Evli bir adamla birlikteyim 2

Hanımlar,
tamam çelik gibi sinir gerekiyor bazı içerikler için ve elinizi ağzınızı tutmanız zor oluyor ama üsluplara dikkat etmelisiniz, hakaret, küfür, argo kullanamazsınız, polemik cıkss.

G guvercinka siz de seri film gibi aynı konuyu 1-2-3 gibi numaralandırarak defalarca açmayın, ne yazmak istiyorsanız bu topik üzerinden yazın diğerini kapatmak zorunda kaldım ve siz de mesajlarınızda üslubunuza dikkat edin lütfen.

Tekrar merhaba . Birkaç gün önce açtığım konu üzerine gelen cevaplara dahanamayıp üyeliğimi dondurdum. Ama okumaya devam ettim . Şimdi ilk günkü kadar karamsar ve duygusal değilim . Kimilerinin sorularını tek tek yanıtlamak yerine bu konuda toplamaya karar verdim . Okumak isteyene
1) üniversite mevzusunda okulumu tamamlamış değilim. Bugün özel ders için üç tane hocayla görüştüm ve pazar gününden itibaren sınava tekrar hazırlanmaya başlıyorum. Aynı zamanda ikinci yabancı dil için kursa da yazıldım .
2)haftanın beş günü yanımda ifadesi , haftanın beş günü yatılı olarak yanımda demekti . Dolayısıyla karısı elbette bu adamın benim yanımda kaldığını biliyordu. Benden öncesinde de öncesinde öncesinde de…yani sevgilisiz hiçbir dönemi olmamış. Bir gün boşanalım demiş doğruysa , o da kabul etmemiş sözde . Bilemem artık beni ilgilendirmiyor.
3)bana öylesine nefret kusuldu ki .. bunun hadsizlikten başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hata yaptığımı kabul ediyorum, pişmanım ama geri kalan hiçbir hakareti üstüme alınmıyorum. Çöp olduğum falan iddia edilmiş ? Bunu yazan insana çok üzüldüm .kadın kadının en büyük düşmanıymış dendi , doğrudur . Benim de bir kadın olduğum ve bu kadar ağır söylemler sonunda çok daha beter bir halde olabileceğim hiç hesaba katılmadı . Hali hazırda pişkin pişkin ben onu çok seviyorum nolur boşanması için napabilirim ondan asla vazgeçemem karısı da çocuğu da umrumda değil değildi ki benim söylemim. Kaç kere ayrılmaya çalıştım bir şekilde beceremedim artık buna gerçekten son vermem lazım vicdanen rahat değilim bir şeyler yazar mısınız ‘dı aslında . Anlayan anlamış çok da ihtiyacım olan şeyleri söylemiş ki ben tüm hayatımı değiştirmeye karar vermişim.
Sadede geleceğim . Ben o gün sabaha kadar kafamda hesapları yaptım. Pazartesi gününü bekledim o ana kadar da ona hiçbir şekilde cevap vermedim . Bankadaki işlemlerimi , bu şehirden ayrılmadan yapmam gereken şeyleri hallettim . Akşama da yola çıktım . Bir çöp bile almadım , hiçbiri umrumda değil . Yoldayken ona ayrıldığımı söyledim .Birçok örnekler yazılmış , tam da denildiği gibi seni çok seviyorumlar ,ilişkimize yazık etmeler ,yalanlar ,yalvarmalar..bu defa hiçbirine aldanmadım . Evin ve arabanın anahtarını güvenliğe vermiştim , onları almasını söyledim . Kardeşimle çok benziyoruz kimliğimi ona bıraktım notere ve tapuya onunla gidip kendi üstüne devretmesini söyledim. Diğer harcamaları için de geçmişte biriktirdiğim biraz altın vardı . Onları bıraktım. Artık ne çoluğunun çocuğunun eşinin rızkını yemiş konumdayım , ne metres . Hayat ne gösterir bilemem . Benimle benzer durumları yaşayan onlarca sessiz okuyucu olduğuna da eminim .TEKRAR KONU AÇMAMIN TEK SEBEBİ BU .büyükçe yazdım çünkü bir sürü eleştiri alacağıma yine eminim . Kimseyi memnun etmek gibi bir gayem yok
. Ben yapamam edemem yokluğu ağır gelir , o varken her şey daha kolay gibi düşüncelerden kurtulamadığınızı biliyorum. Sadece gerçekçi olun . Zaten yokluğu ağır gelecek , sizin her ihtiyacınızı karşılayan; maddi ve manevi diyorum Biri artık olmayacak . Ve bu sizi zorlayacak. Kendimizi kandırmayalım . Sevdiğinize inanıyorsanız yokluğunda onu özleyeceksiniz, olabilir . Baş etmek zor ama yapılması gerekeni yaptığınız için içiniz de bir o kadar ferah olacak .şu an kendimi kuş kadar hafif hissediyorum. Bir yandan da kalbimde sızı var . Ne zaman geçer bilmiyorum. Ama geçeceğini biliyorum . İyi akşamlar
Konuyu okumadım baştan bı kaç satıra göz attım inandırıcı gelmedin hiç bişey metres oluşunu degistirmiyor .

