Evli bir adamla birlikteyim

Karisina çocuğuna acımayan adam sana da acımaz zamanı gelince en ince yerden vurur

Erkekler seks olmazsa bir şey yapar mı sence?

Duvardan duvara yapmadan ev alır mı Dyson alır mı sen de

İlk, adamlarla yatmadım diye vurguladı, sonra adam sırnaşınca yarıda bıraktım odama geçtim dedi. Tamamlanmadı dedi. Sonra, bunlar bunlar olurken birlikte olmadık sadece el ele göz göze dedi. sonrasını yazmadı işte. Birlikte olduk demedi bir türlü onu da bekledim. aslında tahmin ettim ama, onca zaman normal yani ama okumayı da isterdim. ay ne safım ben ya

Anladığım kadarıyla adama aşık oldun ve boşanmasını istiyorsun değil mi ? Üzgünüm ama o adam eşini boşamaz zaten hiç bir zaman boşanma hakkında bir vaad vermemiş sana ya kabul edip böyle yaşamaya devam edeceksin ya da eski hayatına döneceksin.

Evli erkeklerle beraber olan kadınlar bu konuyu iyi okusun.
Karımla aramda bisey yok çocuğa bakıyor cart curt yalanlarını yemeyin işte.
Canım aşkım hatunlar havada uçuşuyor bu tiplerde evdeki eşlerine.
Gayette birlikte yatıyorlar birlikteler yani.
Kendinizi kandırmayın.
Evliliği bozuksa boşanır. Her kadın tek kadın olmayı hak eder. Şu yarım akıllı aptal erkeklere çerez olup kendinizi figüran yapmayın ya

Niye bu kadar aşk meşk dolu sözlerle anlatmışsınız anlayamadım. Ben size durumu özetleyeyim. Siz metressiniz. O süslü süslü anlattığınız aşk da adam için yok. Adam aşık olsa karısından ayrılıp sizinle birlikte olurdu. Boşanmamış sizi de metresi olarak yanında tutuyor.

Adamın karısına ve çocuklarına çok üzüldüm, belki de o zavallı kadına ve çocuklarına bir kuruş harcamazken varını yoğunu pavyonda karılarla yemiş, yetmemiş ev alıp metres tutmuş.Ne aşk ama! Azıcık onuru varsa gider karısına söyler ve ayrılır ama hiç sanmıyorum bulmuşsun yolunacak bir kaz yol dur, gerçekten iğreniyorum bu çağdan...

Güzel yazmışsın iyi hoşta hepsini okumadım çünkü saçma sapan şeyler.ne kadar romantize edersen et, ne kadar adamı kendininmis gibi hissetsende ne o adam sana ait nede o adam seni kendine eş alır.bazi adamlar kadın düşkünüdür senin gibiler ile bu bağımlılıklarıni giderirler.ama karısı ayrilalim desin kul köpek olur karısına.sen ne onu nede kendini çok onemseme

Niye acı mantıksız bir birliktelik yasamişsiniz yalancı bir kişiyle.Onun eside kandirilmis sizde duygusal olarak bile isteye kapı acmissiniz Geçmiş yaralarınizi bilmem
Sadece herkesin bı yarasi var çözüm onu aşkla sarmak değil.Cozum doğru destekle guclenmekte.Bu hataya bir daha düşmeyin Af edin kendinizi ve yolunuza güzel insanlarla devam edin.Guzel insanlara. ulaşmak içinde ruhunuzu temizleyin .Her günahın her hatanın affı var.Samimi olur ve tekrar etmezseniz.Uzak durun kaoslu böyle gizli saklı yalanli 3 kişilik hikayelerden .Ders alın bu hayatınızın miladı olsun.Daha iyiye dönüşün

Bakın ilk taşı hiç günah islememis atacak.İnsanlar tepki verir normal herkesin tepkisi inancı kadar Bende herkes gibi gunahkarim bildiğim yada bilmediğim tövbe ettiğim unuttuğum irili ufaklı günahlarım vardır Şimdi insan kesen cocuk öldüren yalan söyleyen bir dolu günah işleyen affedilen yada affedilmeyen bilemem derin konular.Yapriginiz doğru değil farkında olup bağışlanmak gerekirse bu konuda kul hakkı olanlar o derin mesele Şimdi siz kendinize acimayi bırakın bu konuyu bulandirip konudaki adamın eşinin içine kurt dusurmeyin insan beşer şaşar büyük hata yapmışsınız.Bunun için intahar edecek değilsiniz bende sizi iyice beter edecek size tekme atacak değilim.Bir dolu laf edip ofkemi sizden çıkarmam hem sizin işinize yaramaz hem ben kendi enerjimi karartanam büyük de konuşamam kızım var evladım Size bir ışık sunuyorum bu olaydan ders çıkarın ruhunuzu iyileştirin geçmiş travmalar için hayatınızdaki yaralar için destek alın bir doktordan ve bundan sonrasını iyileştirin bunu yapabilirsiniz.

Birsak adaami dön çalistigin mekana helalin kazan ev araba al. Durumun iyilestikce unutursun para daha önemli şeref seni sektorden alikoymuş bi senede bi ev alirdin takilma erkeklere onlar erken horoz gibi ne istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…