Evli bir adamla birlikteyim 2

Senin şuursuz hayat hıkayenı tam tamına okudum
Kimsenın otuz
saniyesini bıle haketmedıgın halde

Bil istedim

Pısmanlıgı adamı bosatana kadar olacaktır bence
Adam bosanıp hadi gel evlenelim tamam diye elıne bı elma sekeri verınce pısman degıl de pıskın pıskın o gelinligı gıyer

Yahu açmayın şu konuları o..u g.vat şerefsiz yazıyorum sonra banlanıyorum ... yapacak bir şey, bir o..u ve bir o..u çocuğu birbirinizi bulmuşsunuz, bence adam seninle kaçsın o kadının da canı kurtulsun. İkiniz de rezilsiniz, tam birbirinize layıksınızToplumda utanma, arlanma, ahlak bırakmadınız yazıklar olsun.

Hanımefendi çektirip gider misin?
Dizi çekiyor sanki lan

Yazılanı okudum da orda diyorsunuz ki kardeşim bana benziyor onunla devir işlemlerini yaparsınız dedim????
Dalga mı geçiyorsunuz siz?

Siz insanlarla dalga geçiyorsunuz yok bana benzeyen kardeşim var kimliği bıraktım siz önce bizimle sonra devletle dalga geciyorsunuz ,çok dürüstsünüz direk adama devir etseydiniz yemez tabi adam sizin ciddi olduğunuzu düşünecek ( salak olabilir) ne gururlu kız diye karısını boşayıp 8. Dünya harikası sizle evlenecek çünkü siz mala mülke önem vermeyen ,altın , araba,daireyi silah zoruyla kabul eden müthiş bir şahsiyetsiniz

Forum olarak metresleri sevmiyoruz, empati yapmaya gerek duymuyoruz. Hak ettigi linci kucagina teslim edip uzaklasiyoruz.

Bu tip adamlar asla mal mülk devretmezler. Bana ev araba aldı yalanını bi geçin. Onun hayatında olduğun sürece imkanlarından yararlanabilirsin. Bunu her zaman da hissettirir zaten.
Takıldığım ikinci nokta ise neden kimse adamın eşine laf etmemiş anlamadım. Kadın aldatıldığını bal gibi de biliyor. Buna rağmen bu rezil evliliği devam ettirmesi de ayrı gurursuzluk. Bu ilişki sarmalında 3 kişi de hatalı sadece konu sahibi değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…