Evli bir adamla birlikteyim

Ben konu açtım da sizin kayda değer bi hayat yaşadığınızı görecek birkaç kişi oldu . İyi oldu bugün huzurlu uyursunuz . Zaten şu durumdan memnun devam etsem burda konu açıp sizin yorum yapmanıza sebep olmazdım öyle değil mi ? Mevzu konusunda değişmesini istediğiniz bir şey olsa yapıcı davranır asıl konuya odaklanır kayda değer bir şey yazardınız en azından . Sadece hakaret ettiniz . Ne gerek vardı ki ? Herkes hata yapar . Çocukluktur toyluktur. Umarım siz güzel bir hayat yaşarsınız .

Konu fake sanırım çünkü fazla dram var.
Anne baba vefat etmiş. Kardeş hasta. Sevgilinin annesi vefat ediyor vsvsvs.
Bu arada dediğiniz doğru. Konsların çoğu üniversite öğrencisi ve bu işlere 18'lerinde başlıyorlar.
Konu gerçekse diye söylüyorum siz bu adama çok güvenmeyin. Belki yıllarca böyle yaşarsınız ama o adam boşanmaz. Fazla paradan ve düzenli hayattan sıkılmış, kendine macera arayan birinin heyecanı konumundasınız. Yok saçımın ucunu okşadı yok süpürge aldı bunların bir önemi yok. Adam zenginse süpürge de alır ev de alır araba da alır. Onları sizin için değil kendi heyecanı için alıyor. Madem üniversite okudunuz bir yandan düzgün iş arayın bulunca da adamı sepetleyin tez elden.

Kız 5 yıllık evli olacağım bu yıl Haziran'da anne oldum hala Dysonımuz yok hahahahaha ulen ne yüce gönüllü adamlar var konsuna ev düzüyorlar falan

Ya valla üzüldüm gerçekten . Ama sizi bi hevesli gördüm . İsterseniz gerekli numarayı vereyim ulaşın

Ankaradayım şu şekil Ulus'a doğru diyorum şuan avsjshsjsj

Hata yapmamışsınız siz sorun burada. Adam evli olduğunu söylediği gün bitirmeyip devam ettiğiniz günden beri 1 yıldır beraber olduğunuzu söylemişsiniz yani siz 365 kere hata yapmışsınız hergün ve yapmaya devam edip bunu dramatize etmeye çalışıyorsunuz. 30 belki bilemediniz 35 e kadar sürecek bir hayattasın ve sonra yüzüne dahi bakılmayacak belki o zaman da kızlık zarı dikimi postları paylaşıp burada bize diş kırdıracaksın nede olsa erkek kafalamada o zamana ustalaşacaksın?
Neden kons olduğunuz benim umurumda değil cinsellik yaşamıyor olduğunu ekstra vurgulamışsın bundan da banane? Şuan metressin. Hayata tutunma gayesi olan insan bulaşıkçılık yapar yine tutunurdu diye bu yüzden yazdım çünkü ben öyle yapmıştım, şimdi veteriner hekimim. Metresi olduğum adamın eline baktığım bir hayatta değil eşimle ortak kararlar aldığım bir hayattayım. Zaten huzurluyum size bunları söylemek beni mutlu etmedi aksine üzüldüm çünkü hayatınız hayat değil.

Nasıl para kazandığın veya günahın sevabın seni ilgilendirir Allah ve kul arasında olur.Ortada bir yanlış varsa ve yahut haksızlık bizede bunu kul olarak söylemek uyarmak düşer. Şimdi adamın evli olması dolayısıyla eşinin ve çocuklarının vebaline girmek çok korkunç gerçekten.Bu ilişkinin yanlış olduğunu bile bile devam etmek daha da kötü.O adamın eşi siz olsaydınız cocuklarinizin rızkıni bı kadına yediriyor olsaydı ne düşünürsünüz? En rahat yastık insanın vicdanıdır .Herşeyin farkındayım vicdanim rahat değil diyip hâlâ ilişkiye devam etmek de Allah korkunuz olmadığının göstergesidir çok özür dilerim ama şuan şeytanla aynı masadasin seviyorum aşığım deme sakın bı kadının göz yaşı da kocasından göremediği ilgide kul hakkıdır inşallah biran önce yanlışından dönersin

Teşekkür ederim gerçekçi bir yorum aldım . İnsanlar kendilerine dalga malzemesi yaptı ama benim için şu an hayatımın en önemli mevzusu bu . Yardımcı oldunuz

Teşekkür ederim .vakit ayırıp okudunuz cevap verdiniz . İnsanlardan hakaret alınca kırılmaktan başka bir şey hissetmiyorum. Benim bunları söyleyecek birilerine ihtiyacım vardı .

Konu gerçek mi bilemiyorum çünkü böyle konuları burada açmak yürek ister.

