Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
Gerçek olduğuna asla inanmak istemiyorum bir indan bu kadar utanmaz olamaz çünkü.ekmek parasından olmuş da bunu suçlamış da.sen ve o adi adam o kadının çocuklarının katilisiniz.bir de konu açıyor utanmadan.git o adamla yat kalk sonra seni de aynı şekilde aldatsın hoş senin için sorun olmaz hiç üzülmeden başka bir yuvayı yıkmak için yeni yollara yelken açarsın.ilk ban gelecek ama artık dayanamadım

Hayir adamın da ne mal olduğu ortada muhtemelen karısı da bilincinde her seyin ve bile isteye bu adamdan cocuk yapio. Belki yetersiz beslendi ya da genetik problemleri var ondan erken doğum yaptı yani konu sahibinin suçu olduğuna emin miyiz çocuğun ölmesinin. Yapmasaydı öyle bir adamdan çocuk. Belki kadin da ayni tür belki cocuk adamdan bile degildir ne biliosunuz. Bi sürü parametre var ben tanimiorum bilmiorum siz de öyle. Günah keçisi bulunca canına okumaktan baska bisey gelmio mu elinizden.

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.

Aynısını benim çok yakın akrabam yaptı. Amcam gibi bir yakınım. Kendisi şirkette yönetici durumu iyi. Yengemin şirkette hissesi var. Şirkette bir kızı ayarttı. Aynı durum kiralık evler oteller. Kıza hediyeler aslında anlaşamıyoruz aile zoruyla evlendim eşim çok baskın bırakamıyorum vs vs.
Sonra yenge öğrendi bizde tabi. Bu sefer amca ayaklarına kapandı yengemin gitme diye. O kızla sadece ihyacımı giderdim dedi. Sen hallet kızı istersen sen gönder emin Olmak için dedi. Kız gönderildi. Sonra yengem dayanamadı. 2 yıl sonunda boşandı. Amca kızı aradı salağı ikna etmiş. Senin için boşandım unutamadım seni gel evlenelim ailenin karşısına çıkalım. Sonra kız yine yatakta öffff aynı terane.
Sonra ne mi oldu. Amcam başka biriyle evlendi. Kız kaldı ortalıkta. Yani kız hakkında babaannem falan ne düşünüyor onu söylemeyim ben.

NEyse hakkınızda hayırlısı olsun.

Yorumlara ilave olarak diyorum ki madem çok istiyorsun o da seni istiyor birlikte olun deneyin o zaman . En kötü ne olabilir ki zaten yasayacağin seyleri yaşamışsın yaşatmışsın . Aldatıldığinda neden bana bunu yaptin diye sorma . Çünkü karakteri o onu o sekilde kabul etmelisin. Aldatıldığinda ben bunu hak ettim diyip oturacaksın.

Yillardir takip ettigim siteye
Buram buram fake'sin hemde. Yıllardır bu siteyi takip eden biri böyle bir konuyla nasıl bir linç yiyeceğini, recm edileceğini, yuhalanacağını adı gibi bilir ve açmaya cesaret edemez. Kaldı ki eğer biyolojik ve akli olarak ademoğlu bir insansan, bebeğin vefatı sonrası vicdan azabı çekiyor olurdun ve bu cümlelerinden anlaşılırdı.
Fazla ban yemekten isyan edip üyelik iptal eden, şimdi de intikam olsun diye üye banlatmaya gelen bir yiğido falan mısın, yoksa canı sıkılan bir trol mü?.
Hadi git az ötede hayal dünyandaki milletin kocasıyla yiyiş. Bidahakine de daha yaratıcı ol. Açıklarını bu kadar belli etme.

Aynı havayı soluduğumuz şu yerkürede böyle insanların var olduğunu bilmek insanın göğsünü daraltıyor, nefes alırken bir düşünüyorsun..insan kalbi ve başka duyu organlarına göre hareket edip de bir saniyeliğine de olsa karar verme mekanizmasında beynini devreye soksa şurda bu konu açılmazdı..

herşeyi geçtim eşini çok sevdiğine ve huzurlu olduguna emin oldugunuz bir ilişki, isteyerek sahip oldukları bebeklerini kaybettikten sonra bile aldatmaya devam eden adam size neler yapmaz en azından bunu düşünüp idrak edebilseniz keşke... Bu masallara nasıl inanabildiniz aklım almıyor!!!??!!!

Sen bu adamla ne yap et evlen.ve o kadına yarattıklarını sana da yaşatsın o adam.gerci bu karaktersizlikle sana da yaşatır tabiki.ama arada bir fark var sen başına gelen her ugrencligi hak ediyorsun.cunki evli adamlarla orada burada yatıp kalkan türde bir kadınsın.nisanlın da akıllı adammış yol yakınken senden kurtulmuştur

Evlenin bu adamla, kaçırmayın; mükemmel biri. Sizin için boşanmış bakın, sizin için evladını bile umursamamış, ölmüş-kalmış fark etmemiş ona. Bu çok ama çok yüce bir aşk, o kadar yüce ki ölen evladını gömmek bile koymamış, o derece yüce bir pipi, ulvi bir seks ve saygı duyulası şeref.