Tekrar merhaba . Birkaç gün önce açtığım konu üzerine gelen cevaplara dahanamayıp üyeliğimi dondurdum. Ama okumaya devam ettim . Şimdi ilk günkü kadar karamsar ve duygusal değilim . Kimilerinin sorularını tek tek yanıtlamak yerine bu konuda toplamaya karar verdim . Okumak isteyene
1) üniversite mevzusunda okulumu tamamlamış değilim. Bugün özel ders için üç tane hocayla görüştüm ve pazar gününden itibaren sınava tekrar hazırlanmaya başlıyorum. Aynı zamanda ikinci yabancı dil için kursa da yazıldım .
2)haftanın beş günü yanımda ifadesi , haftanın beş günü yatılı olarak yanımda demekti . Dolayısıyla karısı elbette bu adamın benim yanımda kaldığını biliyordu. Benden öncesinde de öncesinde öncesinde de…yani sevgilisiz hiçbir dönemi olmamış. Bir gün boşanalım demiş doğruysa , o da kabul etmemiş sözde . Bilemem artık beni ilgilendirmiyor.
3)bana öylesine nefret kusuldu ki .. bunun hadsizlikten başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hata yaptığımı kabul ediyorum, pişmanım ama geri kalan hiçbir hakareti üstüme alınmıyorum. Çöp olduğum falan iddia edilmiş ? Bunu yazan insana çok üzüldüm .kadın kadının en büyük düşmanıymış dendi , doğrudur . Benim de bir kadın olduğum ve bu kadar ağır söylemler sonunda çok daha beter bir halde olabileceğim hiç hesaba katılmadı . Hali hazırda pişkin pişkin ben onu çok seviyorum nolur boşanması için napabilirim ondan asla vazgeçemem karısı da çocuğu da umrumda değil değildi ki benim söylemim. Kaç kere ayrılmaya çalıştım bir şekilde beceremedim artık buna gerçekten son vermem lazım vicdanen rahat değilim bir şeyler yazar mısınız ‘dı aslında . Anlayan anlamış çok da ihtiyacım olan şeyleri söylemiş ki ben tüm hayatımı değiştirmeye karar vermişim.
Sadede geleceğim . Ben o gün sabaha kadar kafamda hesapları yaptım. Pazartesi gününü bekledim o ana kadar da ona hiçbir şekilde cevap vermedim . Bankadaki işlemlerimi , bu şehirden ayrılmadan yapmam gereken şeyleri hallettim . Akşama da yola çıktım . Bir çöp bile almadım , hiçbiri umrumda değil . Yoldayken ona ayrıldığımı söyledim .Birçok örnekler yazılmış , tam da denildiği gibi seni çok seviyorumlar ,ilişkimize yazık etmeler ,yalanlar ,yalvarmalar..bu defa hiçbirine aldanmadım . Evin ve arabanın anahtarını güvenliğe vermiştim , onları almasını söyledim . Kardeşimle çok benziyoruz kimliğimi ona bıraktım notere ve tapuya onunla gidip kendi üstüne devretmesini söyledim. Diğer harcamaları için de geçmişte biriktirdiğim biraz altın vardı . Onları bıraktım. Artık ne çoluğunun çocuğunun eşinin rızkını yemiş konumdayım , ne metres . Hayat ne gösterir bilemem . Benimle benzer durumları yaşayan onlarca sessiz okuyucu olduğuna da eminim .TEKRAR KONU AÇMAMIN TEK SEBEBİ BU .büyükçe yazdım çünkü bir sürü eleştiri alacağıma yine eminim . Kimseyi memnun etmek gibi bir gayem yok
. Ben yapamam edemem yokluğu ağır gelir , o varken her şey daha kolay gibi düşüncelerden kurtulamadığınızı biliyorum. Sadece gerçekçi olun . Zaten yokluğu ağır gelecek , sizin her ihtiyacınızı karşılayan; maddi ve manevi diyorum Biri artık olmayacak . Ve bu sizi zorlayacak. Kendimizi kandırmayalım . Sevdiğinize inanıyorsanız yokluğunda onu özleyeceksiniz, olabilir . Baş etmek zor ama yapılması gerekeni yaptığınız için içiniz de bir o kadar ferah olacak .şu an kendimi kuş kadar hafif hissediyorum. Bir yandan da kalbimde sızı var . Ne zaman geçer bilmiyorum. Ama geçeceğini biliyorum . İyi akşamlar
Hikayede biraz kopukluk var açıkçası.
Ama ben gerçekmiş gibi yorum yapmayı tercih ediyorum şuan.
Bence sen kolaya kaçtın en başındanda biliyordun bunun iğrenç ve vicdan sızlatıcı bişey olduğunu.
Bekarken normal bir işte çalışırken bu tarz ahlaksız adamlar denk geldi ailevi olarak sıkıntıda bile olsam mesela karşıdan ufak bişey gelse o durumda kabul etmedim hemen geri gönderirdim ne varsa para ile kendimden ödün vermeyi hiçbir zaman kabul etmedim.
Bana iğrenç geliyordu gururuma yediremezdim.
Ben izin versem zaten devamıda gelirdi ama hiç fırsat vermedim.
Sen gerçek veya değilsin bilemem fakat bu durumda çok insan vardır.
Kendinize gelin lütfen bu iğrençliği kendinize yakıştırmayın er ya da gel evleniceksiniz ve inanın aynısını yaşarsınız bekarken yaptıklarınız evli iken kabuslarınız olmasın.

