Evlilik

Cinselliğe düşkünde değil
Evlilik agir gelmistir. Sorumluluktan hoşlanmamistir. Ilk önceleri heyecan falan ilerlemiş. Simdi evlilik sorumluluk heves de kalmamiş. Senin dönecek ailen olmamasi da ona ayri bir rahatlik vermiş.

Evet dobra bir insan zaten karşındaki ne üzülür ne kırılır diye umursamaz
Dobra değil, başka bi şey o. Her ağzına geleni sayıp her ayılığı edip ben dobrayım diyor, oh ne güzel memleket. Patronuna, kahvehanedeki Haydar abiye de dobra mıdır böyle?

Evet dobra bir insan zaten karşındaki ne üzülür ne kırılır diye umursamaz
Bence İşin içinden çoksamazsan bununla ilgili profesyonel destek al
Sidik yatıştırır gibi o ne yaparsa sen de yapma. Kaçman iyi olmamış ailenle barışmanın yolunu bul. SoğuK davran mesela yakın olma Ama saygıyı da yitirme. Evliliğin ilk zamanları zordur ama yaşadıkların ve yaptıkların sonra yanına kar kalır . çalışıyorsan işine dört elle sarıl. Kendinden sakın vazgeçme. Kendini suçlama. Ne diyim Allah feraha çıkarsın en kısa zamanda inşallah

Ailemden yana sıkıntım yok ama babam çok ters geri dönsem bana çok kötü olur çalıştırırlar çok baskı yaparlar
Dönmek degil de ailenin arkanda oldugunu bilsin en azindan. Evliligin ilk bir yili zorlu geçer sakin olmak da fayda var kendini ezdirmeden tabi

İnşallah Ama eski sevgilisi hala seviyor o soğutma yapabilir mi diye düşünüyorum çünkü bir anda soğumak bu kadar olmaz

İnşallah Ama eski sevgilisi hala seviyor o soğutma yapabilir mi diye düşünüyorum çünkü bir anda soğumak bu kadar olmaz
Kuzum sen kaç yaşındasın? Soğutma dediğin nedir ? Adam mutsuzsa kendi mutsuzluğudur içinden mutsuz. Sen kendi mutluluğunla ez onu. Evde şarkı söyle hep neşeli ol sakın gözlerinin ferini kaçırmasına izin verme

21 yaşındayım ama mutsuzum soğudum demesi içime işliyor çok takıyorum mutlu olmuş gibi yapamam ki

Sana senden soğudum mutsuzum diyen adamın her istediğini önüne dört dörtlük getirmemekle başla öncelikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…