Evli bir adamla birlikteyim 2

Boşatamadı adamı onun hırsı.
Boşatacak fikirleri var deme öyle .
Şimdi süper fikir buldum sanıyor
Adama tok gözlü namuslu(!) metres imajı verecek. Yalandan anahtar bırakıp kaçmalar falan. Bir süre uzak durup iz kaybettirmiş gibi yapıp adamı beni seviyorsan boşana çekecek.
Hesaba katmadığı tek şey pavyoncu adamdan bir yol olmaz. Kimbilir kaç konstan daha metres yaptı sıkılınca attı. Kimbilir kaç kere böyle dümenler gördü.
Böyle paçoz, kalitesiz bir adamdan ne görecek sanki.
Şu hayatta bir dakika oturup çay içmeyeceğimiz kalitede adam için strateji yapıyor yazık.
Paralı kıro ve pavyoncu orta yaş üstü herif için tüm bunlar

Daha ilk kadın değilken bile bu kadar talepkar, hırslı ve kendinizi haklı görüyorsunuz. O adamın eşinin yerine koyun kendinizi. Eminim ki tozu dumada katar, çirkeflikte sınır tanımazdınız. İşte bu sefil heriflerin bilmediği ve sizin de içten içe bildiğiniz şey bu.

Bu planlar işe yaramaz. Pavyonda tanışmışsınız yahu. Komşunun kandırılan 20 lık, kör aşık genç kızı değilsiniz. Boşa kürek çekiyorsunuz. Adamın istediği, başına bela olmayacak, eli yüzü düzgün, genç ve parayı seven bir kadınla heyecan ve mutluluk. Yaşlanacaksınız. Bir süre sonra adama heyecan vermeyince sizi değil evdeki sıkıcı ama namuslu, çocuklarını büyüten kadını seçecek. Boşuna bize ve adama atar gider yapmayın.

Alım satım, devir işlemleri ciddi işlemlerdir, size ucundan yandan benzeyen insanla olacak işler değil. Hatta kimliğinizin ve fotoğrafınızın güncel olması gerekiyor. Bu konuyu belli ki uydurmaya çalışıp, bakın ben sizin betimlediğiniz gibi çöp değilim; zırnık bile almadan yoluma baktım, sizin sandığınız metreslerden değilim böyle de gururlu(!) bir kadınım imajı çizip aklanmayı mı düşündünüz?

Ayrıntılarda yalanlar olduğunu düşünsem de, umarım yanılıyorumdur; hatanın neresinden dönersem kârdır deyip, geçmişe sünger çekip gerçekten yeni ve temiz bir sayfa açmışsınızdır. Metreslik bir kadın için bulunulabilecek en aşağılık konumdur, gencecik kadınsınız, kendinize böyle bir hayatı layık görmeyin. Kaldı ki başkalarının mutsuzlukları, ahları, yuvaları üzerine inşa edilen bir hayat dikiş tutmaz.

Son düzenleme:
Konu sahibi bu arada, yazım kurallarına dikkat etmen, kendini ifade edebilirken akıcı konuşman dikkatimi çekti, yani her konuda da boş biri de değilsin sanki, neden kendine bunu layık görüyorsun, belki de bir psikolog’dan yardım alman gerekir
Pavyon konusunu yorumlarda gördüm bilmiyorum pavyonda mı çalışıyorsun ama pavyonda da çalışsan kimse seni zorlamıyorsa evli çocuklu adamı boşatsan bile sana hayrı dokunmaz, bunu abla dediğin insanların hayatta gördükleri ve duyduklarıyla edindiği tecrübeye güvenerek söylüyorum

Ne kadar komiksiniz . Kadın kadına düşmanlık yapıyormuş muş siz benim gözümde hemcinsim bile değilsiniz sizin karakterinizle aynı çizgide olmamız mümkün değil. Yaptığınız şey tam olarak kadın düşmanlığı o karaktersiz parasını yediğiniz adamın karısına yaptığınız. Diyorsunuz ya benden önce hep sevgilisi olmış bu neyi masumlaştırıyor siz bunların hepsine ortaksınız sizin gibi kadınlar olmasa erkeklerde kendini bir halt sanıp evdeki kadınlara bunu yapmaz. Üzgünüm metressiniz ve hep muhtemelen öyle kalacaksınız çünkü karma is loaging.

Kardeşimle çok benziyoruz kimliğimi ona bıraktım notere ve tapuya onunla gidip kendi üstüne devretmesini söyledim.
Kardeşinizin başının belaya girebileceği aklınıza gelmedi mi? Noter çalışanı şüphelenip polis çağırırsa ikiniz de hapse bile girebilirsiniz. Yani bu sık yaptığınız bir şey mi de rahat rahat kardeş kimliğiyle işlem yapılıyor? Ya adam kin güdüp sizi ve kardeşinizi ihbar ederse? Bu ne şımarıklık yahu, romantik filmlerdeki gibi ortadan kaybolmalı kaçmalar vs. noluyor? Bu ne korkaklık ne bencillik, sorunu derdi kardeşinizin üstüne yıkmaya ne hakkınız var? Madem karısı zaten biliyordu ediyordu söyleseydiniz gel notere sana devir yapalım diye gelirdi kadın. Sonuçta evli olduğu adam tarafından, evlilik birliği süresinde alınmış yapılmış ev araba değil mi? Çocuğun rızkını iade ederdiniz.

Boşansın boşanmasın metres kalayım kalmayayım... Herkes yazmış oraları, ben benciliiğinize ve korkaklığınıza takıldım. Durduk yere ablası yüzünden kanunla başı derde girebilecek biri var ortada. Ya da kardeşiniz huy olarak size benziyorsa çağırır başkasını, tapuyu ruhsatı ona devreder bölüşüp yerler. Kendinin olmayan kimlikle başkasıymış gibi işlem yaptırmakta sorun görmüyorsa her ihtimal olabilir. Hiç mi bunları düşünmüyorsunuz?

Yaprak dökümü leyla gibi kadın.
Ayrılıp ayrılıp Oğuz'un koynuna giriyordu haha

Bence bunu keşke burada açıklamasaydınız biri gelir evrakta sahtecilik yapıyo diye sizi bulur

1-Tapu dairesinde parmakizi alınıyor noter satışında araba devrini kardeşi-ikizi yapabilir ama tapu mevzusuna ben de inanmadım imkansız çünkü.Araba noter olayını bi ihtimal yapabilir ikiziyse araba satışı için parmak izi alınmıyor.
2- Ayrıca bence diğer anlattığı konu doğruydu şuanda değil kimse evi arabayı altını bi hamlede vermez bu kadar imkanı bırakıp şehirdışına gitmesine ben de inanmadım

Son düzenleme:
Konu sahibi öncelikle diğer konunuza inandığımı söyleyerek başlayım.Ama bence siz evi arabayı alıp başka şehre kaçtınız gibi geliyor.Tapu dairelerinde satış olduğunda hem alıcı hem satıcı parmak izi verir dolayısıyla kardeşinizin tapuda böyle bir şey yapması imkansız.Her insanın parmak izi farklıdır çünkü.Neyse evi arabayı alıp kaçmakla doğru şey yapmışsın,ciddiyim bunda.Adamla senelerin geçmiş onlar senin hakkın şayet doğruysa iade etme olayın çok büyük hata etmişsin derim.

Haklısın bak kumaşlarınız aynı çünkü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…