Evlilikte Bebek sorunu acil akıl verin lütfen

Kayınvalidem sigara içtiği halde üç aylık kızımı yanağından öptü hem de iki kere. Doktor öpmeyin dedi, dedik. Bu sefer de vedalaşırken elini öptü! Öpme nedir allah aşkına! Bir köpek başka köpeğin yavrusunu gidip yalar mı! Sen benim yavrumu Nasıl öpersin ki ben öpmüyorken! Çok gücüme gitti. Ben de dertliyim sizin gibi

Katılıyorum :) hem

Ah ayni seyi yasadim bide bebegim yogunbakimdan yeni çıkmıştı biliyor musunuz. Yurtdışında idiler tabii yasadigim sıkıntıları gormedikleri için rahat davraniyorlar daha yirmi günlüktü bebek ne kadar dikkat ediyorum kendi ellerim bile yara oldu yikamaktan. Arabalari yoktu ohh dolmusla gelin direkt bebegi alin kucaginiza bide les gibi sigara kokuyor kadin sapur supur öptü. Ordan da eliyle sildi yani iyice yaydi salyasını. Bebek acikti diye aldim da elini yuzunu yikadim yavrumun ustunu degistim sigara sinmistu. Enfeksiyon gecirmis bir bebek daha yeni doğmuş dimi ayrica torunun be kadin bisey olsa hastalansa uzulmeyecek misin?

Esime desem hemen kusuyor oysa ki ben aileme hep uyarida bulunurun yegenlerimi yaklastirmadim bile.

bu komu yüzünden cok kavga etmisiszdir öyle böyle besinci aya geldik de şükür simdi biraz daha duzeldik. Cok zor bir durum.

çocuk için acele etmeyın
evliliğiniz oturmamıs gorunuyor
ben 36 yasındayım ben napayım daha cocugum yok
:)
27 yasta bırsey yok

bir iki sene daha bekleyın ilerde pişman olmamak için

Ay kıyamam bebişinize küsecek bir şey yok bir şey olsa ana baba üzülecek uğraşacak. Neyse ki benim eşim de kızdığı uyardı :) allah sağlık versin bebişlerimize :)

Eşin kısaca seni tehdit ediyo
Ailemle barışmazsan bebek yapmayız diye
Yürüsün gitsin ya, o senin ailende kalıyo mu? Sen kendi annenin gazıyla eşine çemkiriyo musun?
O istese de sen düşünme bebek işini, baba olma olgunluğunda değil annesinin yavru kuzusu o daha

bence çocuğu başka evlilikte başka adamda düşün.
seni eşşek gören adam çocuğuna da senin anne değil eşşek olduğunu öğretir..

Ailesiyle gecinemezsen senden çocuk istemiyor yani. Çocuk ortak bi gelecek demek, ailesiyle gecinemedigin için ayrilabilirim çocuk yapmayayim gibi düşünüyor olabilir

Sen bu adama cocuk falan yapma bacim. Neden biliyor musun? Adam olmayandan baba hic olmaz. O bebek senin kimsenin değil. Ister sevdirirsin ister sevdirmezsin. Eşek ne ya? Kim ki o? Bir şey dediginde sen insan olamadin bana mı laf söylüyorsun de. Gerizekalı pislik...

Aslında böyle bir adamdan çocuk yapmamayı sizin istemeniz lazım.

Bu lafı sindirdiniz ve çocuk istiyorsunuz doğru mu anladım ben
Bu kadar sorun varken ve eşin kendi ailesini haklı görürken bir de üzerine çocuk büyük hata olur
Eşiniz kara cahil bir adam farkına varın....

çocuğun pazarlığı olmaz arkadaş bu nasıl koca!Ne yani çocuğu kaynananla mı yapacaksın da ailesiyle aranızın sorunlu olduğunu düşünüyor.. Nerden biliyr belki bebek olunca onlar da sana iyi davranmaya başlayacak? Dediğin gibi bebek öpülmez koklanır en fazla kafasından öpersin ki o bile olmamalı bana kalırsa çünkü bebeğin bağışıklığı daha oluşmadan ona mikrop yaymanın manası yok ! dini baskıları da kendilerine yapsınlar bir zahmet ! Allah Allah ya neden saygı duyamıyoruz birbirimize millet olarak anlamış değilim .. Tesettürlü biriyim çok açık arkadaşım var ailemde açık dini görüşümüzün aynı olmadğı arkadaşlarım bile var .. Yahu biri bana açıklama yapsın ben mi müslüman değilim ?!

"Eşek " bu laf üzerine artık sen istesen de ben çocuk yapmam demeliydiniz

ay valla hızımı alamadım dur ! eşek geldin eşek gidecen derken ne demek istemiş olması umrumda değil.! senin kocanın sana saygısı bile kalmamış özüüüür diliyorum ama eşek kendisidir! ay valla yazacak çok şey var da neyse!

Yorumlarınız için teşekkür ederim bende dediğiniz gibi düşünüyorum artık istemeyen rolünü ben yapıcam.eşimin ailesi kal falan diyor ama eşim bana ayda bi kere git ara sıra ara kalma lafı ederlerse bende o da olmayıversin derim DEDİ bana ama arada öyle bi soğukluk vardı olmuyor bazı seyler.yani beni görünce direk din konuşuluyor nasılsın demek yok sanki inceden baskı yapar gibi bende istemiyorum açıkcası gidip gelmek.o da benim aileme tek gitmiyor aramıyor bile bi ara dediğimde ben gelin gelmedim sen geldin Diyor aradan Zaman geciyor aramam gerekiyor unutuyorum arıyacam diyor ama o laftan sonra aramadı bile.onlar bişey yapınca annem saf babam öyle işte yıllardır bana da aynı alış diyor kardeşine gelince cahil ama bana gelince ben senin aklından geceni biliyorum oluyor.babası sanki karısı akıl almadan bişey sormadan yapamıyor bunları söylediğimde de laf oldu.ya bi insan babasıyla 1 saat ne konuşur sürekli işten eve gelene kadar babası ne yapsam ne etsem.onlara da gelince kız gibi değilmişim önce şikayet etmemeyi öğrensin.onlar cahilde eşim zır cahil.zaten olaylar olunca kv çekindiğinden benden eve tek hiç gelmedi bile evimde oturdukları yerden kalkmıyorlar.eşim benim için yapacaksın onlar için değil diyor ayda bi kere git ara sıra ara diyor acaba bunları yapmamış olmamam eşim kadar beni de mi hatalı yapıyor

He sonra da bana çocuk eve huzur getirir bende istemezmeyin istiyorum ama gelmek isteyecekler sorun edecek çocuğu isteyecekler gitmek istemeyeceksin çocuk eve neşe getirir ama böyle sorun olacak.Eğer Bebek evimize neşe yerine sorun getirecekse Allah ömür boyu bana çocuk vermesin diyor.senle aramız kötü olmasın evimizin huzuru kaçmasın diye böyle istiyorum diyor

Aman yapmayın bebek .
Adama aileye bakın. Nasıl dayanıyorsunuz.
Cahil insanlar çekmek imkansız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…