Kendini adamin gozunden bu kadar onemseme ya...Turk filmi tadinda acilarla kendini feda edip giden kadin olmussun da emin ol adamin bakis acisiyla hic bir onemin yok...Bak cok iddiali konusuyorum adamin gozunde kil kadar degerin yok...Senin bu sekilde gitmen onu etkilemez, onun koynuna girebildigi, ilgi gordugu, yemegini yikayip temiz gomleklerini veren, ona askim diyen bi karisi var zaten...Senle paralelde yedekleri de vardir zaten sen giderken naber yazmaya baslamistir bile...Kendini bu kadar abartma

Berbat karakterlerinizle berbat hayatlarinizi idame ettiriyorsunuz. Hiçbir vasfı olmayip birde burda normal kadınlara laf sayıyorsunuz. Bu kadar rezil edemez kimse kendini şok içindeyim gerçekten.

Defol git surdan Allah seni bildiği gibi yapsın. Ben karısının bildiğine de inanmıyorum biliyor bile olsa senin gibi bir metres ve o* parçasına mi bıraksın tüm hayatını ? İstediğin kadar çabala istersen dünyayı sersin o pislik adam senin ayağına yine de baktığında resmi karısı o kadın. Sen ise karaktersiz ruhsuz onursuz gurursuz bir metres parcasisin. Ayrıldım yalanına o yüzden hiç ama hiç inanmadım.

Anlaşılan çok hafif laflar edilmiş ki gelip bu kadar lagaluga yaparak adeta mevzuyu “fazla tevazunun sonu x’dan nasihat dinlemektir” şeklinde bağlamışsın adeta ya sen ne anlatıyorsun bize burda metres halinle senden nasihat mi terbiye mi alcaz :KK70:

Hanımlar,
tamam çelik gibi sinir gerekiyor bazı içerikler için ve elinizi ağzınızı tutmanız zor oluyor ama üsluplara dikkat etmelisiniz, hakaret, küfür, argo kullanamazsınız, polemik cıkss.

