Evli bir adamla birlikteyim

Siz neden gündüz gözüyle konu açmazsınız ki, top gibi oynarlardı burda şimdi.

Söyle oluyor bu konu. İlk birkaç yıl göklere çıkarıyor eşini. Güven tavan oluyor. Adam kendini çok güzel pazarlıyor. Sonra yaptığı işe göre kandırıyor. Beni de bir arkadaşım aydirdi mesela. Bu adam 7/24 göreve gidemez. Bence peşine düş dedi. 2 çocuk ev iş derken yutmusum yalanlarını. Bir de insan kendi gibi biliyor karşıyı. Ha bir de öyle bir yerde çalışıyorum ki istesem görev mi değil mi ogrenebilirdim. Telefonlarını ve görevlerini irdelemekle 10 yılda anlamadığımı 1 ayda çözdüm işte. Salaklık da diyebilirsin gereksiz güvende diyebilirsin

Anladım… ama yine de ben en çok adama kızdım… karısını sadece sorguladım..
herkes de konu sahibine yüklenmiş.
Kadın napsın işi eve taşımış:)) o işini yapmış.
Burada suç ADAMIN!

Sizi de çok ii anlıyorum zaten genelde de hep öyle oluyor ummadık taş baş yarıyor…

Teşekkür ederim. Tabi suçun%90 i diğer kadına karşı o adamda. Ama evli olduğunu gördükten sonra suça dahil olmuş oldu. Adamın umrunda olmadığına göre,konu sahibi hopp napiyorum demeli. Zaten kendi hayatını da heba edecek. O adam dalgasına bakıyor başka bir açıklaması yok.

Evet adam seviyorum rolünde dalga geçiyor maalesef… konu sahibi de işte hayallerini yaşıyor ilk defa böyle sevilme duygusunun içine girince kaptırmış kendini duyguların esiri olmuş..

İki tarafında psikolojisi normal değil.

9 yillik evliyim kendimi o kadinin yerine koydum gercekten cok uzuldum ömrumu verdigim adam gidiyor bi kizla her halti yasiyor bana da cocuk bakicisi diyor gercekten cok buyuk karaktersizlik.sana gelince senin gibilerden tiksiniyorum iki cocugumuzla esimle yururken benim yanimda gozunu dikip bakan kizlar var esimde oyle cok yakisikli olsa icim yanmaz gercekten midem bulaniyor ya o kadar bekar yakisikli cocuklar varken bu evlilerde ne buluyorsunuz ben anlamiyorum insan yasattigini yasamadan ölmez diye bir soz de var sen de o kadinin yasadiklarini yasa o zaman anlarsin

Ah beee. Şu an neden babadan kalma mal mülk yok, anlamamı sağlayan bir konu oldu. Benim babamın da konstur pavyon kadınıdır düşkünlüğü vardı. Ben üniversite yıllarında zorluk içinde okurken kaç kadının gönlünü fethetti acaba babam.

İnsanlar kınadığını yaşamadan ölmezler evet, ama burada kınanan şey başınıza gelenler değil. Tercihleriniz. Hayatta ASLA evli bir adamın metresi olmam, bunu tercih etmem, bundan emin olarak sonuna kadar kınıyorum sizi. Adamın karısını geçtim masum evladını da mı düşünmediniz? Sizin gibi başkasının çocuğunun rızkına göz diken kadın erkek herkese haram olsun o yedikleri.

Oy nasıl romantik nasılda minnoş
Kiyamam size
Evdeki çocuk bakıcısını bırakıp birlikte dayayıp döşediğini aşk yuvasına neden gelmiyor acaba çok merak ettim. Halbuki sizinle nekadar mutlu değilmi. Siz soramiyorsanız verin nosunu biz arayıp soralım, biran önce kavuşun bitsin bu çile

Güzelleştirmen metres olduğun gerçeğini bir gram bile değiştirmemiş. Gözümde metressin, bir gram bile değerin yok. Kadının düşmanı yine kadın . Çocuğunun rıskını yiyorsun umrunda da değil açıkçası. Allah gözünü doyursun.

