Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Ovulasyon yaparsam daha çok takarım diye yapmıyorum bende 🥲 benimde içimde olmıcak gibi bi his var umut bende de tükendi 😢 bazen modum düşüveriyor her bebek gördüğümde rabbim nasip et diyorum ama var bi süre herhalde isyan etmekte istemiyorum hiç 🤷🏻‍♀️ Milletinde sürekli hadi çocuk hadi çocuk demesi daha çok düşürüyor modumu valla bunaldım iyice 😒
Yaa aynen canim öyle.. ya birde sağım solum dolu hamile, insan ister istemez kafaya takiyo yani.. 😔

17 19 21yapabilirsin aslında o zaman eskiden ben de öyle sanıyordum şimdi yüz kere de ilişki olsa bebek olmuyo sinir oluyo insan
Ah işte şu teknoloji biraz daha ilerlese de eve ultrason makinası alsak 😅😅😅 baktık yumurta çatlıyo hemen ekşın😅 tek ilişkiyle bebelerimiz oluverirdi bu kadar uğraşmazdık 🙈🙈🙈

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Merhaba beni de 3 eylul ‘e ekleyebilir misiniz

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍

Bat 12 Eylül canım

Amin canım❤ sen ağustos topiğinde de vardın dimi inşallah bu ay gol deriz🤣
Canim ❤️ Evet ben iki senedir bekliyorum bu son 3 ay topiklerinde hep vardim ama malesef hep olumsuz bakalim bu topige de girdim daha nice topiklere gircem gibime geliyor 😂😂 bende piskolojide gitti vallah aglancak halime gülüyorum 😁

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️

Selamlar benim de 4 yaşında oğlum var 32 yaşındayım oğlumun Kardeşi olsun istiyoruz❤️ Bugün kırmızıları gördüm. Temizlenince ve yeni bat belli olunca tarihi size bildireceğim. Yumurtlama akıntımı takip ederek anlayabiliyorum. Hepimize hayırlı haberler inşallah❤️

X