Evlilik

Çok seviyordu gözünden sakınırdı beni ama hemen bişeyden soğumakta ilginçime gidiyor bir anda soğumuş
Yooo bir anda soğumamış, triplerinizle küsmelerinizle siz soğutmuşsunuz kendinizden
Daha kaç ay adamın peşinizde pervane olmasını istiyordunuz?
Fazla Naz aşık usandırır, usanmış da işte
İlk evliliğim derken kaçıncı evlilikten sonra bir olgunluğa erişmeyi planlamıştınız?
Bir insana doğru düzgün davranmak için öncesinde bir yada birkaç evlilik yapıp tecrübe edinmek gerekmiyor
Çok seven gözünden sakınan adam öpmüyormuş bile sizi zorla öptürüyormuşsunuz kendinizi, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, siz bence ne dediğinizi bilmiyorsunuz
Gurur tavsiye ederim ben, sizi istemeyen bir adama yapışmayın

Merhabalar 7aylık evliyiz eşim benden soğumuş her defasında öyle diyor mutsuzmuş bir kere bile mutlu olmadım hep ağlıyorum 2gündür konuşmuyoruz ne o ne ben ama her istediğini önüne getiriyorum tam dörtlük kadınım ama yaranamıyorım ne yapmam lazım
Kocanın her istediğini önüne getirince dört dörtlük kadın mı olunuyor? Gerçekten buna mı inanıyorsunuz?

Merhabalar 7aylık evliyiz eşim benden soğumuş her defasında öyle diyor mutsuzmuş bir kere bile mutlu olmadım hep ağlıyorum 2gündür konuşmuyoruz ne o ne ben ama her istediğini önüne getiriyorum tam dörtlük kadınım ama yaranamıyorım ne yapmam lazım
4 4 lük kadınım nedir ya. Eşiniz 4 4 lük erkek mi peki? Lütfen totosunu arşa çıkartmayın eşinizin, kendinizi bu kalıplara sokmayın.
Değişcek biri de değildi üstünde bişey var diye umuyorum
Ne var mesela? B ile başlayan şey mi?

İnanmayın böyle şeylere hanımefendicim, lütfen.

Biliyorum kabul etmek zor geliyor, diğer seçenek daha kolay geliyor size ama eşiniz böyle birisi. Kaba ve bencil. Gerçek yüzünü ortaya çıkarmış sadece…

Neden böyle diyerek kızın evlilikteki tek görevinin ve varlık amacının bedeni olduğunu vurguluyorsun ki? Senin yorumlarını çok beğenirim aslında fakat neden böyle bir tepki verdin anlayamıyorum.
Anladığım kadarı bu, yoksa 3 ayda eşinden neden soğusun adam? 3 ayda olmadığı düşünülen birine nasıl dönebilir? 4 - 4 lük kadınım diyen kendisi valla, kendisine sormak lazım, kocaya tam itaaat kadının görevi midir?

21 yaşındayım ama mutsuzum soğudum demesi içime işliyor çok takıyorum mutlu olmuş gibi yapamam ki
Çok gençsin karşında da insan kullanma da ustalaşmış biri var gibi geldi bana. Önüne her şeyi sermeye devam edersen iş daha da b.ka sarabilir. Biraz kendini geri çek. Tecrübe denen şey kolay kazanılmıyor. Öğreneceksin zamanla ve umarım çok da canın yanmadan 🙏🏻

Çok gençsin karşında da insan kullanma da ustalaşmış biri var gibi geldi bana. Önüne her şeyi sermeye devam edersen iş daha da b.ka sarabilir. Biraz kendini geri çek. Tecrübe denen şey kolay kazanılmıyor. Öğreneceksin zamanla ve umarım çok da canın yanmadan 🙏🏻
Ama o soğuk ben soğuk nereye kadar böyle olucak ki ben alttan alsam o itiyor kendini ama canımda yanıyor

Konuyla alakasiz ama bebegin dogmus hayirli olsun Allah saglikla büyütmeyi nasip etsin insallah ❤

Evet denedim olmuyor konuşmayla çabaladım soğudum diyor
Ailenle de paylaş bu durumu, eşin senin sahipsiz olduğunu düşünüyor galiba ve seni gerçekten sevmiyor. Elalemin ne düşüneceğini umursama kendi hayatına bak ve yolunu çiz. Ailenle muhakkak konuş çekinecek bir şey değil.

Ailenle de paylaş bu durumu, eşin senin sahipsiz olduğunu düşünüyor galiba ve seni gerçekten sevmiyor. Elalemin ne düşüneceğini umursama kendi hayatına bak ve yolunu çiz. Ailenle muhakkak konuş çekinecek bir şey değil.
Alyansı çıkarmıyor ama ne biliyim telefonunda ekran fotoğrafı kaldırmıyor profil fotoğrafları benimle onları kaldırmıyor

X