Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Güncelleme gibi yazayım buraya
Konuyu güncellemeyi beceremedim cevap verenlere teşekkür ederim
Bir kaç fikri birleştirdim göğsüne yatıp normal muhabbet eder gibi soracağım bakalım heyecan yapacak mı instagramda yorum yapmış bi ara bana da takip.atjp.cekmisti hiç ismini de duymadım arada arama kayıtlarında da denk geldi diye sanki kendisi telefonu bana verdiğinde birini aramam için o ara denk gelmiş gibi duruma göre tarihleri ve cevap almadığı halde neden aradığını da Bo şekilde ekleyeceğim

Konuşması iyi olan birine arattır xx hat şirketinden arıyorum 2 dklık müşteri memnuniyeti anketimiz bulunmaktadır anketimize katılanlara 2 gb internet hediye etmekteyiz sık sık paket değiştirir misiniz? İnternet paketiniz yeterli mi? Kaç kere hattınızı değiştirdiniz? Gibi şeylerden sonra yaşını mesleğini vs sordurabilirsin bilemedim işe yarar mı

Ya da yine birine aratıp size çiçek var fakat verilen adresle sokak uyuşmuyor sipariş veren kişiyi aradık ulaşamadık diyip kadından adresini alıp sonra sevgiline bu no kimin doğruları söylemezsen o kişinin adresi elimde gider kapısına sorarım x semtte oturuyor vs diyebilirsin
Şu an yazarken hepsi saçma geldi 🤪

Konuşması iyi olan birine arattır xx hat şirketinden arıyorum 2 dklık müşteri memnuniyeti anketimiz bulunmaktadır anketimize katılanlara 2 gb internet hediye etmekteyiz sık sık paket değiştirir misiniz? İnternet paketiniz yeterli mi? Kaç kere hattınızı değiştirdiniz? Gibi şeylerden sonra yaşını mesleğini vs sordurabilirsin bilemedim işe yarar mı

Ya da yine birine aratıp size çiçek var fakat verilen adresle sokak uyuşmuyor sipariş veren kişiyi aradık ulaşamadık diyip kadından adresini alıp sonra sevgiline bu no kimin doğruları söylemezsen o kişinin adresi elimde gider kapısına sorarım x semtte oturuyor vs diyebilirsin
Ben olsam nişanlımın yanındayken, kızın numarasını o telefondan engellerdim, bildirimi de kapatırdım. Bir kız arkadaşımdan rica ederdim, o kıza sanki nişanlımmış gibi mesaj atmasını. Telefonu kaybettim, çaldırdım yeni hat aldım, sana yazdım bana bu numaradan yaz der konuşurtururdum baya.

Mantıklı bu

Ben olsam nişanlımın yanındayken, kızın numarasını o telefondan engellerdim, bildirimi de kapatırdım. Bir kız arkadaşımdan rica ederdim, o kıza sanki nişanlımmış gibi mesaj atmasını. Telefonu kaybettim, çaldırdım yeni hat aldım, sana yazdım bana bu numaradan yaz der konuşurtururdum baya.
Buda olabilir

bunu ben de düşündüm ama benim gibi gıcık biriyse ve fark ederse kvkk nın ihlalinden dava açar maazallah.

bunu ben de düşündüm ama benim gibi gıcık biriyse ve fark ederse kvkk nın ihlalinden dava açar maazallah.
Bunu ben bi arkadaşımla yapmıştık o zamanlar 12 13 yaşlarındaydık birilerini arayıp eğleniyorduk müş. Hizmt. Gibi konuşup
Arkadaşımın sesi daha olgundu ben aradım dalga mı geçiyorsunuz şikayet edicem bu noyu demişlerdi ben korkup kapatmıştım hemen arkadaşım arayıp k.bakmayın kızım aramış beni taklit etmeye çalışıyor falan demişti de olayı kurtarıp sonra tövbe etmiştik :KK53:

İnşallah brsey cikmaZ ama bence bu isi bu sekilde bırakmayin nikah konusulurken bunnla karsilasmaniz Allah'ın bir işareti olabilir yani ben oyle yorumluyorum bazen hayatımdaki şeyleri..
Konuyu lutfen guncelleyin merak edeceğim ayrica ben olsam esime nisanlima hiç sormam kesin inkar eder..kadina da sorup kendimi dusuemem firsatim varsa esimin telefonndan mesaj atarm me olduğunu ogrenmek icin