Görüşün, sevişin, hamile kalın hatta evlenmeden önce çok güvenilesi bir adam. Sizin için çok doğru bir tercih olacak, heyecanınızı ve sizi ona götüren ateşli sevişmeleri düşünün. Bu adamla birlikte bir hayatı hak ediyorsunuz.

vallahi doğru söylemişsin.
bunlar gerçi -eğer gerçekse- o kadar duygusuzlar ki
çocuk ölmüş orada bu diyor ki ben de işten çıktım gerçi :KK70:
neredeyse diyecek ki "neyse büyüklük bende kalsın kadını affettim" :KK70:
ama faketir zaten bence.

Hayir adamın da ne mal olduğu ortada muhtemelen karısı da bilincinde her seyin ve bile isteye bu adamdan cocuk yapio. Belki yetersiz beslendi ya da genetik problemleri var ondan erken doğum yaptı yani konu sahibinin suçu olduğuna emin miyiz çocuğun ölmesinin. Yapmasaydı öyle bir adamdan çocuk. Belki kadin da ayni tür belki cocuk adamdan bile degildir ne biliosunuz. Bi sürü parametre var ben tanimiorum bilmiorum siz de öyle. Günah keçisi bulunca canına okumaktan baska bisey gelmio mu elinizden.

Burada kadına yükleniyosunuz diyorsunuz ama siz de adamın karısı olan kadına yükleniyorsunuz.
yani her şekilde kadına yükleniliyor sonuç değişmiyor.
Bu kadın -aldatan- iyiyse; kesin diğer kadın kötüdür -aldatılan-
aldatılmaların hangisinde kadın çok kötüyken adam aldatıyor ki
%5 hadi %10 olsun...
çoğunda aldatılan kadın hiçbir sorunumuz yoktu, cinsel hayatımız iyiydi diyor zaten.
Neyse ne işte adamın hiç suçu olmuyor zaten.
Bu forumda da aynı, doğudaki köyde de aynı, istanbul da lüks semtlerde de aynı.

Acaba hangi kadın daha suçlu da bu yüksek yüce, muhteşem erkeği elinde tutamadı?

Burada kadına yükleniyosunuz diyorsunuz ama siz de adamın karısı olan kadına yükleniyorsunuz.
yani her şekilde kadına yükleniliyor sonuç değişmiyor.
Bu kadın -aldatan- iyiyse; kesin diğer kadın kötüdür -aldatılan-
aldatılmaların hangisinde kadın çok kötüyken adam aldatıyor ki
%5 hadi %10 olsun...
çoğunda aldatılan kadın hiçbir sorunumuz yoktu, cinsel hayatımız iyiydi diyor zaten.
Neyse ne işte adamın hiç suçu olmuyor zaten.
Bu forumda da aynı, doğudaki köyde de aynı, istanbul da lüks semtlerde de aynı.

Acaba hangi kadın daha suçlu da bu yüksek yüce, muhteşem erkeği elinde tutamadı?

Oy yanlis anliosun o da olabilir bu da olabilir kimseye yuklenilmesin diyorum ben. Sadece tavsiye verelim geçelim. Herkes ayni hakaretleri baska kelimelerle yazip duruo sabahtan beri.

Erkekler severse de aldatır. Amacı aldatmak olsun sadece... Kadınlar severse aldatmaz fark bu.

Konu gerçek olmasa bile, çoğu aldatan erkegin yalanlarını sıralamış.
Çok doğru söylediniz. işyerim de çalışan bi adam var bana "eşimden habersiz imam nikahlı karım var, ve eşimi yine de çok seviyorum "demişti. :halay:

Biz de zamanında sevdik ama evli barklı adamları geç sevgilisi olanlara bile gönlümüz kaymadı,otel odalarında fink atmadık...bi de zor günler yaşadım diyo,sen daha yaşattıklarını yaşayacaksın merak etme
:KK9:ne kadar rahat söylüyor değil mi otel odasını, günlük tutulan daireleri... Resmen bizi kaşıyor konu sahibi :kızgın:

peki senin hic vicdanin sizlamiyor mu ?

o Kadinin yasadiklarini yasamadan rabbim almasin canini .... vicdani Merhameti olmayana anca bu sözler yakisir. o sabi ile Ahirette hesaplasirsin ...

Kadın onu bırakmış bence.
Adam da kürkçü dükkanı misali bir umutla size dönmüş bu kesin,zira aldatma,defalarca aldatma yaşamış,bebeğini kaybetmiş bir kadın sonunda kapının önüne koymuş.
Benim anlamadığım sizin tek derdiniz bu mu yahu?
6 aylık bebek ölmüş siz evli bir adamla sevişeceksiniz diye,sizin tek derdiniz doğru mu söylüyor olmamalı,yazık.

X