarımsı bir akıntım var çamaşırım sarımsı bir renk oluyor.

Aa bende persembe gidecem iste benimki de o zaman 5+6 olacak insallah bende bi kereede kurtulayım diyorum ama nabiz icin cok erken sanirsam ya diger haftaya kayacak gibi geliyor bana
Canım aslında telefonumdaki programda dr banu çiftçi orada yarından itibaren yani 6. Haftaya girildiğinde kalp atışı duyulur diye belirtiyor bilmiorm ne kadar doğru?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…