Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Canım şimdi okudum eylüle bende düşünüyorum bat bilmediğim için topiğe yazılamadım ama bende en son Mart katıldım nisandan beri yokum ciddi bir ara vermiştim.bugün hsg çektirdim Türkiye geldiğim için hepimize hayırlı olsun Eylül
Evet seni hatırladım yurt dışındaydın, mart topiğinde birlikteydik ☺️ ben de uzun bir ara verdim ama toparlandım çok şükür 🥰 inşallah eylül ayı yüzümüzü güldürür 🙏🏻❤️

Merhaba kızlar maalesef 8 ağustosta kürtaj olmak zorunda kaldım Temmuz grubundan sonra şimdi yine bi hevesle bu gruba katılıyorum inşallah en yakın zamanda güzel haberler alırız hepimiz🤲🏻 Muhtemelen BAT 10 eylül olur beni de ekler misin D dodocum ? 😊

Evet seni hatırladım yurt dışındaydın, mart topiğinde birlikteydik ☺️ ben de uzun bir ara verdim ama toparlandım çok şükür 🥰 inşallah eylül ayı yüzümüzü güldürür 🙏🏻❤️
Aynen bende yoktum ki Türkiye geldim orada bana en son menapoz giriyorsun folekülün yok vs dediler bende yenice tr geldim ve soluğu doktorlarda aldım orada doktor randevusu bulmak çok zor.çok şükür bir sıkıntı yokmuş sevindik.bakalım önümüzdeki günleri bekleyeceğiz

Aynen bende yoktum ki Türkiye geldim orada bana en son menapoz giriyorsun folekülün yok vs dediler bende yenice tr geldim ve soluğu doktorlarda aldım orada doktor randevusu bulmak çok zor.çok şükür bir sıkıntı yokmuş sevindik.bakalım önümüzdeki günleri bekleyeceğiz
İyi yaptın inşallah dönerken bebişin de seninle olur 😍

Selam kızlar, bu ay oldu derken yine regl oldum açıkçası biraz umutsuzken bu topiği görüp umutla doldum. İnşallah o ay bu aydır :) beni de eklerseniz çok sevinirim bat:19 Eylül

Hahaha kiz beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün😍.. bende vallahi bu ay oldu oldu olmazsa artik bilemiyorum ben catlamayi gördüm artik sira beklemedee bakalim insallahhh🤲🏻❤️ Önümüzdeki 15 gün cabuk geceydi iyi olurdu 😂
Bu ay güldürür insallah ne diyim😁 programda ovulasyon gunum 22 agustos ama 20 agustos aksami acayip kasik agrilarim vardi, bu haftayi 16ndan beri gun asiri degerlendirdim, dun aksami da es gecmedim 🤣 ilk defa bu kdr takipli eksiksiz degerlendiriyorum, bat ne demek sat ne demek ogrendim, umarim cok beklemem 😊😊😊

Bu ay güldürür insallah ne diyim😁 programda ovulasyon gunum 22 agustos ama 20 agustos aksami acayip kasik agrilarim vardi, bu haftayi 16ndan beri gun asiri degerlendirdim, dun aksami da es gecmedim 🤣 ilk defa bu kdr takipli eksiksiz degerlendiriyorum, bat ne demek sat ne demek ogrendim, umarim cok beklemem 😊😊😊
Umarimm canim Allah gönlünden geceni tez zamanda hayirlisiyla insallah nasip eder sana😍❤️

Merhaba kızlar bende şubattan beri 2. Çocuk düşünüyorum ama olmadı bakalım bat 15 eylül civarı inş adet olmam

Kizlar size birsey soracagim 14 agustosta adet oldum ayin 17 sinde bitti ilkgun yogun diger gunler azalarak ayin 17 sinde bitti adet biter bitmez beyaz seffaf karisik akintim var vucud sicakligim genelde 37 36.8 adetten sonra akinti baslar mi kafam karisik

Kızlar bugün adetimin 12ci günü kahverengi leke geliyor normalde hiç gelmezdi sizce yumurtlama yada çatlama olabilirmi
Geçen ay benden de geldi 2 gün peçeteye gelecek kadar aktı o bittikten 3 gün sonra sümüksü şeffaf akıntım ve kasık ağrım olunca anladım ki yumurtlama dönemimmiş. Yüksek ihtimal senin de öyledir canım değerlendir.

Geçen ay benden de geldi 2 gün peçeteye gelecek kadar aktı o bittikten 3 gün sonra sümüksü şeffaf akıntım ve kasık ağrım olunca anladım ki yumurtlama dönemimmiş. Yüksek ihtimal senin de öyledir canım değerlendir.
Çok teşekkür ederim normalde hiç yaşamadım şaşırdım benimde aklıma yumurtlama geldi

Selamlar hanımlar 😊
Ben de 2.ci çocuk için 2 aydır korunmuyorum. Hayırlısıyla eylül ayında tutar inşallah bat 16 eylül

Selam kızlar temmuzdan beri topicten topic e taşınıyorum. Ben hamileyim kesin diyorum regl oluyorum. İçim daraldı iyice bu ay son şansım. Öğretmenin. Eylülde görev yerime dönücem eşimi bırakıp. 6 Eylül beklenen bat inşallah bu ay olur
Daha 2 ay olmuş hocam:) yeni sayılırsın denemede.

Herkese merhaba, yaklasık 3 senedır erken menapoz teshısı sebebıyle tedavi gördüm ve bir ay içime doğdu ben bu ay ılaç kullanmadan kendi kendime adet olcam dedım ve gerçekten bıraktım ilacı ve kendı kendıne 3 aydır adet oldum hormon testıde verdım doktorum her sey normal görunuyor sadece amh da dusukluk var dedı ve bu ay benım yıne içime bir his girdi hamıle kalacağımla ilgili o yuzden ovu testı almıstım dun sabah baktım ıkı cızgıydı gece baktım t bolgesı baya koyu oldu doruktaydı ama değerlendiremedik eşim çok yorgundu, bugun testi tekrar ettım yıne dorukta t cızgısı gayet koyu bugunu değerlendircem benim batta takvıme göre 4 eylul, en azından ben denedim diyeceğim Rabbim'e teslimiyetim tam verdiğinede vermediğinede çok şükür, bir oğlum var şu an 5 yaşında çok şükür kardeş istediği için denemek istiyorum eşim pek hazır değil 😃 bakalım benide listeye eklermısınız, sizlerede umut olsun diye uzun uzun yazdım hiç bir sonuca üzülmeyin bana bir doktorsen asla yenıden anne olamazsın bu değerlerle imkansız, ancak kıbrısta yumurta nakliyle olur vs dıyıp benim kadınlığımı sorgulamam sebep olmuştu ama kimse Rabbim 'den umut kesmesin O ol derse olur 🤲 ilk iki resım dun son ıkı resım bugune ait

Eklentiler

• IMG_20220822_235532.jpg
    IMG_20220822_235532.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20220822-WA0044.jpeg
    IMG-20220822-WA0044.jpeg
    14,7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20220823_093906.jpg
    IMG_20220823_093906.jpg
    137,3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20220823-WA0013.jpeg
    IMG-20220823-WA0013.jpeg