Evlilikte sınırlar nasıl koruyorsunuz?

Böyle zırlak ve basit bir Ösym şifresini eşine vermeyecek kadar hırs küpü birine iyi bile katlanıyor adam. Allah yardımcısı olsun
Bazı kadınların eşleri tarafından bu kadar ezildiğini duygularının anlatamadıklarını fikrinin bile sorulmadığı görünce bir çiçek çok görülüyor diye üzülüyordum bundan sonra bu yorumlar aklıma gelecek basit bir ösym şifresi nolcak .

Saygı duyulmayan kadınlar dediğin kitle biziz. Onları dikkate almayın öğüdü kime? :KK70:
İstediği cevabı versin. Gerçekler Türkçe neti olarak karşısında durur. Bana da edebiyatçı diyen oluyordu. 😁 Geçen üniversite yerleştirme sonuçlarına ağlayan birine cümle kuramadığını söylediğimde tamam TDK demişti.😄 Ağlamasalar oynayacağız.🥲
Dil bilgisinden 10 soru kalan 15 soru anlama üzerine pek anladığın söylenemez. Kimse ağlamıyor çoğu kişi burda fikir bakış açısı danışıyor ama senin gibilerde Türkçe noktalama olsun laf dalaşı derdinde.

Bazı kadınların eşleri tarafından bu kadar ezildiğini duygularının anlatamadıklarını fikrinin bile sorulmadığı görünce bir çiçek çok görülüyor diye üzülüyordum bundan sonra bu yorumlar aklıma gelecek basit bir ösym şifresi nolcak .
İnsan yerine konup çiçek almışsınız anlıyorum sizi de şaşırmanız çok normal 😄 İnanın bizde şaşırdıkta….

Fikrinin bile sorulmadığı derken... Konuda fikri sorulmayan sizsiniz , size göre eşiniz sizin fikrinizi önemsememiş farkında mısınız 😂😂😂

Üyeler gerekli hallerde konudan üye yasaklama özelliğini kullanabilir, üyeleri rahatsız olduğunuz için yasaklıyorsunuz, zaten rahatsız olduğunuz yorum sahiplerini alıntılayıp laf sokmanın mantığı nedir?

Rica ediyorum yasaklama vb özellikleri amacına uygun kullanınız.

Demek ki senin kankin önemsemiyormuş yani kankin gibi davranmam mı lazım her insan bir mi. kendim için evet büyütmeye gerek vardı.
Çalışsanız ve ilk ben bakacağım deseniz anlardım. Çalışmamışsınız bile bana gereksiz geldi 😁

Kankim önemsemiyor güzel işi var, benim kpss işi 18 yıl ölce bitti. Hey gidi günler hey 2006 kpss ile atanmıştım🤭

Bu fikrinizin sorulmuş hali mi? Sizce yani. Hani bunu sinir ihlali olarak gören sizsiniz ya. Eşle alakalı açtığınız konuda 3 gün içinde her şeyi halletmişçesine laf sokar tarzda güncelleme yapmanız gülümsetti. Madem laf söz kaldıramayacaksınız açmayın konu falan.

Bu fikrinizin sorulmuş hali mi? Sizce yani. Hani bunu sinir ihlali olarak gören sizsiniz ya. Eşle alakalı açtığınız konuda 3 gün içinde her şeyi halletmişçesine laf sokar tarzda güncelleme yapmanız gülümsetti. Madem laf söz kaldıramayacaksınız açmayın konu falan.
Hakaret edip laf söz kaldıramayacaksan konu açma demekte manipüle etmektir kimsenin hakareti kaldırmak zorunda değilim sen düzgün konuşmayı öğren. Başlıkta sorum eşinizle sınırınız nasıl koruduğunuz bununla ilgili bir önerin var mı yorumununda hayır o zaman sen niye cevap yazıyorsun.

Yorumlar yorumlar... Kaynanası bir akşam habersiz gelince kıyamet koparan insanlar bu kadın sınav sonuçlarına tüm aile bakınca veya eşi istemediğini söylediği halde ısrar edince normal görüyor. Birisi dalga mı geçti konu sahibiyle, herkes sürüyü takip edip benzer yorumlar yapıyor.
Yorumunuz için Teşekkür ederim zorbalık hayatın her yerinde var ne yazık ki ama buna karşı duran insanları görmek umut verici 🙂

Hakaret edip laf söz kaldıramayacaksan konu açma demekte manipüle etmektir kimsenin hakareti kaldırmak zorunda değilim sen düzgün konuşmayı öğren. Başlıkta sorum eşinizle sınırınız nasıl koruduğunuz bununla ilgili bir önerin var mı yorumununda hayır o zaman sen niye cevap yazıyorsun.
Hakaret değil işinize gelmeyen şeyler dendiğinde bi hoş olmuşsunuz, eş konusunda da aynısı olmuş mesela. Kaldıramıyorsunuz işte kendinize bari zulmetmeyin.

