EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Allah izin verirse ve salı günü rahim duvarı kalınlığı istenilen kalınlığa gelirse cuma günü 3. Gün embriyolarım konulacak Dr beğenmezsek pazartesi günüde 4. Günleri koyarız dedi, ilk defa duydum böyle bişeyide bakalım 🤔

Ben varım🥳🥳🥳
35 yaşındayım. Antalya’da oturuyorum. 5 sene evliyim 5 sene istiyoruz sebepsiz infertilite var.Benim ilk deneme inş ve son )))
25 Haziran da OPU oldum şuan 2 tane embriyo var 4ab ve 3bb.
Normalde ağustosta ikinci adetle transfer hazırlama yapacağız ama iptal oldu(((dün doktor söyledi(((yani rahim iyice temizlememiş ve transfer yapsam tutmaz diyor. Ve embriyo kaybetmek istemiyorum dedi bu yüzden eylüle ertelendik
Merhaba bn de antalyadayım aynı dertten müzderabim hangi hastane hangi doktor acaba Aralık gibi bn de tüp bebeğe geçmeyi planlıyorum 2 sene olcak nerdeyse aralıkta hiç gebelik elde edemedim

Teşekkür ederim. “OL” diyen Rabbimin bir bildiği vardır elbet diyerek inanılmaz derecede sakinim. Negatif sonuçlanırsa acayip ağlarım diye düşünmüştüm ama hiç ağlamadım. Hatta eşim bile şokta☺️
Benim 4.denemem diğer 3.de okadar serindim ki nasip dedim zamanı değilmiş dedim.dedimde dedim.meğer içime bükmüşüm😞transfer için ameliyathaneye aldılar başladı ağlama. Asla durduramıyorum kendimi. İçimden sürekli sakin ol diorum ama nafile. Düşün doktor hemşireler şaşkın😬transferi yapıyo doktor benim hıçkırmaktan göbüşüm hopluyor 😂 odaya gittim ni yarım saatte orda devam. Şimdi rahatladım.olmayacaksa sebep çok. Olacaksa dediğin gibi önünde hiçbir engel duramaz.3.günüm bugün rabbim hayırla tamamlamayı nasip etsin tüm arkadaşlarıma.

Bende taze olcam sanirim bugun aradilar gelisimi devam ediyo orta ve biraz alti embriyolar var denildi yarim 3. Gun herhalde yarin kesinlesir degilmi yum gelisim durumu? Bide sali transfer dediler taze olacagi icin 5.gun olmus oluyomu anlamadimda ayin 2 sinde toplandi 7 si transfer yani.bide bu kaliteler onemlimi harfle ilgili bisey demediler henuz bize

Benim 4.denemem diğer 3.de okadar serindim ki nasip dedim zamanı değilmiş dedim.dedimde dedim.meğer içime bükmüşüm😞transfer için ameliyathaneye aldılar başladı ağlama. Asla durduramıyorum kendimi. İçimden sürekli sakin ol diorum ama nafile. Düşün doktor hemşireler şaşkın😬transferi yapıyo doktor benim hıçkırmaktan göbüşüm hopluyor 😂 odaya gittim ni yarım saatte orda devam. Şimdi rahatladım.olmayacaksa sebep çok. Olacaksa dediğin gibi önünde hiçbir engel duramaz.3.günüm bugün rabbim hayırla tamamlamayı nasip etsin tüm arkadaşlarıma.
İnşallah rabbim tez zamanda kucağınıza doldursun illaki hepimizin bu vakti saati var ve sabredenlerden eylesin hepimizi

Selamlar Canım 🤗😘
Ben geçen ay tüp bebek tedavisi görmüş tüm negatif sonrası ilk adetim de bugun bitiyor kusmetse eylülde 7.ve son tedavimizi yaotircaz çok korkuyorum yine olmazsa malesef artık nasip kısmet deyip bırakacaz maddi manevi çok yıprandık çok 😔benim 4.denemde pozitifim oldu 12.haftada malesef kaybettik bu defa pgtli yaptircaz çünkü doktorlar pgt şart diyorlar malesef kaybettiğim bebegimde genetik sıkıntılıydi🙄😏eylülün ortası adetim gelir ve inşallah başlarız bakalım nasip kısmet rabbim bu yolda uğraş veren kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herkes dualrimda🤗🤗😘
İnşallah bu sefer olur,kendim gibi başarısız sonuç elde edenleri gördükçe onlar için daha çok dua ediyorum.Umarım bizim de Birgün yüzümüz güler.Bana da Eylül ayında transfer yapılacak, 5. Denemem.Bakalım bu sefer olacak mı?Çok üzülüyorum ve elden birşey gelmiyor.

Hayırlısı canım gerçekten. Allah inşallah gönlüne göre versin 🥰🥰🥰

X