Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

İyi de Allah akıl vermiş, kullansın. Hadi bir kere kandı ama hala abuk subuk bahaneler buluyor(sevse aldatmaz, zorla evlendirildi), garip hareketler yapıyor(kadını aramış ya başsağlığına, ben burdan sinir oldum)

Adam kadınla arayı düzelttikten sonra konu sahibini aramamış bile, başka biriyle yakalanmış. Konu sahibi hala beni seviyor aldatmaz demiş, adam 3. hatta belki 4. kişilerle gününü gün ediyor. Saf desem yok ya bir insanın bu kadar saf olduğuna inananamıyorum(bu arada kibarlıktan saf dedim, aslını anladınız bence)

Bir de diyor akıl tutulması yaşadım, o akıl tutulması değildir, ahlak tutulmasıdır.

çok haklısın o kadar haklısınız ki bence gidin sans verin evlenin bak adam karısını sevmiyormuş ayrılmış, bebek yapmıs oda ölmüş, ortada sizin evlenmeyecek bir durumunuz kalmamış,evlen evlen eger vicdanın varsa evlen o sabinin günahına gir, adamı bastan çıkar, kadının bebegini kaybetmesine sebebi ol sonrada sans vereyim mi ya sabah sabah milleti günaha sokmak kendi günahını aldırmak içinmi yazdın sen dalgamı geçiyorsun.. Eger bu konun yalan olupta insanları kandırıyorsan, yada gerçekten böyle bir şey varsa yaptıklarını yasamadan ölme

Yazacak cok sey var da...
Banlanmak istemiyorum.

Sen,adamin evli oldugunu bile bile onunla birlikte olan diger kadinlar ve o kadının eski eşi olacak şerefsiz hepiniz o bebegin ölümünde suçlusunuz. B.kunuzda bogulun inşallah

Konuyu okudum mesaj yazmayayım dedim ama dayanamadım.Vallahi okurken karnıma ağrı girdi sinirden.Karısıyla olan duruma el atmayacağım büyük konuşmak istemem.Eden bulur diyor ve aynılarını yaşamanızı gönülden diliyorum.
Siz bu adamın sizi sevdiğine kendinizi inandırmak istiyorsunuz da o işler öyle olmuyor.Adam sizi .... gibi ortada bırakmış.Suçun tamamını size atmış.Karısı yakalayınca arkasına bakmadan onun eteğinin altına saklanmış.Sonra gününü gün etmiş.Gezmiş tozmuş yemiş içmiş.Bana kalırsa karısı sizi tehlike olarak bile görmemiş ki boşamamış ama son yakaladığı kadından sonra tekmeyi basmış.He yakalandığı kadında karakter sahibiymiş ki o da terk edince bakmış kim beni her şeyimle kabul eder size gelmiş.
Lütfen affedin.Ve evlenin.
Ama çok değil 2 sene içinde durumunuzu bildiren bir konu açın.Biz de rahatlayalım.

Igrenc mahlukatlar sizi. Seni sadece yatak arkadasi olarak görmüş, kolay lokmasin ki 1. Ayinizda oteller, evlerde ...
Karisini hamile hamile onune gelenle aldatan seni aldatmaz mi. Bu evli erkeklerin yalani zaten bosanicam,sevmiyorum demek. Kadinin bebeğine kast etmissiniz. Utanmadan gelmis sevse aldatmaz diyor. Insallah ilerde guzel bir evlilik yaparsin ve insallah yaşattığını yasamadan olmessin. Midem bulandi. O kadin yerinde olsam cümle aleme rezil ederdim sizi. Kadinda da sorun varmis,onca seye rağmen nasil goz yumdu. Hos adam allah bilir nasil aklina girmiştir. Igrencsiniz

Dilerim evlendiğinizde (bu herifle ya da x biriyle) aynı şeyleri yaşarsınız ve karşıdaki kadın “gönlüm kaydı,kalbim istiyor” der.

Bu nasıl bir bakış açısı,nasıl bir bencillik sizin kayan o gönlünüz bir kadının ve bir bebeğin hayatını kaydırmış.Pes diyorum keşke hepiniz yok olsanız.

Son düzenleme:
Yahu hepiniz mi aldatildiniz ne bu kin arkadaş niye hakaret ediosunuz cok enteresan ya. Bu toplumum en büyük sorunu "banane" diyememek.

Hayır aldatılmadım.Hakarette etmedim.
Ama sizin çok büyük yanlışınız var.Bu toplum bir çok konuya banane dediği için bu hale geldi ve değerlerini kaybetti.

Her yeni üyenin konusuna da fake fake yazanlara ayrı ifrit oluyorum, arkadaşım fake olduğunu düşünüyosan kibler geçersin ,, herkesin koca kaynana elti görümce derdi olmak zorunda değil

Tamamen fake olduğunu düşünüyorum.
Farzı muhal bu iğrenç hikaye gerçek.
Evli bı adamla yatan kadın Adam da ş .......... Miş zaten. Bebeğin Erken doğumuna ve ölümüne sebep olduğun için de en adi katilsiniz sen ve sevgilin olcak bebeğin babası. Bir anneye bunu yaşatan kadin ve adam iki dünya bı araya gelse iflah olmaz. Ama sen bu adamla beraber ol. Başkasının hayatini kirletmeyin yeterince kirlisiniz bu kadar çirkin olunmaz. O annenin ahi üstünüzden hiç kalkmasin.

Konu kurgu ya hu cok belli.resmen sinir etmek icin acilmis.yani boyle bir halt yesem burada yazarken gunluk dairelerde beraber oldum demem.niye bu ayrintiyi yazayim.resmen vurun abaliya diye acilmis bir.konu

Miden kaldırıyorsa tüm olanları bile bile bu adamla birlikte olmayı karar senin ve hiçde söyleme işte beni kandırdı o bu şu sen evli olduğunu bile bile konuştun ve her insan gibi şunu idrak edebilirsin -bu adam başkasıyla nikahlı bu cümleyi düşünebilmek yeterli. Masum yavruya ve onun annesine oldu olan yazık sizin gibi insanlar yüzünden ne çok can yandı,birde burda hikaye gibi anlatmışsın

Rezillik diz boyu bir de benim ekmek paramla oynadı diyorsun. Kafanı mı kırması lazımdı kadının anlamadım ki.
Bu arada konunun kurgu olduğu fantezi cümlelerinden belli ama bir kafanı kıraydı iyiydi

Yapma be sevmediğini anlaman için daha ne yapsın, adam adi itin teki hayatını harcama o kadına o kadar üzüldüm ki bir de hamile Allah sizin ve o herif gibilerin şerrinden korusun

Hayır aldatılmadım.Hakarette etmedim.
Ama sizin çok büyük yanlışınız var.Bu toplum bir çok konuya banane dediği için bu hale geldi ve değerlerini kaybetti.

Ne biliyim küfredenler var hayretle okuyorum :) ben niye sinirlenemiorum bu kadar diye yanlış olduğu bariz tamam da kadin da hakaret işitmek icin acmio konuyu sonucta. Yabanci forumlara bakiorum konu sahibinden kopmadan düzgünce bence soyle yapmalısın yaziolar. Biz böyle hincimizi cikarioruz. Bu kadar uc noktada olmak başka ucluklari da beraberinde getirir sadece. Baska da bi ise yaramaz. Cogu insan kafayi yemis durumda ülkece delirmisiz başka bi özellik göremiyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…