Evli olanlar kadınların düşünceleri çok önemli kendimi çok kötü hissediyorum lütfen bişeyler yazın

Eşiniz "herkes görüyor bir tek sen goremiyorsun, bana hak ettiğim karşılığı veremiyorsun" tepkilerine başlamış, bir insan ömür boyu sizin peşinizden koşup özveride bulunup karşılık beklemeden devam edemez. Alma verme dengeniz bozulmuş.

Çocuklara bagirmaniz, eşinizi uyarmak için onları kullanmanız çok çirkin bir şey, kalıcı izler bırakıyorsunuz onlara travma yasatiyorsunuz profesyonel destek alın bir an önce.

Silkelenin. Kendinize bir söz verin. Değişime kendinizden başlayın.. duymayın sakinleşin takın yüzünüze sahte de olsa o gülümsemeyi. Çocuklarınıza normalden bile sabırlı olun. Belli bir süre deneyin en azından. Değişime inanmayacaksınız. Evin aurası büyük oranda kadının ruh haliyle bağlantılıdır.

Kendi başınıza terapi de çok iyi bir seçenek böyle bir değişimi desteklemek için. Savaşarak bağırarak kazanabilceğiniz bir savaş yok ortada. Bu cümlemi çok dikkatli düşünün. Gittiğiniz yolun sonu asla aydınlık olmayacak bu tavırlarla bu kesin.

Ve yavrularınıza sinirinizi yansıtmayın sakinleşin. Eşiniz çocuklara bağırır dokunur hakaret ederse de o evi başına yıkın ve evden kovun. Size kaba olması tahammülsüz olması, yanlış cümleler vs telafi edilir. Ancaaakk çocğumun ruhunu ezenin kafasını ezerim babası olsa dahi. Bir gram da gocunmam.

maalesef öfkesini kontrol edemiyor kabalaşıyor ben de kaba bir insanım artık hiç bişey yok diye gülümsesem bu sefer de hiç bişey umrunda değil diyor

Evet bende de hata var zaten ama onun sinirli olması noktasında ben haksız değilim haksız olan o ben sinirlenince o daha çok sinirleniyor benim sinirlenmeye hakkım yokmuş gibi onun sesi daha gür çıkıyor ben de artık kendimi hiç bileymişim gibi hissetmek istemiyorum ben de burdayım demek istediğim için artık benim de sesim çıkıyor o yüzden ortalık toz duman oluyor tabiri caizse

İster istemez onlara yansıyor yani bazen benim ona sinirli olduğumu bilsin diye çocuğuma en ufak yaramazlığında aşırı bağırıyorum işte senin yüzünden ben bu şekilde sert oluyorum gibi
Çok üzüldüm bu yorumunuza , çocuklar bu tip şeyleri unutamazlar. Neden onları kendi meseleniz için yaralıyorsunuz ister istemez değil bile isteye yapmış gibi yazmışsınız. Eşinize sinirliyseniz sana sinirliyim ,üzgünüm ,kırgınım ya da yorgunum diyebilmelisiniz. Yazık günah değil mi yavrularınıza hem de çok küçüklermiş.

eşinizle aranızdaki sorundan çocuklar sorumlu değil..onlara bağırmayın. sonuçta dünyaya gelmeyi onlar değil siz istediniz

el kadar bebelere bağırmayın. Terapi konusunu da asla geçiştiremezsiniz o çocuklara düzgün ana baba olmak için bunu yapmak zorundasınız. Karı koca işişkinizdense ben çocukların psikolojisini önemsiyorum. Her şeye tahammülsüzseniz iki çocuğu yapmıycaktınız bunun mazereti olamaz

başı yanlış olan bir olayın sonu doğru olur mu, ssevemmişsiniz denemişsiniz olmamış , sonra başkalrı ile denemişsiniz olmamış sonra sıkılınca bir mesajla başlamış ilişkiniz uzaktan uzağa.
yan yana gelince 2 çocuk . Neden bu kadar pervasız sorumsuz davrandınız. anne baba olmak doğurup bagırmakla olmuyor.
eşlerin birbiri ile sorunları varsa çocuklar sadece bahanedir sebep sevgi ve saygı eksikliğidir. eşinizi sevmiyor olabilirsiniz ama saygı duyun ki oda sizi saysın.

Hem gel git gel var
Net bir sevgi göremedim aranızda
Hem de onca şeye rağmen 2 çocuk yapmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…