Evlenmeme iki ay var , gelinlikçi hala aramadı :(

Kilolu ya da standart dışı bedeni olsa anlıycam, da kum saati gibi kız ya, hazır kalıp bi dünya güzel gelinlik bulurdu. Bir yudum maaşla nelere kalkışıyor adam olmaz bu kız.
Kapalı çarşı bu modellerden kaynıyor. Zibilyon tane çeşidi var. Hazır alabileceği tarzda gelinliği özel dikim istiyor. Bu kafayla hayatını nasıl idame ettiriyor ya.

Kapalı çarşı bu modellerden kaynıyor. Zibilyon tane çeşidi var. Hazır alabileceği tarzda gelinliği özel dikim istiyor. Bu kafayla hayatını nasıl idame ettiriyor ya.
Gelinliğe nerdeyse düğünümden beri bakmıyorum ıdjdjdnr öyleyse çok fena. 🤣

Evet müşteri olarak yumuşak ifadeli olunmamalı kesinlkle sallanılıyor. Ne kadar ciddiyetle olursa üstüne düşülürse onlar da ciddiye alır. Emin ol senden sonra gelenleri bitirmiştir bile. Surekli arayacaksın.
Baktılar demek ki sıkıntılı müşteri bi de, çok şaapmamışlardır bunlar vazgeçer diye.

Gelinliğe nerdeyse düğünümden beri bakmıyorum ıdjdjdnr öyleyse çok fena. 🤣
Antep’in bitki örtüsü bu gelinlik. Takip ettiğim kuaför/makyözlerin paylaştığı gelinler hep böyle modeller giyiyor. 😐

Bulunduğunuz yerdeki gelinlikçilerde belki daha güzelleri vardır. Diktirmeye değmez sanki. Kiralamak daha mantıklı. Gelinliğini evde saklayıp da ay iyi ki satın almışım diyeni hiç duymadım. Boş yere evde yer kaplıyor.

Gelinlikçi sizi sallamamışsa iş çıkışı gidip görüşün ve hakkınızı arayın. Sizi kazıklayacak gibi bir imaj çizdi bana.

Baktılar demek ki sıkıntılı müşteri bi de, çok şaapmamışlardır bunlar vazgeçer diye.

Hayır birde İstanbul'da değil mi bu kız gelinliğin kalbi yerde nasıl bulamıyo hayret doğrusu heryerde bu gelinlikten var ayols 😂😂 Fatih'te 2 gezsin yeter. Kiralasın ki az ödesin bu zorunlunun para harcamayı çok sevmesi başına iş açıyor parası olsa neyse kredi çekiyor borçla harçla alıyor işin kötüsü.

Gelinliğimi kiralamak istediğim için eşimin ailesi herbiri biryerden diktirelim demişlerdi kiralamaya ıkna ettim ama beğendiğim gelinliği gizlice almışlardı ne gereksiz bir masraf ya atsan atılmaz satsan satılmaz konu ya dert döktüm yaa🤣🤣

Kiralama ile satın alma arasında bir dönem çok küçük bir fark ( 500 TL gibi ) vardı. Bedene göre dikimi yapılmış gelinlikler arası farktı bu. Son durumu bilmiyorum. Kiralık olunca 1-2 gün içinde geri iade isteyen yerler de var. Fiyat farkı az olduğu için, satın almış olabilirler.

Hayır birde İstanbul'da değil mi bu kız gelinliğin kalbi yerde nasıl bulamıyo hayret doğrusu heryerde bu gelinlikten var ayols 😂😂 Fatih'te 2 gezsin yeter. Kiralasın ki az ödesin bu zorunlunun para harcamayı çok sevmesi başına iş açıyor parası olsa neyse kredi çekiyor borçla harçla alıyor işin kötüsü.
Kredi ile kredi ödüyor bi de resmen krediception olmuş artık.

X