evlenmek için geç mi kaldım

asudese

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2024
17
-7
24
Selamlar . Ben 24 yaşındayım okulumu bitirdim özel sektörde çalışıyorum . Artık doğru kişiyle evlenmek istiyorum ama benim niyetim evlilik oldukça karşıma takılan , ciddi olmayan insanlar çıkıyor . Nasıl evlenicem . Birde bu aralar iyice yaşa taktım, yaş geçiyor vs . Ama düzenli bir hayatım olsun bir kişiyi seviyim çocuklarım olsun istiyorum. Evlenme niyetinde olan insanı nasıl anlarım nasıl evlenme yoluna girerim , Lütfen bana tavsiye verin .
Sizleri seviyorum

Yaşın evlenmek için geç değil, onu takma kafana.
Evlenme niyetinde olan biri karşına çıkarsa anlamam zor olmaz, seninle takılma niyetinde olmaz en basitinden. Geleceğe yönelik seninle hayaller kurar vs vs

Selamlar . Ben 24 yaşındayım okulumu bitirdim özel sektörde çalışıyorum . Artık doğru kişiyle evlenmek istiyorum ama benim niyetim evlilik oldukça karşıma takılan , ciddi olmayan insanlar çıkıyor . Nasıl evlenicem . Birde bu aralar iyice yaşa taktım, yaş geçiyor vs . Ama düzenli bir hayatım olsun bir kişiyi seviyim çocuklarım olsun istiyorum. Evlenme niyetinde olan insanı nasıl anlarım nasıl evlenme yoluna girerim , Lütfen bana tavsiye verin .
Sizleri seviyorum
Höh 24 yaşında geç mi kaldım diyorsun. Millet 30 yaşından sonra evleniyor. Az ye iç gez dolaş evlenince madalya takmıyorlar. Muhteşem bir değişim de değil evlilik toplumun dayattığı gibi. İyi güzel sevdiğin insanla evleniyorsun da woaaawww şahane müthiş fantastik günler yok
Yemek bulaşık çamaşır temizlik beyfendinin gönlünü et, bebek doğur bak derken ohoo

Ay offff 24 yaş evde kaldım krizi.

23 yaşında evlenen arkadaşım yıllar öncesinden evde kaldım diye ağlıyormuş. Anası anlatmıştı da şok oldum. Ki arkadaşım çok iyi bir kızdır. Yanlış aile değerlendirilemeyen çocuk. Gitti o yangınla gayet vasat bir adamla evlendi. Halbuki çok daha iyi aile ve eşe layıktı.

Neyinize bu evde kaldım krizi.
Gez toz hayatını yaşa, istediğin kitabı içselleştirerek oku, kendine kat.

Ailende, en büyük hedefi evlilik olanlar kadınlar mı fazla…

Sizleri seviyorum
Turşu olmuşsun artık bebeğim, ümit yok.

Sizleri seviyor
Kesinlikle 24 yaş geç bir yaş değil. Bana göre çok erken bile ..

Höh 24 yaşında geç mi kaldım diyorsun. Millet 30 yaşından sonra evleniyor. Az ye iç gez dolaş evlenince madalya takmıyorlar. Muhteşem bir değişim de değil evlilik toplumun dayattığı gibi. İyi güzel sevdiğin insanla evleniyorsun da woaaawww şahane müthiş fantastik günler yok
Yemek bulaşık çamaşır temizlik beyfendinin gönlünü et, bebek doğur bak derken ohoo
jjsjs ya haklısınn ama ben sıkıldım ya karşıma saçma sapan insanlar çıkıyor hepsi takılma kullanma derdinde. Yeto diyorum . Artık benimde düzenli bir hayatım olsyun istiyorum sadece

Ay offff 24 yaş evde kaldım krizi.

23 yaşında evlenen arkadaşım yıllar öncesinden evde kaldım diye ağlıyormuş. Anası anlatmıştı da şok oldum. Ki arkadaşım çok iyi bir kızdır. Yanlış aile değerlendirilemeyen çocuk. Gitti o yangınla gayet vasat bir adamla evlendi. Halbuki çok daha iyi aile ve eşe layıktı.

Neyinize bu evde kaldım krizi.
Gez toz hayatını yaşa, istediğin kitabı içselleştirerek oku, kendine kat.

Ailende, en büyük hedefi evlilik olanlar kadınlar mı fazla…
yaa hiç böyle değildim biliyomusuun bu yıl bana birşeyler oldu, 25 olcam artık . Herkes evleniyor annem de yaşın geçiyor diye tutturdu bende sıkıldm takılan erkeklerden .

Evet aşkım geç kalmışsın, yarın hemen koca aramaya basla, bulduğunda hemen bebek anne olma yasin da geçmiş bırak evliliği aman allahım ne kartlar var
hahhahhahahh
Ne güzel okul bitmiş çalışıyorsunuz. Gezip tozup para harcamak varken neden hemen evlilik? Bide yaş 24 dalga mı geçiyorsunuz ciddi soruyorum?
kız vallahi dalga değil ya bu orta yaş krizi gibi birşey herhalde . Bana da geldiler hshsh

Sizleri seviyorum

Evet geç kalmışsın.

yaa hiç böyle değildim biliyomusuun bu yıl bana birşeyler oldu, 25 olcam artık . Herkes evleniyor annem de yaşın geçiyor diye tutturdu bende sıkıldm takılan erkeklerden .
Kader kısmet karşına iyi birisi cikinda o saniye anliyorsun.
Annen de ne sığ bi kadınmış.
33 yasinda evlendim. Hemen cocukta yapmadık.
Valla cocuklarimda oldu evlendimde sacma düşünceleri sil at kafandan.

Evlilik çok zordur, çok fazla sorumluluk ister
Çocuk ise daha da zordur , elini ayağını bağlar
Çok iyi düşünüp , anlayışlı, dürüst ,merhametli, arkadaşta olabileceğiniz biriyle evlilik düşünün

Bu işler nasip kısmet işi
Zamanını bekleyeceksiniz

Sizleri seviyorum
41 yaşında evlenip 42de anne olanlar cevap verebiliyor mu?

hahhahhahahh

kız vallahi dalga değil ya bu orta yaş krizi gibi birşey herhalde . Bana da geldiler hshsh
Yavrum ne orta yaş krizi :KK70: ben de 23 yaşındayım bir silkelen kendine gel allah aşkına. Okulunu bitirmişsin önce bir kariyerine odaklan evlilik için çooook erken. Nasıl bir ailede büyüdün de bu yaşta ''evde kaldım'' krizine girdin sen

X