evlilik yüzüğümü satmayı düşünüyorum

Annen bunları çektiğini bilse üzülmez mi???

abla ne olur alınma ama okurken Allah’ım gözümü bu kadar kör etme, dedim. daha evlenmeden belliymiş oysa ne olduğu. sağ salim aşın bebeklerinizi kucağınıza ama bu adamla da ömür geçmez sanki.

Allah bir de bu kaosa ikiz nasip etmiş inanamıyorum..

Zaten para konusunda birbirinize girmişsiniz, bir de yüzüğü satın da ikizlerle birlikte ortada kalın. Üzerine gitmeyin, olmuyor işte görüyorsunuz. Para konuşmayın, siz de arkadaşlarınızla takılın. Saydığınız şeyler de bu devirde çok mühim değil; ben de perdemden beyaz eşyama kadar bekar evimden getirdim eşyaları evlendiğim eve. Erkek tarafı 2 yaptıysa biz 8 yaptık. Ama böyle şeyler konuşulmaz. İkiniz de para konuşmayı kesin artık.

hamile iken bu kadar sıkıntı çekmek. .gerçekten Allah yardımcınız olsun. Ayrıntı çok fazla. O yüzden yüzük bana çok basit geldi. Anlıyorum kırılmışsınız ama yüzükle ilgili düşündüğünüz hareket size yakışmaz

Hepsini okuyamadım çünkü sana da sinir oldum
Neden bu adamdan cocuk yaptın madem ????

Adam seni hem madden hem manen sömürüyor sen de beni seviyor diyorsun

İşten çıkıp para verme bakayım ne olacak? Ikı dakkada kapının önüne atacak!

Bu adam seni sevmiyor farkında mısın?
Böyle herşeyin hesabının yapıldığı sevgi mi olur?
Yazık değil mi sana?
İkiz bebeğe hamilesin ben birine zorlanırken sen de iki tane var! Bünyen nasıl yoruluyordur senin!
Vicdansız herif ufak tefek işleri yapsa senin işini biraz kolaylasa ölür mü?
Bir de gebeliğin sorunlu seni nasıl evde yalnız bırakabiliyor?
Boşan diyemem ama evliliğiniz bu kadar tek taraflı ise ve değişime yönelik bir davranış vs yoksa ayrılmak daha mantıklı diye düşünüyorum.

Eşim iyi biri mi
Bence sen birdaha gözden geçir su durumu bn sinir oldum

Ev işi yapmamasını anlayabilirim hadi bilmez etmez ki bana göre böyle bişey yok essek gibi yapacak

Bu para muhabbetleri hiç hoş değil orası da ayrı bir konu zaten

Ama en can alıcı nokta bana göre gece 12 ye kdr arkadaşlarıyla geziip tozmasi en fazla ayda 1 2 yapar normal karşılarsin adam rutine bağlamış

Bacım sen annenin evine kafa dinlemeye git işten de cik maddi durumun el verirse

Hele bir de KV bin cirkinligini hiç saymiyorum

Yani küfürler diz boyu anla sen benm ne demek istediğimi

Bu adam sizi nasıl seviyor anlamadım. Hamilesin zor zamanlardan geçiyorsun ağzımı açmayacağım o yüzden. Tek söyleyebileceğim; otur şu yazdıklarını bir oku ve karnındaki o yavrucakları düşünerek sağlıklı bir karar ver. Doğru kararı verdiğinde yüzüğü satmana falan gerek kalmaz zaten, direk eline vermiş olursun. Boş ağızla konuşmuyorum benim de iki çocuğum var. O adam yola gelir mi bilmem ama gelirse ancak onu terk edersen gelir. Öyle bir hafta iki hafta değil git ananın evinde kal doğuma kadar. Elalem ne derse diye düşünme, zaten erken doğum riskin var.

Kocanizi cok iyi taniyor ama kabullenmek istemiyorsunuz. Burdan ne tavsiye istiyorsunuz anlamadim ama size tek tavsiyem bir an once o adamdan kurtulun.

1-erkeğin mehire karışma hakkı yok o sizin hakkınız
2- borçlar bitince boşayacağım demekle de eğer gerçekten borçlar bitip boşamazsa oda ayrı bir dini konu yürümüyorsa hiç uzatmayın zaten çalışıyormuşsunuz Rabbim bi kapıyı kapstıp diğerini açar boşanmak kolay değil ama düzelir umudunuz varsa İnşâAllah düzelir

Vicdansiz meehametsiz adam sevse ne olur ya, cocuklarinizin rizkini bu adama yedirmeyin. Anneniz size bakmis siz de cocuklariniza bakarsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…