G guvercinka siz de seri film gibi aynı konuyu 1-2-3 gibi numaralandırarak defalarca açmayın, ne yazmak istiyorsanız bu topik üzerinden yazın diğerini kapatmak zorunda kaldım ve siz de mesajlarınızda üslubunuza dikkat edin lütfen.
Yahu bu nası platform yok onu öyle yazma bunu böyle yap . Benim üslubumda ne varmış millete baksanıza her birinin ağzında küfür . Ve siz yönetici olarak yazdığınızın farkında mısınız ne kadar profesyonel bravo .Kapatırsanız kapatın Allah Allah her biri koyun gibi kim ne derse ardına yapışıyor.

E linç edilmemişsin, övülecek bir davranış da değil ne olsun istiyordun yorumlarda aferin iyi yapmışsınlar falan mı? İnsanlar fikrini söylemiş ağır olanlar vardır illa da bazı laflar da haklı değil mi yani? O kadının yerinde sen, senin yerinde de başkası olabilirdi. Her insan hata yapar bir şekilde dönmüşsün, zararın neresinden dönersen kardır, yapacak bir şey yok artık.

Beğenmediniz mesajlara cevaben "abla" yazma sebebiniz nedir? Genç olusunuzun bir artisi mi oldu haberimiz olmayan?
Konunuzla ilgili ise, dilerim doğrudur. Dilerim daha düzgün bir hayat, daha doğru kararlarla yol alirsiniz bundan böyle. Riskli bir hayat çünkü o hayat. Evet metressiniz ve bu aşağılık bir şey ama bunun yanında can guvenliginiz de yok aslında. İyi ki dönmüşsünüz o yoldan.

Yahu bu nası platform yok onu öyle yazma bunu böyle yap . Benim üslubumda ne varmış millete baksanıza her birinin ağzında küfür . Ve siz yönetici olarak yazdığınızın farkında mısınız ne kadar profesyonel bravo .Kapatırsanız kapatın Allah Allah her biri koyun gibi kim ne derse ardına yapışıyor.
Tek koyun sensin 😌

1- Burası amatör bir kadın paylaşım platformu
2- Üye olurken karşınıza çıkan Kullanım Sözleşmesini okuyarak işaretlemiş olduğunuzu umuyorum zira orada sitenin kuralları mevcut.
Bunlardan 2 tanesi:

• Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.
  • Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, forumun verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir.
3- Yazdığım mesaj siz ve yorum yazan herkese bilgilendirme niteliğinde olup tüm üyeler buna siz de dahil kurallara uymakla yükümlüdür.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Vay arkadaş çok ilginç.
Utanma durumu yok bir de ona buna herkese atar var.
Tam bir feleğin çemberinden geçmiş o tip kadınlardan olmuşsun maşallah cevaplardan belli

Beğenmediniz mesajlara cevaben "abla" yazma sebebiniz nedir? Genç olusunuzun bir artisi mi oldu haberimiz olmayan?
Konunuzla ilgili ise, dilerim doğrudur. Dilerim daha düzgün bir hayat, daha doğru kararlarla yol alirsiniz bundan böyle. Riskli bir hayat çünkü o hayat. Evet metressiniz ve bu aşağılık bir şey ama bunun yanında can guvenliginiz de yok aslında. İyi ki dönmüşsünüz o yoldan.
Bize abla teyze deyip bizden yaşlı adamları öp öp doymuyolar. İlk defa denk gelmiyoruz bu kumaşa.

Vay arkadaş çok ilginç.
Utanma durumu yok bir de ona buna herkese atar var.
Tam bir feleğin çemberinden geçmiş o tip kadınlardan olmuşsun maşallah cevaplardan belli
Şeyde olabilir parası verilmiş ama duygusal ihtiyaçları karşılanmamış olmanın öfke patlaması yoksa çoktan çıkar giderdi, stresini atıyor burda

X