Çalışsanız ve ilk ben bakacağım deseniz anlardım. Çalışmamışsınız bile bana gereksiz geldi 😁

Kankim önemsemiyor güzel işi var, benim kpss işi 18 yıl ölce bitti. Hey gidi günler hey 2006 kpss ile atanmıştım🤭
Atanmanıza sevindim bölüm atama problemler taşıyan bir bölüm alımı az ve kpss konusunda çok negatif yorumlar aldım haliyle hasaslaştım. artık kpss konusunda kendim karar vermek başarımıda başarıldığı kendimce yaşamak istedim ama bu sadece örnekti bu konu üzerinden genel bir soru sordum eşinizle sınırınızı nasıl korursunuz ?

Hakaret değil işinize gelmeyen şeyler dendiğinde bi hoş olmuşsunuz, eş konusunda da aynısı olmuş mesela. Kaldıramıyorsunuz işte kendinize bari zulmetmeyin.
Yorumları beğenirken okumuşsundur işine gelseydi söylerdin! hangi yorum eşimle şöyle sınır koyuyorum yada böyle davranıyoruz üzerineydi yada bir çözüm önerisi sunuyor mu ?? yoksa çoğu konuyla alakasız sınav başarısızlığım kişiliğim yada dil bilgisi kurallarına uyup uymam eşimin bana çiçek alması mı ben kendime zulmetmiyorum zorbalığa uğradım.

Yorumları beğenirken okumuşsundur işine gelseydi söylerdin! hangi yorum eşimle şöyle sınır koyuyorum yada böyle davranıyoruz üzerineydi yada bir çözüm önerisi sunuyor mu ?? yoksa çoğu konuyla alakasız sınav başarısızlığım kişiliğim yada dil bilgisi kurallarına uyup uymam eşimin bana çiçek alması mı ben kendime zulmetmiyorum zorbalığa uğradım.
Sınır koymalık bir durum olmadığını ne zaman anlayacaksınız? Eşiniz şifre istemiş siz de vermemişsiniz eee? Bunun üzerine çiçekler de almışsınız, hala buncağız şeye bu kadar hırs neden mesela, bir birikmişlik mi?

Sınır koymalık bir durum olmadığını ne zaman anlayacaksınız? Eşiniz şifre istemiş siz de vermemişsiniz eee? Bunun üzerine çiçekler de almışsınız, hala buncağız şeye bu kadar hırs neden mesela, bir birikmişlik mi?
Bu sizin düşünceniz neden hala kendi düşüncenizi bana kabul ettirmeye çalışıyorsunuz ben böyle düşündüm bir örnek üzerindende olay anlattım ama genel bir soru kafanız kuruyorsunuz orda hırs yok genel bir soru
Konu sahibi bir söz vardır kedi şeyini görmüş ben bu dertten ölürüm demiş yani senin ki de o hesap
Benim yerimde olsan ölürsün heralde
Benim adam benden habersiz arabayı satıp tarla aldı
Eşinizle ilişkinizde benim ne alakam var? dert mi yarıştırıyoruz.

Bu sizin düşünceniz neden hala kendi düşüncenizi bana kabul ettirmeye çalışıyorsunuz ben böyle düşündüm bir örnek üzerindende olay anlattım ama genel bir soru kafanız kuruyorsunuz orda hırs yok genel bir soru
Israrla sınır koruma sorusu yönelttiniz, ben de ihlal edilen sınır yok dedim bitti gitti, sizin eşiniz olmadığıma göre sizin benim fikrimi kabul etmeniz hayatıma etki etmeyecek. Yani bu kısım sizin hüsnü kuruntunuz. Belli ki hassas bi tipsiniz size hayatta başarılar.

Aklını başına al diye dedim benim yasadigimdan da daha fenasini yaşayan kadinlar var
Adamcağız hatasını anlamış ki bence hata da değil çiçeğini almış özrünü de dilemiş
Senin israrla bu olayı büyütmene anlam veremiyorum küçük çocuğun var evlisin böyle basit şeyler yüzünden agzinizin tadını bozmayın derim ama siz de bu ışığı göremedim

Israrla sınır koruma sorusu yönelttiniz, ben de ihlal edilen sınır yok dedim bitti gitti, sizin eşiniz olmadığıma göre sizin benim fikrimi kabul etmeniz hayatıma etki etmeyecek. Yani bu kısım sizin hüsnü kuruntunuz. Belli ki hassas bi tipsiniz size hayatta başarılar.
Teşekkür ederim tam olarak bahsettiğim buydu çirkinleşmeye gerek yok olabilir size göre abartıdır tamam sizedir başarılar

Aklını başına al diye dedim benim yasadigimdan da daha fenasini yaşayan kadinlar var
Adamcağız hatasını anlamış ki bence hata da değil çiçeğini almış özrünü de dilemiş
Senin israrla bu olayı büyütmene anlam veremiyorum küçük çocuğun var evlisin böyle basit şeyler yüzünden agzinizin tadını bozmayın derim ama siz de bu ışığı göremedim
Tamam dikkat ederim

X