Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Bence bunlar çok ciddi konular ve karşı tarafın mantıkla açıklayacak durumda olduğunu düşünmüyorum. Ne diyebilir ki?! Kadınin özel hayatıyla ilgili yakından bilgi sahibi birde. Kocasından şiddet gördüğünü falan kim söylemiş
Bence gözünüzü karartıp o kadını konuşturun bir şekilde. Bı arkadaşım çok ciddi sınırdan döndü evlilik aşamasında. Sonradan hayatı resmen çiçek açtı kızın.

Bunu netleştirdikten sonra evlenseniz içiniz rahat eder.

Ayrılsaniz sonuca göre kurtulmuş olursunuz.

Ama netleşmeden evlenmek delilik olabilir.

Bence bunlar çok ciddi konular ve karşı tarafın mantıkla açıklayacak durumda olduğunu düşünmüyorum. Ne diyebilir ki?! Kadınin özel hayatıyla ilgili yakından bilgi sahibi birde. Kocasından şiddet gördüğünü falan kim söylemiş
Arkadaşım diye bahsetti zaten.Arada konusuyoruz seni de biliyor dedi,daha önce de WhatsApp konuşmasını görüp sormuştun bu kişiyi dedi.Siddet kısmını hatırladım.

Bir çok çekişkili nokta var. Hepsi nasıl bir araya gelir. Mesela aradığı tarihler. , 4defa aramaya rağmen telefonun açılmaması. Daha önce 40 dk konuşulmuş biri ve özel tarihlerde ısrarla aranmasına rağmen açılmıyor çok garip. Tek bir tane durum değil zincirleme bir olay söz konusu
Tarihler en büyük problem.Yoksa 4 kez aramaya bu kadar takılmazdim.

Arkadaşım diye bahsetti zaten.Arada konusuyoruz seni de biliyor dedi,daha önce de WhatsApp konuşmasını görüp sormuştun bu kişiyi dedi.Siddet kısmını hatırladım.
Kendinden 15 yaş büyük kadınla ne konuşacak ki. Hadi kadın kadına konuşur derdini falan anlatır ama bir adamla kadın ne paylaşacak sizce

Bence gözünüzü karartıp o kadını konuşturun bir şekilde. Bı arkadaşım çok ciddi sınırdan döndü evlilik aşamasında. Sonradan hayatı resmen çiçek açtı kızın.

Bunu netleştirdikten sonra evlenseniz içiniz rahat eder.

Ayrılsaniz sonuca göre kurtulmuş olursunuz.

Ama netleşmeden evlenmek delilik olabilir.
Kesinlikle. Böyle bir şeyi kabullenebilecek karakterde birisi değilim.Bu konuda sinirlarim net.Insan emin olmak istiyor sadece dediğiniz gibi.Kadin konuşur mu onu bilmiyorum.
Suçlamadan konuşsam ki kesinlikle suçlanıyorumkadini bir şey varsa da benim muhatabım sevgilim olur .Zaten 4 arama cevap vermemiş kadın.Guzellikle desem ben x evlilik yoluna girdik huzursuzum bu şüpheyle devam edemem ne.olduysa anlatın lütfen

Kesinlikle. Böyle bir şeyi kabullenebilecek karakterde birisi değilim.Bu konuda sinirlarim net.Insan emin olmak istiyor sadece dediğiniz gibi.Kadin konuşur mu onu bilmiyorum.
Suçlamadan konuşsam ki kesinlikle suçlanıyorumkadini bir şey varsa da benim muhatabım sevgilim olur .Zaten 4 arama cevap vermemiş kadın.Guzellikle desem ben x evlilik yoluna girdik huzursuzum bu şüpheyle devam edemem ne.olduysa anlatın lütfen
Bu şekilde değilde size ulaşamamış neden falan deseniz? Gerçekten iki ucu b. klu değnek afedersiniz

Ben de kendimden emin olamıyorum ki
Çünkü hikayenin yarısı var bende hatırlıyorum boşandı kocası hamileyken dövdü kısmını gerisi yok bende destek kısmı.

