Evli bir adamla birlikteyim

Olurum ama dyson aldırınca ödünç vermem söyliyim herkesin dysonu kendine
Bu hoşuma gitmedi. Başka yandaş arayacağım hoşçakal.
Ama sen görürsün ben senden daha önce aldıracam dysonu ahahah hayır süpürge de dimi? DYSON ALDI HEMDE KEDİM VAR DİYE HİPOALERJENİK OLANDAAAAN

Teşekkür ederim gerçekçi bir yorum aldım . İnsanlar kendilerine dalga malzemesi yaptı ama benim için şu an hayatımın en önemli mevzusu bu . Yardımcı oldunuz

İnsanlar kendine dalga malzemesi mi yaptı ühüüüü bir de bayıl istersen. Aldatılan kadından bile daha mağdursun galiba kıyamam.

Yeni dizi senaryosu denemesi herhalde. Burda tutarsa izlenir diye düşünmüşlerse demek

Pavyona kadar okudum sonra bıraktım kusura bakma. Hem evli erkekle birlikteyim deyip sonra ilk satırda kendini savunmaya geçmen de ayrı trajikomik. Buraya bir şey danıştığında sorduğunda, hertürlü yorum gelir, sadece iyi akıl verenlerle dolu değil burası bişey paylaşıldığında eleştiriye açık olman gerekir. Sen başta herkese hem beddua etmişsin resmen hemde kendini savunmaya geçmişsin. Ne sana ne o adama zerre üzülmüyorum ama onunla evli olup saçını süpürge eden kadına aşırı üzgünüm. Umarım boşanırlar ve sende onunla evlenirsin çünkü tencere kapak sizin karakterleriniz karısını aldatan seni de aldatır Buda sana küpe olsun nasihat başta veriyordun ya, evet kimse yaşattığını yaşamadan gitmez

Arabesk bir konu, romantik olduğu sanılan ağır varoş ifadeler, zekadan nasiplenmemiş bir kafa yapısı ve acınası bir güzelleme. Baygınlık geldi okurken.

Cok guzel yazmışsın. Yazinin akışı güzel ama okuyucuda eksik kalıyor. Araya mutlaka cinsellikle ilgili tutkulu birkaç cümle serpistirmelitdin. Yani en azından ilk sevişmenizi yaşadığınız duyguları devlestirerek eklemeliydiniz. okuyucu kitapta bunu bekler ve bir dahaki tutkulu sevilmeye kadar tutkuyla okur. Surukleyiciligi arttırma amaçlı kullanmalısınız. Ama igrenclesturmeden tabi ki. tüm ayrıntıları vermenize gerek yok. Okuyucunun hayal gücünü de ise kalmasını engellemeyin.

Bunun dışında kurgu güzel. Anlatım sade ve anlaşılır. Devrik cümlelekere fazla başvurulmamiş. Ben beğendim.

Su testisi su yolunda kırılır.

İmkanın varsa bambaşka bir şehre git ya da çalış biriktir sonra git ama git koskocaman hayat var önünde kendine yaşatma bunu erkekler böyle yalanla dolanla bir şekilde mutlu olurlar bu fırsatı verme ona karisina da yazık kendini onun yerine koy uzaklaş o adamdan hayatını yaşa ye iç eglen gençsin daha evlilik yada sevgililigin bi anlamı olmasın senin için düzgünce yasayabilirsin

Evli adamla birlikte olduğun yere kadar üzüldüm sana ama ondan sonra daha da beter olmanı diledim. Yanındaki mahlukat seni kapatma yapmak istemiş. O türler zaten hep dalgasına bakar. Sen ve o mahlukat gibi biri yüzünden 2 çocuğumla boşandım. Cocuklarim bebek yaşta babasız kaldi. Allah hepsini bildiği gibi yapsın inş seni de tabi. Ciddi olan erkek bosanir çünkü boşanmak 5 dakikada oluveriyor. Evdeki kadına bunu yapan sana neler yapmaz. Neyse yolun kötüymüş daha da kötü olmuş beter ol

Son düzenleme:
Evlilikler monotanlaşır bu da kötü birşey değildir birbirine baĝlı iki insanin evlatlariyla huzurlu bir yuvası evim dediği alanıdır orası dışarda herşey yaşar evine girer oh çeker evlatlarinin kokusunu içine çekip eşinin bir güler yüzünü görerek evlilik böyledir bazen erkek kadın bu durgunluğa macera ararlar psikolojide bu normal karşılanır farkli partner ama evliliĝi kötü eşler birbirini sevmiyor diye değil heycan o evliliği koruklesin dısarıda farkli partnerle vakit geçirip gelip birbirlerinin değerini katlasın diye bizim ülkede kabul edilecek bir olay deĝil ki iyi ki de öyle ama arada bu tarz kaçamak heycanlar yaşanıyor bunu yapan erkeklerde genelde eşlerine hayran ve cok aşık olanlar oluyor evet doğru duydunuz çok aşık bağlı çiftler daha çok yapiyor ama burada üzülen kişi 3.olarak şeçilen siz oluyorsunuz ağır olacak belki ama bu evliliğin fantazi oyuncağısıniz sadece biz kadınlar bunu idrak edemiyoruz duygu mantiğa ağır geliyor ama hayal ettiginiz o dünya olmayacak birde ev aldi dediniz o ev sizinle rahat buluşabilmesi ve nerede oldugunuzdan emin olmasi için yapilan bir hamle sizinle alakali değil kendiyle alakali işleri kolaylaştirmak için yani verdiginiz karar doğru arkasinda durun size iyi gelen bu adam gibi daha da iyi adamlar var emin olun siz yeter ki iyileştirin kendinizi sakin bir hayata ikna edin girin bir işe sabit maaş ile yoluna koyun kapatin geçmişi burada bir sürü kötü yorum yazilmiş kendileri sanki mükemmle en iyileri gibi birde saldirmiş herkesin geçmisinde hatalari acilari var onlari yük degilde size kamçılanmıs bir mukafât olarak bakın daha güzel günler olur emin olun

bu adamın evli barklı pavyonda ne işi var?!
Öncelikle sorulması gereken soru bu!
Sonra sıra konu sahibine geliyor…
Adamın karısı burada masum görünüyor ama o da haftalarca eşini arayıp sormuyor nerde bu adam demiyor (iş gezisinde ise önceden de inanıyor olabilir ) ama o kadında adamdan bi haber bence… her eşinin dediğine cidden inanacak kadar saf mı? Bu adam bu kadına gidip kalmadan önce nerede kalıyordu evine bi kere bile sarhoş vs halde gitmedi mi ?
Kadının anahtarı alıp evine gittiği gün eşi saat kaç oldu bu adam nerde demedi mi? Çocukları adamı sormuyor mu ? Adam bekar hatayı yaşıyor ama evli….. herkes para gelsin sorun yok kafasında sanki..!!

Konu sahibinden önce bu karaktersize bakmak gerekiyor bence!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…