Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar göğüslerim hassastı acıyordu ağrısı vardı dünden beri kayboldu sizin nasıl transferin 7. Günündeyim bugün

Kızlar günaydın ben bugün test yaptım transfer günü harç 5. Günüm ama koca bir negatif

Kızlar günaydın ben bugün test yaptım transfer günü harç 5. Günüm ama koca bir negatif
Sakın o hataya düşmeyin ben bu sitede okuduklarımdan etkilenip 6. Gün kan verdim 0 çıktı bugün 8. Gün 12 çıktı…yine çok düşük günüme göre ama ben olmadı sanıp ilaçları aksattım ev işi yaptım ağır kaldırdım şu an çok pişmanım

Gerçekten mi ya

Kuzum cok erken değil mi uzulme bence cor erken trasferimin 8. Gunu cok cok silik bir cizgiyle suphelenmistim.ben uzulme gununde kan testi yap kafanida birseye takma nolur dayanamiyorsun biliyorum bende oyleydim hergun hergun yaptim sana yapma diyemiyorum ama sakin olmaya calis

Merhaba kızlar 25 Eylül Çarş.günü 5.gün embriyosu 1 adet transfer oldum. Bu pazartesi test günüm Cuma (dün) erken idrar testi yaptım negatif çıktı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…