Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Kal geldi resmen o an.Cok suçlar gibi konuşmakta istemedim.Kadinin telefonları açmaması belki bir şeyler anlatabilecegi hissiyatını uyandırdı bende .
Belki de tekrar detaylı sorgulamaliyim bilmiyorum

Evet ben de böyle düşünüyorum belli ki pek uyanık biri değilsiniz bütün sorgulama fırsatlarını kaçırmışsınız resmen konu sahibi.

Ciddi ciddi düşünüyorum.Konuya nasıl girecegimi bilemedim.

İki ucu boklu değnek dedikleri bu heralde.
Destek konusunu hatırlamıyorum ama şiddet konusunu böyle flu bir şekilde o söyleyince hatırladım
Hakikaten öyle. Bu destek konusunun içeriği demek ki sizin için önemli o da işten anlayan birisi. Bende tıkandım burda ama yapacağım şey bu yola çıkmadan tam olarak netleşmek olurdu. Bir yerden sonra insana gelenler geliyor düşündükçe

Yarın tekrar soracağım olmadı.Cikar çıkmaz da kadını ararım yada yanında aramayı teklif ederim

Üniversitede nasıl tanışmış 15 yaş büyük kadınla ? ilişkisi var gibi yoksa bu kısmı es geçmez anlatirdi

En son bu konuşuldu sonra konu kapandı ama tekrar sorgulamam gerekiyor. Hatta abartıp kendisini en yakın arkadaşını ve kadını belki de

Kal geldi resmen o an.Cok suçlar gibi konuşmakta istemedim.Kadinin telefonları açmaması belki vır şeyler anlatabilecegi hissiyatını uyandırdı bende .
Belki de tekrar detaylı sorgulamaliyim bilmiyorum
Ablacım gerçekten neyi bilmiyorsun? Hatırlamıyorum, ne yapsam bilmiyorum yazıp duruyorsun insanlar ne yazsa. Adama tepki göstermemişsin, ne desteği vs sorgulamamışsın. Ben açıkçası senin pek olayı sorguladığını sanmıyorum. Öyle kafanda ne yapsam, vs diye düşünüp hiçbir şey yapmıyorsun. Vallahi çok garip bir durum. Sonuçta için huzursuz tepki göstermiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…