O yüzden diyemiyorum ki doğru söylüyor yada yalan söylüyor
Ee destek kısmı nerde bu konuda?
Düğün konusunda nişanlınız destek istemiyor mu?
Yoksa zor durumda olan kadına mı destek çıkmaya çalışıyor?
Bende orası yok. Ben nişanlınız kendi düğün işleri için destek istiyor sandım işi falan o ise.
Yoksa telini inatla açmayan kişiye ben sana yardım edeceğim diye aranmaz çünkü saçma.

WhatsApp konuşmalarını sık sık siler şuan o kişiyle yok konuşması
Bence direkt telefonu al engelle geç kadını her yerden. Bu ne böyle kendinden büyük kadınla ne konuşuyorsun diyerek. Eğer o engeli açarsa, iletişime geçerse bir şey olmuştur dersin. Hiç kendini böyle yorma bence. Daha önce de yazmıştım, bu kadın akrabası değil, öyle üniversiteden tanıdık biri, bir daha görüşmese, konuşmasa da olur.

Cidden hiç öyle konuyu nasıl açsam, nasıl öğrensem diye yorma kendini. Hatırlayamadın vs muhabbetlerini de geçsin.

Ee destek kısmı nerde bu konuda?
Düğün konusunda nişanlınız destek istemiyor mu?
Yoksa zor durumda olan kadına mı destek çıkmaya çalışıyor?
Bende orası yok. Ben nişanlınız kendi düğün işleri için destek istiyor sandım işi falan o ise.
Yoksa telini inatla açmayan kişiye ben sana yardım edeceğim diye aranmaz çünkü saçma.
Yok yok bizim için isimize katkı olacak bir konu da destek almak için aradığını söyledi. Bu konuda daha önce başka bir arkadaşıyla da konustu.

Bence direkt telefonu al engelle geç kadını her yerden. Bu ne böyle kendinden büyük kadınla ne konuşuyorsun diyerek. Eğer o engeli açarsa, iletişime geçerse bir şey olmuştur dersin. Hiç kendini böyle yorma bence. Daha önce de yazmıştım, bu kadın akrabası değil, öyle üniversiteden tanıdık biri, bir daha görüşmese, konuşmasa da olur.

Cidden hiç öyle konuyu nasıl açsam, nasıl öğrensem diye yorma kendini. Hatırlayamadın vs muhabbetlerini de geçsin.
Engellemem neyi çözecek ki.Butun kadınlarimi engelleyecegim benim derdim bir şey varsa öğrenip bitireyim yoksa da kafam rahatlasın yoluma bakayim.

Öncelikle merhaba, yıllardır siteyi takip ediyorum. Konunuzu görünce yorum yapabilmek için hemen üyelik aldım lakin mail adresimin bir rakamını eksik yazdığımdan bir türlü aktivasyon sağlayıp yazamadım, sonrasında zaten konuşulmuş konu.

Şahsi fikrim balık kaçmış maalesef bu saatten sonra, eğer ki birşeyler varsa aralarında öğrenemezsiniz. Nişanlınızın yanından ayrılır ayrılmaz haber verilmiş, dikkat et vs telkinlerde bulunulmuştur. O yüzden kadını aramak, konuşturmak gibi şeyler işe yaramayacak bence.

Ben beyefendinin dediklerini inandırıcı bulmadım. Sizin de konuşma şeklinizi hatalı buldum. Yeterince sertlik ve kararlılıkla olmamışsınız. Sorulması gereken önemli soruları da sormamışsınız ( neden habire arandığı, üstelik önemli tarihlerde gibi ). Adam birşeyler gevelemiş, sonrasında da zaten sana söylemiştim, sen zaten önceden mesajını görüp sormuştun gibi cümlelerle aklınızı bir güzel karıştırmış. Bayağı manipüle etmiş sizi. Birde biraz sıkıntım var demişsiniz ama insan mesajını görüp sorduğu kadını unutmaz sanki kolay kolay.

Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben olsam bırakın evlilik tarihi almayı, evliliği bile epey ertelerdim. Nişanlınız bana güven vermedi açıkçası açıklamalarıyla.

X