Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Konunun bir kısmını hatırlayamadım eksik dedim.
Hamileyken eşinden şiddet görüp boşanan birisinden bahsettiğini hatirladigimi söyledim.Bu kişiden destek alalım noktasını konuştuğumuzu hatırlamadığımisoyledim.
Destek konusunu bildiğimi söyledim.Daha önce başla bir arkadaşıyla bu konuda konuştuğunu da söyledim.
Gerçekten bilmiyorum çünkü konuyu nasıl çözerim.

Olası senaryo biraz oluştu kafamda. Kadın eşinden şiddet görüyor, boşanıyorlar, bunlar bir şekilde sanaldan tanışıyorlar (tinder vesaire) sonrası malum. Samimiyet ilerledikçe instagramdan da ekleşiliyor. Sonra kadın diyor ki benim çocuğum var ona üvey baba getiremem, bizden olmaz sen git başka birini bul. Adam da yalvardıysa da olmuyor gel zaman git zaman konu sahibiyle oluyor hatta hevesle evlilik teklifi yapıyor ki kadını kıskandıracak. Nişan günü dolaylarında da kadını arıyor ama kadın kararlı istemiyor. Hatta o yüzden instagramdaki nişan fotoğrafına da tebrikler diye yazıyor yeter ki sen mutlu ol gibisinden. Ama adam nikah günü yaklaşınca yine arıyor bak son şansımız diyerek…

Sadece bir tahmin.

Bütün delillere çok güzel uyuyor

Ben de açıkçası son şans için mi diye düşündüm.
Tarihlerden dolayı

Yani detaylı sormakta da bir sıkıntı yok. Sonuçta aklınız karışık çözecek olan da nişanlınız. Bunu soruyorsunuz diye de tavır alamaz. Kafama yatmadı dersiniz bunlar
Yarın soracağım tekrar bu sefer laf arasında gibi değil.Ciddi ciddi sorgular gibi.
Şu şu sebeplerden aklıma yatmadı

Yorumunuzu bir tık ileri taşıyorum müsaadenizle. Kadın şiddeti konu sahibinin nişanlısı yüzünden bile görmüş olabilir.

15 yaş büyük kadın nasıl üniv arkadaşım da demeyi unutmayın
Soracağım nasıl tanıştın üniversite zamanı diye.Daha önce sınıfında yaşça çok büyük çocuklu kişiler olduğundan bahsetmişti ama ortak arkadaşı yok bu kişiyle.
Nisan öncesi sonrası o yoğunlukta telasta bu destek konusu nerden geldi aklına
Kadin hiç dönmemiş demek ki konuşmak istemiyor neden 4 kere aradın diyeceğim

Safligim tuttu bu gün sanırım. Aksine çok şüpheci bir insanım ama açık açık telefonu kurcaladim Nisan öncesi sonrası aramışsın nikah tarihi konusundan sonra aramışsın kadın hiç açmamış demek istememiştim.

Yarın soracağım tekrar bu sefer laf arasında gibi değil.Ciddi ciddi sorgular gibi.
Şu şu sebeplerden aklıma yatmadı
Özellikle neden önemli anların hemen öncesi/sonrasında aklina geldiğini, 15 yaş küçük biriyle nerde, nasil tanışıp arkadaş olabildigini mutlaka sorun. Biraz üsteleyin ve muhtemel sen ne demek istiyorsun, bunu nasıl düşünürsün tarzı tepkiler gelince de şaşırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…