EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Ben raporlu yapıyorum parça parça ödüyorsanız. Benim ilaçları 700tl tuttu ama herkese farklı yazdırıyorlar tabiki. Sonra yumurta toplama günü 1800tl ödedik . Sonra 5 gün sonra geldim embriyo dondurduk 180tl ödedim. Şuan bu kadar . Şimdi transfer bekliyorum o gün 3400tl ödecegız . Tabiki kalabalık sırada çok bekliyorsun çünkü herkese kan veriyor ve ultrason yapıyorlar . Ama tüm personal çok ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım
Çoooook teşekkür ederim inşallah hayırlı haberlerini alırız

Ayyyyy insallahhhh .:))))))))))) akşam a kan mı versem acaba . Heyecanlandım şimdi
Bence verme çok yeni çünkü düşük çıkar bu sefer de yükselecek mi diye stres yaparsın.Biraz sabret istersen günlük test yap koyulasmayi takip et ama kan için en azından 8 gün olsun.Transfer günü hariç tabi sayılmıyor o gün

Merhaba sizi transferden sonra biraz yatırdılar mı?Bana transferden hemen sonra çıkabilirsiniz dediler
Hayır canım işlemden sonra sedyeyle odaya aldılar bi yarım saat falan yattım sonra lavaboya kalkabileceğimi, lavobadan sonra çıkabileceğimi söylediler ama kaldım ben uzandım 2 saat daha.

Hayır canım işlemden sonra sedyeyle odaya aldılar bi yarım saat falan yattım sonra lavaboya kalkabileceğimi, lavobadan sonra çıkabileceğimi söylediler ama kaldım ben uzandım 2 saat daha.
Ben yurt dışındayım birlikte girdiğimiz kişi hemen çıkmış şaşırdım bende başka bir işi vardı herhalde diye.Normal muayene gibi üstümü odada çıkarttım sonra kalkabilirsin bitti dediler 😅Türkiye ‘de idrar da çok fazla sıkışık olmak gerekiyordu filan burada tutsanız iyi olur ama sıkmayın kendinizi dediler 😅

Ben yurt dışındayım birlikte girdiğimiz kişi hemen çıkmış şaşırdım bende başka bir işi vardı herhalde diye.Normal muayene gibi üstümü odada çıkarttım sonra kalkabilirsin bitti dediler 😅Türkiye ‘de idrar da çok fazla sıkışık olmak gerekiyordu filan burada tutsanız iyi olur ama sıkmayın kendinizi dediler 😅
Farklı prosedürler demekki ☺️
Allahın "ol" demesine bakıyor canım ister transferden sonra direkt kalk ister 5 saat yat ister idrara sıkışık ol ister olma. Valla nasip işi. Doktorun dediklerini yapıp takdiri ilahi diyoruz 😇

Bugünlerde test yapmanın saçma olduğunu biliyorum ama içimde bi dürdü var kalk yap diyo. Kendimle savaşıyorum 😁
Hep uykum var sizde de öyle mi? Hamilelik belirtisi olarak görmüyorum bunu ama ilaçlardan sanırım.
Hiç sorma yaa aynen ben de bekle bekle bitmiyor günler 😂.Ne yapacağımı şaşırdım

Bugünlerde test yapmanın saçma olduğunu biliyorum ama içimde bi dürdü var kalk yap diyo. Kendimle savaşıyorum 😁
Hep uykum var sizde de öyle mi? Hamilelik belirtisi olarak görmüyorum bunu ama ilaçlardan sanırım.
Yapsan da sonuç belli zaten 😂çok erken çünkü.
Benim aksine transfer günü itibariyle uykusuz geceler yaşıyorum.Ayni şekilde transfer günü gecesinden beri aşırı bel ve sırt ağrım var .Yatsam da kalksam da geçmiyor diğer dönemlerim de bunları hiç yaşamadım.Belirti de diyemiyorum daha çok yeni anlamadım gitti

X