Evli bir adamla birlikteyim 2

Bana benzeyen kardeşim var imzayı o atıyor falan demişsiniz ama böyle bir şey mümkün mü? @egecell siz belki bilirsiniz
Millet de işi gücü bıraktı benim ardımda bıraktığım malı mülkü konuşmaya başladı . Birinci partta herkes ahlaktan falan dem vuruyordu. İlginç

Bana benzeyen kardeşim var imzayı o atıyor falan demişsiniz ama böyle bir şey mümkün mü? @egecell siz belki bilirsiniz
Benim annemin kızkardeşlerini ayırt edemez çok samimi olmayanlar. Hepsi tipik Tatar insanı böyle çekik göz çıkıl elmacık kemiği. Valla her işlem için eşşek gibi gidiyorlar notere bankaya. Başka şehirden teyzem atlıyor geliyor bu tip miras işlerinde. Kardeşi yapamıyor yani.

Bu işleri bilmeyen bir çoluk çocuk fantezisini anlatmış.
Teyzemin eşi vefat etti. Kocasının babasından gelen malları kardeşine bağışlamak için bile vekalet bekliyor. Öyle gittim anahtarı bıraktım kardeşim halletsinlerke olmaz o işler

Evin çocuğuna kart verip bakkala iki ekmek bir süt alsın diye göndermiyorsunuz, koca koca evin arabanın devri yapılıyor. Ah canım ya. Azcık bilgilenin öyle yazın şu hikayeleri. Wattpad kitlesi bile bunu yemez.
Koca koca ev araba dediğiniz işlemler bir kağıt parçası . 1 dakikalık işlem . Ne gözünüzde büyüttünüz ya

Millet de işi gücü bıraktı benim ardımda bıraktığım malı mülkü konuşmaya başladı . Birinci partta herkes ahlaktan falan dem vuruyordu. İlginç
Diğer konu olabilirdi çünkü.
İkinci partında saçmalamışsın.
Ya fakesin yada ayrılmadın atıyorsun.
Başka bir ihtimal yok.

Tamam ben bilmiyorum bu işleri , doğrudur sen haklısın

Diğer konu olabilirdi çünkü.
İkinci partında saçmalamışsın.
Ya fakesin yada ayrılmadın atıyorsun.
Başka bir ihtimal yok.
Bence fake değil de gururuna yediremedi o kadar laf duyunca ayy canım ne iyi yapmışsın denmesini istiyor, zaten normal biri olsa evli barklı adama kendine mal mülk yaptırmaz, o yüzden bu tanımadığı sitede kendini aklama çabasına da makul bir sebep bulamayız

Neden empati beklediğinizi anlamıyorum. Baska bir insan esini, cocuklarini umursamadan ahlaksiz bir hayat sürmeyi tercih edebilir. Onun kotulugune ortak olmak sizin seciminizdi. Insan, toplumdaki yerini, konumunu kendisi belirler. Kendi kendinizi bu öfkenin ve çirkinliğin icine soktunuz. Vazgecip yolunuza bakmaya karar verdiyseniz de bunu kendiniz icin yaptınız.
Siz kendinizi hic sevmiyor musunuz, deger vermiyor musunuz? Bunu ignelemek icin söylemiyorum, disaridan bakinca boyle görünüyor

Yani dünyada bir sen mi varsın kendine metres tutmak isteyen adamın aşığım laflarını dinleyen, işine gelmiş kabul etmişsin malı mülkü almışsın, yok kardeşine devrettirmiş falan filan yav he he çocuk mu kandırıyorsun, bunları yaptıysan adamın burnunu sürtüp boşandırmak için yapmışsındur ama boşanmayacak

Okuma kardeşim o zaman . Yazma ilgilenme , umrunda değilse ne işin var . Güzellesen ne olur kötülesen ne olur
Ay ne yüzsüz bişey çıktın sen? Toplumun en alt tabakası sen ve senin gibi metreslersiniz işte. Bunu ne kadar güzellersen güzelle değişmeyecek. Sen de içten içe biliyorsun bunu.

Bence burda tartışmayın bitirdiniz ve yeni bir sayfa açtınız ona odaklanın tövbe her zaman güzeldir. Daha sakin olun şimdi. Burda kimse kimseyi tanımıyor akıl verenler gerçekten doğru veriyor çoğu da çıkıyor olumlu yönde düşünün. Bundan sonra daha iyi bir hayat diliyorum

Sizi kesinlikle kınamayacagim, en çok korktuğum şey birini kınamak. Yaptığınızin baştan sona korkunç bir yanlış olduğunun umarım 'gerçekten' farkındasinizdir. Size söyleyebileceğim tek şey bu.

Sizi kesinlikle kınamayacagim, en çok korktuğum şey birini kınamak. Yaptığınızin baştan sona korkunç bir yanlış olduğunun umarım 'gerçekten' farkındasinizdir. Size söyleyebileceğim tek şey
Aslında kimse kimseyi kınamadı da bu şekilde yazan bir kadına ne denir ki, gerçekleri görmesi de gerekmez mi etraftan insanalr onun için ne düşüyor diye, ben yaptığından vazgeçeceğini de sanmıyorum

Aslında kimse kimseyi kınamadı da bu şekilde yazan bir kadına ne denir ki, gerçekleri görmesi de gerekmez mi etraftan insanalr onun için ne düşüyor diye, ben yaptığından vazgeçeceğini de sanmıyorum
Aslında burada demek istediğim şey kinim kinim kınamak isteyip kendimi tutmak zorunda kalmamdi umarım biz yaniliriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…