Adamın size yaptığı her şey size özel duygular beslediğini gösteriyor evet ama yuvası onun için kutsaldır emin olun. Zaten boşanmak istese, ilk ayrılmanızda dayanamayıp eşinden de ayrılırdı. Daha fazla karma/ilahi adalet ne derseniz deyin, oluşturmadan yeni hayat planınızı oluştursanız çok iyi olur. Bu adamdan size kesinlikle hayır gelmez. Ayrıca karısına sadakatsizlik yapan bir erkek kimbilir size neler yapar onu da bir düşünün.

Kaçırılıp pavyona mı satıldınız? Eskiden telefon yok internet yok haberleşme yok, kadınlar kaçmayı bırak dışarıya mesaj bile gönderemezmiş. Bin tane iş arasından kolay para getireni seçmişsiniz. Markette kasiyerlik yapsan olmaz, beleş zahmetsiz bir hayat lazım. Bir de yanlış anlamayın yatmıyorum diyorsunuz, her akşam adamlar oranızı buranızı elliyor taciz ediyor, ne farkı var? Şu konuda dürüst olun, ben kader kurbanı cart curt vs değilim, bu işi kendi isteğimle yapıyorum çünkü kolay para kazanmak istiyorum deyin.

Yargılamayın herkesin başına gelebilir ne demek? Yargılayan pavyona düşecek, arkasından metres olacak öyle mi? Pavyonu konsomatrisliği övelim mi? Siz bu aşamayı da geçmiş, evli adamlara metreslik yapıyorsunuz. Bu kadar değersiz misiniz, hiç mi hayaliniz yok? Okul, kurs, hobi, iş, meslek, kendine yatırım... Aklınız sadece pavyonda milletin kucağına oturacak şekilde mi çalışıyor? O yetmezmiş gibi üstüne evli erkeğe metreslik yapmak ne katıyor size maneviyatınıza? Her koyun kendi bacağından asılır. Kendinize bu hayatı layık görüyorsanız devam edin ama yok ben bu dünyaya bir kere geldim, herkes gibi benim de kaliteli huzurlu düzgün yaşama hakkım var diyorsanız ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Dyson almışşşşş dysonı var
Bende yok ya bende hala yok
Sizde benim gibi fesatlıktan çatladınız sanırım (!)

Sert bi cevap oldu ama sorun yok . Kimsenin duygusunu sömürmeye ihtiyacım yok . Açık açık para için yaptığım da birkaç yerde yazıyor. Herkes kendinden sorumlu o konuda . İkinci konu tamamen yoruma açık buna istinaden herkese açık bi platformda bunu yazıyorum. Teşekkğr ederim fikriniz için

Dyson almışşşşş dysonı var
Bende yok ya bende hala yok
Sizde benim gibi fesatlıktan çatladınız sanırım (!)
Sen bu dysona ne kadar takıldın ya . Bir kuyruk acın varsa o konu için bir başlık yaz ben de bir yorum bırakayım . Pusuda bekliyorsun biri kötülese de hemen yapışsam diye . Bi sakin ol tamam en çok sen yandaş toplayacaksın bekle yarın yine gel boş vaktin de bol gibi eğlence çıktı sana da

Kız kuyruk acım yokta gerçekten dysonum yok buna gerçekten takıldım ahahah
Senin özellikle süpürge değilde Dyson diye vurgulamandaki amaç neydi peki? Bizi metresliğe özendirmek mi?
Kimse seni kötülemiyor aşko neden öyle düşündün ki?
Yargıladık seni bir kere yolun yolumuz

Bişe dicem olumsuz yorum alınca hemen ajitasyon yapıyor farkettiniz mi tam bir drama queen sanırsın kendisi dünyanın en düzgün insanı da biz kötüyüz
Ahahahahah hayır postu aktif tutuyoruz işte yinede yaranamadık.
Size iletişim numaralarını attı mı ? Sabırsızlıkla bekliyorum bende
Üstelik ben sorular yönelttim hiç birine cevap vermedi ama onu kıskandığımı görünce hemen beni aşağıladı ve yorum yazdı çok üzgünüm şuan gidip biraz ağlayacağım

Ağlama lütfen hiçbir şey için geç değil biz de hala dyson aldırabiliriz kendimize iletişim numarası atmadı üstün kariyerini paylaşmak istemiyor bence en büyük metres kendisi olacak AFSHSGS

Ağlama lütfen hiçbir şey için geç değil biz de hala dyson aldırabiliriz kendimize iletişim numarası atmadı üstün kariyerini paylaşmak istemiyor bence en büyük metres kendisi olacak AFSHSGS
Ahahahahhahahahahah ay böyle birşeye bu kadar ağız dolusu kahkaha atacağım aklıma gelmezdi..
Neyse 2. Amacım yandaş toplamaktı.. yandaşım olur musun nolur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…