Ben direkt reddediyorum böyle anletleri.Bi de bu bilgilerle bir yere varamam gibi 5 6 saat uzaklıkta bir şehirde

Baya alengirli geldi.Engelleme falan bi de kız telefonlara cevap vermemiş mesaja da vermez bence

İnşallah brsey cikmaZ ama bence bu isi bu sekilde bırakmayin nikah konusulurken bunnla karsilasmaniz Allah'ın bir işareti olabilir yani ben oyle yorumluyorum bazen hayatımdaki şeyleri..
Konuyu lutfen guncelleyin merak edeceğim ayrica ben olsam esime nisanlima hiç sormam kesin inkar eder..kadina da sorup kendimi dusuemem firsatim varsa esimin telefonndan mesaj atarm me olduğunu ogrenmek icin
Umarım bir şey yoktur varsa da çıkar.Kiz aramalara cevap vermemiş ki.Mesaja da vermez diye düşündüm.Ama belki kendisine ara diyip acmazsa mesaj at o zaman acil konuşmamız lazım yaz diyip bekleyebilirim

Şuan aklıma gelen de ikna olmazsam en yakın arkadaşını aramak.Rezil olabilirim ama bir ihtimal söyleyebilir.Daha önce böyle bi muhabbet geçmişti aramizda bilsem ben söylerdim diye.
Arayıp diyebilirim bildiğin bir şey varsa söyle bak haftaya tarih alacagiz ne olacaksa şimdi olsun diye

Şuan aklıma gelen de ikna olmazsam en yakın arkadaşını aramak.Rezil olabilirim ama bir ihtimal söyleyebilir.Daha önce böyle bi muhabbet geçmişti aramizda bilsem ben söylerdim diye.
Arayıp diyebilirim bildiğin bir şey varsa söyle bak haftaya tarih alacagiz ne olacaksa şimdi olsun diye
bence kiza değil sevgiline sormalısın. zaten yalan söylüyorsa bunu hissedersin anlarsın. o zaman kızı arayabilirsin. ilk güven testiniz bu olacak belli ki.

Merhaba,
Bu konuyu açmak için üye oldum.
Konu benim için çok önemli çünkü haftaya nikah tarihi alacağız.İkimizde aynı yaştayız 1,5 yıllık sevgililik dönemi sonrasında bir kaç önce nişanlandık.
Sorun şu ki geçen geçen gün bi garip hisle telefonuna bakma ihtiyacı hissettim.En basindan beri telefonlarımız ortadır şifrelerimizi biliriz.Arama kaydında bir kadın ismi dikkatimi çekti.Arama saati ve tarih... Biz nikah tarihine karar verdikten 1 yada gün sonrası akşam 11 gibi aramış fakat cevap vermemiş karşı taraf.Sonra önceki aramalara baktığımda 4 kez aradığını fakat karşı tarafın cevap vermediğini gördüm. Can sıkıcı nokta nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi konuştuğumuz günün sonrası olması.Ertesi gün ise arama kayıtları silinmişti. WhatsApp instagram vs yazmışma hiç bir şey bulamadım. Normalde kız arkadaşlarını bilirim bahseder şuradan buradan diye bu kişinin hiç adı geçmedi.Ama sonra hatırladım ki daha önce de arama kaydında görmüştüm.

Numarayı aldım telefonuma kaydettim.Şimdi ben nasıl emin olabilirim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Kadini arasam bir şey söyler mi,ona haber verir mi,kendisine sorsam varsa da oldu diyecek hali yok sonuna kadar inkar eder.Kadini hiç bir şekilde suçlamam hem telefonları açmamış hemde bana sadakat duyması gereken kişi nişanlım.Bir şey varsa çok net bir şekilde bitireceğim.
Acilen bi çözüm bulmam lazım ki nikah tarihi almaya gitmeden bitireyim yada kafam rahat devam edeyim.
Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim beynim durdu resmen napayim ben.
Belki eski sevgilisidir, helallik isteyecektir. Ki bu da saçma ve gereksiz.

X