Evlilik

Kayınvalidem ailene söyleme diyor
Benden sana tavsiye sorunlarını ailen bilsin ama kv asla bilmesin, sakın kv ye güvenip evinin içini anlatma , eşinden de kendini biraz çek uzaklaş ki o gelsin sana , aşırı ilgili olman iyi değil böyle bir durumda, ailenle de arayı düzelt esin seni yanlız görmüş ondan bu kadar cüretkâr davranıyor...

Benden sana tavsiye sorunlarını ailen bilsin ama kv asla bilmesin, sakın kv ye güvenip evinin içini anlatma , eşinden de kendini biraz çek uzaklaş ki o gelsin sana , aşırı ilgili olman iyi değil böyle bir durumda, ailenle de arayı düzelt esin seni yanlız görmüş ondan bu kadar cüretkâr davranıyor...
Kv nedir

Alyansı çıkarmıyor ama ne biliyim telefonunda ekran fotoğrafı kaldırmıyor profil fotoğrafları benimle onları kaldırmıyor
Yahu adam seni parmağında oynatma peşinde güzelim niye anlamıyorsun, şu dakka boşanmak istiyorum desen asla kabul etmez amaç seni köle etmek, sen sakın buna izin verme , akıllı ol eşin de olsa çok güvenip herseyini anlatma , biraz geri dur düzelir, aile le de çok iyiymiş gibi yansıt, aran kötü bile olsa yalandan ailenle konuşmuş gibi yap yanında , uyanık ol...

Değil mi o alyans parmağındayken bile neler yapıyor şu erkekler .. Ay bu kız çok saf iki gün yanımda dursa cin gibi ederdim valla 😅
Sırf alyans var diye yapışan kadınlar var bu da gerçek. Sahipli seviyor bazısı. Alyans koruyucu değil. 🤣

Değil mi o alyans parmağındayken bile neler yapıyor şu erkekler .. Ay bu kız çok saf iki gün yanımda dursa cin gibi ederdim valla 😅
Ben markette çalışıyordum adamın parmağında alyans yok bozuk para verirken cebinden paralarla birlikte alyansi çıkıyordu belki evden çıkarken takiyordu 🤷 benim eşim takmıyor bende de alışkanlık yok takmıyorum keşke o yüzük ise yarasaydi

Evet denedim olmuyor konuşmayla çabaladım soğudum diyor
soğuduysa bir yerine buz sokmuş olabilir. tövbe tövbe adamı çileden çıkarıyorlar ya
canım benim o kadar körpesin ki ve insanlar o kadar leşşş ki; annene söyle sana bol dua etsin sen de kendine et. zira seni bu durumdan Allah kurtarır. bir de sen aklını kullanmalısın ancak o günlere anladığım biraz daha var gibi duruyor.
Allah yardımcın olsun.kalben diliyorum bunu sana. ailenle mutlaka ama mutlaka iletişime geç onlarsız olmaz. bi işe gir ya da okula falan yazıl. hayatta koca kişisinden başka amacın olsun.

Kocanın her istediğini önüne getirince dört dörtlük kadın mı olunuyor? Gerçekten buna mı inanıyorsunuz?

16 yıllık evliyim halaa dört dörtlük kadınım diyemiyorum , 21 yaşında maşşalh kendını mükemmel görüyor ,

ben o yaşta hayallerimin şehrinde nasıl yaşarım çalışırım derdine düşmüştüm ,

16 yıllık evliyim halaa dört dörtlük kadınım diyemiyorum , 21 yaşında maşşalh kendını mükemmel görüyor ,

ben o yaşta hayallerimin şehrinde nasıl yaşarım çalışırım derdine düşmüştüm ,
Bende de var 11 yıllık evlilik, yaş 35, hiç dört dörtlük kadın olma hayalim olmadı, hep doğru insan olmaya çalıştım
Canım ister kocamın istediğini önüne götürürüm, canım ister istediğimi önüme getirtirim, dünyaya kocamıza dört dörtlük kadın olmak için gönderildiğimizi düşünmüyorum, böyle söylemlere de gülüyorum, kime göre neye göre dört dörtlük?
Boş işler bunlar

X