Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

"Hacı ota çiçeğe para verme bana gelirken bir paket cigara al hayrına" diye başlayan bir ilişkinin maalesef tohumları bunlar… Peki, bunu hak ediyor musunuz? Bence, asla. Bu sizin mizah anlayışınız.

Ama diyorum yine de siz de ne istediğinizi bilmeden mi evlendiniz yine de?

Eşiniz nasıl anlayacak içinizdeki yangınları? Ona da yazık sanki…

Bence bunu bir aşama olarak görün. O geceyi kutlayın, altını da alın, zamanla o da alışacaktır.

Siz ona ne almayı planladınız?

Sizde de bir değişim görmeli sonuçta.

Bir şey almayı planlamadım demeyin sakın :)))

+1 ile katılıyorum. mükemmel tespitler

hatta bir tık büyütüyorum işi

alışverişe de beraber çıkın baştan itibaren her şeyi ona taşıttırın…

cok tatlısınız

Gerçekten çok tatlısın.Belki gerçekti,belki şaka.Bu sefer bir akışına bırak bakalım.O iş patladı diye başka bir hediye alacak muhtemelen.Inşallah tekrar düzene girersiniz.Annenin de dediği gibi biraz uğraşsanız belki olur.

Valla ben razıyım, bana gönül rahatlığıyla alabilir eşim altını.

Aldığı hediyeyi belki beğenmicem? Değiştirsen dert değiştirmesen ayrı, bırak adam altın alsın.

Ayrıca konu sahibesi arkadaşım; siz o romantizmi hiç başlatmamışsınız ki adam şimdi birden romantik birine dönüşsün?

Şu anda oğlumla birlikte, inadıma en acıklı şarkıları çalan bir cafede ağlamaktayım. Oğlum sinir krizi geçirip sandalye deviriyor. Ben ağlıyorum. Eşimi evde bırakıp çıktık oğlumla. Heh şu an uzakta elinde çiçekle boşamaktan zevk duyacağım adam geliyor ben bunu yazarken. Ortam süper. Detayları ve neden bu saçma halde olduğumu gece yazacağım. Tabi ağlama nöbetim son bulursa yapacağım bunu.

B birgaripask35 aynı şeyleri yaşamısiz evlilikte hem değer görmüyorsun hemde artık kendime ait olan işler de sana bakıyor adam yapsın diye

Yemek yaparken dahi artık yaa ....ım şunu karistiriversene yapiversene diyerek kendi sorumluluklarimo da yükledim adama

Belim ağrıyor başım ağrıyor diyerekten benim isimin ağır olmamasına rağmen yorucu olduğunu görmesiyle hak veriyor erkekler ...

Cinsel hayatımız eskiden 15-20 günde bir bazen hafta da bir ken

Adam sana daha da yoğunlaşıyor sanki
Yani kısacası arkadaşla hem fikirim tatlı Tatli kendi işlerinizi adamlara yıkin yap et diyerek değil guzelce

Ve sonrasında muhteşem erkekler

Çocuklarla romantizmi yakalayıp biraz duygusallasmak pek mümkün değil en tatlı anında anneeeeee çişim geldi diyerek yerle yeksan ediyorlar herşeyi ama oda güzel

İçinden geliyorsa ağla, her zaman güçlü olmak zorunda değiliz

Yaa öyle güzel anlatmissiniz ki evliliğiniz hiçte kötü gelmedi bana :)) nedense aslında ikinizinde birbirinizi sevdiğinizi hissettim ve bir ayrılık durumunda birbirinizi cok ozleyeceginizi.. :):)

Hayırdır inşallah.

Bir seyler ters gitmis sanirim.
Aglayin, acilin.
Ve lutfen en kisa zamanda yazin, sizi merak edecegim.

benım eşte 22 ayardan başka altına para vermem dığerleri teneke şu bu derdi valla çeke çeke goturuyorum reklamları donen pırlantacıya alıyorum begendığım elmas pırlanta yuzuğu mecbur alıyor erkeklere kalsa sadece telefona para verılır bırde kulçe altına .ha3 yıl once napacan emması sana bır kaç gram altın alayım da demişti konu sahibi tek değil yani sanki gun arkadaşım ahhaahaa.utanıp gurur yaparsak anca avucumuzu yalarız bunu anladım ben evlılıkte

Tam da istediğim tarz hediye! 11 yıllık evliyim. Eşim her zaman bir hediye (genellikle çok pahalı ama çok da gerekli olmayan bir kıyafet), çiçek, pasta, 1 şişe de şarap alır. Ben de her yıl bunların yerine bir tam altın almasının daha iyi olacağını söylerim. 11 yılda 11 tam altınım olurdu hiç olmazsa Çiçek desen soluyor ve doğa katliamı bana göre. Pasta desen kilo aldırıyor. Kıyafet de her zaman beğendiğim bir şey olmuyor maalesef. Hiç olmazsa altınlarımla istediğim birçok şeyi alabilirdim.
Bence gayet makul bir hediye alıyormuş eşiniz. E bir de yemek, daha ne olsun!

:)))
Altına pırlantaya ben de para vermem, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde kuyumcudan birşey alıp gelse hoşnut olmam ama tabletimi yenilese gözlerim parlar :)) bizde direkt ihtiyaca yönelik hediyeler oluyor, misal geçtiğimiz ay eşime elektrik süpürgesi aldım, evin süpürme işlerinden o sorumlu çünkü

Ah be canım merak ettim inş hersey yolundadir ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…