Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Yok kız istemişte erkek olmuş diye karısından soğumuş gerçekten bu kadar salakça birşey ilk defa duydum. Okumuş kariyerli insanlar, çocuğun cinsiyetini erkeğin belirlediğini bilmiyorlar mı? Ya konunuz sahte ya da çok safsınız. Aklım almıyor, gerçekten bunlar yaşandı ise bu kadar saçma şeylere nasıl inandınız gerçekten .

Evli olduğunu bile bile ilişkiye devam ediyorsunuz. Beni ekmeğimden etti diyorsunuz pes. Burada sadece o kadına üzüldüm. Bekar erkeklerin nesli mi tükendi. Ne bu evli erkek merakı. Bunu karısına yapan sana yapmaz mı? Düşün biraz.

Minicik bi bebek sizin haltlarınız yüzünden kaybedilmiş. Kadıncağız bebeğini toprağa vermiş daha doyamadan. Tutmuş işimden oldum bilmem ne diyosunuz bide. Sizin gibiler varoldukça kadınların kadınlara güvenmesi ne büyük hata..Ne istersiniz evli erkeklerden? Benle ilgilendi filan demişsiniz siz fırsat vermeden kim sizinle ilgilenebilir? Bekar adam mı kalmadı? Ömür boyu yaptığınızın bedelini çekmeniz dileğiyle...

Konu sahte değilse çok saf değil çok yüzsüz.

Ne kadar kötü insanlarsınız, pes midem bulandı yüzsüz bir şekilde bir de ekmek paramla oynamasına rağmen üzüldüm demişsiniz! Bence kesinlikle bu adamla birlikte olun çünkü anca siz birbirinize yakışırsınız sonra başka insanların hayatlarına dahil olarak insanları aşağı çekmeyin.

Şans ver tabiki hatta evlen adamla
Aynı yastıkta evliliğin için emek harca
Fedakarlıklar yap
O adamın kahrını çek
Yeri gelsin ailesinide çek
Ama o çok sevdiğin şer.fsiz kocan gün gelsin senide başka kadınla aldatsın

Bir bebeğin vebalini almayı,o kadına çektirdiklerinizi belki o zaman anlarsın.

Gerçek olamayacak kadar kötü bir durum. . Umarım fake bir konudur ama değilse dilerim allahtan tam da kırdığınız yerden kırılın. O günahsız çocuğun ahı da hiç bırakmasın peşinizi.
Her gün otellerde kiralık günü birlik evlerde yaşayacak kadar geniş bir insansan çık yola seç istediğini. Evli erkeklerle ne işin var o kadar mı yandın tutuştun. Allah senı nasıl biliyorsa öyle yapsın ahlaksız pislik kadın.

Kadinin basina gelmeyen kalmamis kocasi ve senin sayende. Hem erken dogurmus hem evladini kaybetmis. Hala isimden etti diyorsun utanmadan

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
Şeyine ip mi bağladın ne biliyorsun birlikte olmadığını. Sanane lan ister yatar karısıyla ister yatmaz adamın cükünün kahyası mısın. Nasıl bir ahlaksızlıktır bu nasıl bir namus fukaralığıdır. Sahi bir sey sormak istiyorum. Sen gerçekten insan mısın.
İnsanlığın da kadınlığın da yerin dibine batsın.

Dostu olduğun adamın karısına birde baş sağlığı mesajı mı çektiniz. Ne dediniz şeyine sahip olmayan azmış köpekler gibi peşinde dolandığım kocanın kırığıyım dostuyum. Şeyimin yangınını söndüremedim kocanla fingirdedim çocuğunun ölümüne sebep oldum ama ..... mı dediniz. Pisliğinde boğul

Çocuğun nasıl yapıldığını biliyorsunuz demi yani hiç bir adam istemediği bir kadınla sevişmez!Ama zaten siz bunları bilerek hediyeler için beraber olmuşsunuz.Bir kadın bebeğini kaybediyor suçsuz yere hayatı kayıyor sizin burda da vicdanınız sızlamıyor.Ee işte zengin adam gelmiş size kabul edin ailenizde mutlu olur bu şekilde.
Siz zaten küçük şeylerden bile memnun olan kadınsınız neden mutlu olamayasınız adamın sizden önce ve sonra başka kadınlarla yattığını biliyorsunuz bunu umursamıyorsunuz zaten o zaman mutsuz olmazsınız.Parasiyla değil mi?Canınız sıkılınca ayrılırsınız.

Adamın evli olduğunu bilerek zaten beraber olmuşsunuz neyin kandırılması?Evlât acısı ne biliyor musunuz kadın ne diyecekti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…