Sadece 23 yaşındasınız çok çok gençsiniz. Önünüzde kocaman bir hayat var. Evli haliyle pavyona giden ve asla karısından bosanmayacak bir adam mı sizin aşk hayatınıza girmesi gereken kişi? Ne mezunusunuz ve başka is bulma şansınız yok mu? Çünkü o ortamda karşınıza cikacak adamlar sizin gibi okumuş etmiş bir genç kıza yakışmayacak evli barklı ahlak yoksunu abuk sabuk adamlar olacak eninde sonunda yani. Yaşınız evlilik için de genç ama bu tarz adamlarla takılınca elinize birkaç pahalı hediyeden başka ne geçecek? Gencliginize yazık olmayacak mı?

İşin adam evli boyutuna hiç girmedim bile. Bu adam evli haliyle pavyonda takılıyor idiyse eninde sonunda bir başka metres edinecekti zaten adam niyeti bozmuş. Aşk meşk romantizm yaşamak istemiş ev açmak istemiş biriyle ve açmış. Siz olmasanız yine yoldan çıkar çoluğunun çocuğunun rızkını yine başka kadınlara yedirir yine karısını ayakta uyutmaya devam ederdi. O yüzden büyük resimde sizin pek de suçunuz olduğuna inanmıyorum aslında. Sadece bu berbat resimde, bu yalan dolan ve ahlaksızlıkla dolu, çocukların hunharca ihmal edildiği tabloda, kötü bir babanın ve korkunç bir eşin metresi olarak yer almayı kendinize ne kadar yakistiriyorsunuz? Hayalinizdeki adam evde çocuğu varken karısı varken metresine ev açan 1 hafta evine uğramayan bir adam mı? Yani size öbür kadına acıyın ona vicdan yapın filan gibi şeyler demiyorum o konu belki sizin sorumlulugunuz degil okey ama sizin beraber olduğunuz aşkım dediğiniz kişi bu kadar leş mi ve bir insan kendini bu kadar mı düşünmez kendine bunu mu yakistirir? Başka bir yol seçmeniz mümkün bence. Kolaylıklar diliyorum.

Hikayenizde bazı yanlışlıklar var onları söyleyeyim ona göre tekrardan yazarsınız konstromatrisler kafalarına göre bırakıp işe gelmemezlik yapamazlar. Sizin başınızda bir pe...venk oluyor o ne yiyecek aç mı kalacak . Mesela siz gitmeyin işe pe.. evi bassın sevgiliniz sizi onun elinden kurtarsın sonra da sana bakıp desin ki seni p...lerin elinden kurtardım Burayı bir doldurun bence hikayenizde ikincisi de abimiz biraz ta...kli bir abi belli seçim meçim dediğinize göre. Burada da hikayenize biraz kaos katabilirsiniz karısı gördüğü saçımı yoldu falan filan diye. Çok fazla duygusal olduğu için kurguya puanım 3/10

ne kadar çığ bir insansınız. Allah herkese kalp iyiliği versin gerçekten!

Arkadaşlar, orayı kaçırdım, şimdi bu hanım kızımız pompiş olmadı deyip durdu ya aralarında. Sonra dedi ya, para ver o zaman eğer çalışmayacaksam. Adam da aldı evi, aldı daysın süpürgeyi ve karısına hatun dedi ya. Sonra pompiş oldu mu? Olduysa evden ve aylık ücretten sonra mı oldu, yoksa bunlardan önce mi? Niye takıldın derseniz, konsluk demek orayı burayı da okşamak, cimdikletmek demek. Adamların ağzından girip burnundan çıkmak, laf ebeliği yapmak, İşve cilve ile içirdikçe içirmek demek. Bu kadar aşmış bir kadın nasıl olur da yedi yirmidört yanında kaldığı adamla beraber olmaz, olmadıysa sorun neydı anlamadım. Bu bi bana mı tuhaf geldi? Pompiş olmadı deyip durmuş. Madalyalık bir durum mu bu? Adam pompiş olmadan bağlanmış yani bunu mu anlamalıyız?

Sen erkek olsan pompiş yapmayan kadına ev alır içini düzer misin? Yav bu yine iyi, ev bile almıyolarmış artık kiraya sokuyolarmış, kadın kafasını mı bozdu yallah. Mümkün mü pompişsiz bu kadar nimeti elde etmesi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…