evlenmek için geç mi kaldım

Canım 25 yaşındaymışsın üzgünüm ama evde kalmışsın.. Bu yaştan sonra da anca çocuklu yaşlı dul adamlar bakar. Kaderine razı ol. Bu zamana kadar aklın nerdeydi konu komşu birini önermedi mi? Hamamda falan da mı bulamadın? 18 yaşa bile evde kalmış denir.. Bence kör topal deme yaşlı başlı birini bul.

İmza 1940’s….

Selamlar . Ben 24 yaşındayım okulumu bitirdim özel sektörde çalışıyorum . Artık doğru kişiyle evlenmek istiyorum ama benim niyetim evlilik oldukça karşıma takılan , ciddi olmayan insanlar çıkıyor . Nasıl evlenicem . Birde bu aralar iyice yaşa taktım, yaş geçiyor vs . Ama düzenli bir hayatım olsun bir kişiyi seviyim çocuklarım olsun istiyorum. Evlenme niyetinde olan insanı nasıl anlarım nasıl evlenme yoluna girerim , Lütfen bana tavsiye verin .
Sizleri seviyorum
Büyük ihtimalle içinde buyudugun çevre küçük yaşta evlenenlere dolu. Ama senin yaşındakilerin bu devirde tek derdi kombin. O yüzden kendini buna odaklama. Hayatına alacağın kişiyi de en az 2 yıl tanı. Kendini tanirsan onu da tanırsın.evlenmek için evlenme.

Bu yaşta genç bir kadının derdi hemen koca bulmak bulursun merak etme, önce bir gezip tozsaydın biraz vizyonunu geliştirseydin herşey iç
güç para değil işte

Höh 24 yaşında geç mi kaldım diyorsun. Millet 30 yaşından sonra evleniyor. Az ye iç gez dolaş evlenince madalya takmıyorlar. Muhteşem bir değişim de değil evlilik toplumun dayattığı gibi. İyi güzel sevdiğin insanla evleniyorsun da woaaawww şahane müthiş fantastik günler yok
Yemek bulaşık çamaşır temizlik beyfendinin gönlünü et, bebek doğur bak derken ohoo
Bekarlığın tadını çıkarmak varken 🤦‍♀️ Evlenince iş güç, yorgunluk var , ne sanıyorlar evliliği bilmiyorum ki , ne kadar geç olsa o kadar iyi...

Bekarlığın tadını çıkarmak varken 🤦‍♀️ Evlenince iş güç, yorgunluk var , ne sanıyorlar evliliği bilmiyorum ki , ne kadar geç olsa o kadar iyi...
O eski halimden eser yok şimdi :KK70: tamam iyi hoş güzel de bekarlığın tadı da başka idi yani. Bekarlık daha güzel itiraf edelim kaygı tasa yetişme telaşı yok

Selamlar . Ben 24 yaşındayım okulumu bitirdim özel sektörde çalışıyorum . Artık doğru kişiyle evlenmek istiyorum ama benim niyetim evlilik oldukça karşıma takılan , ciddi olmayan insanlar çıkıyor . Nasıl evlenicem . Birde bu aralar iyice yaşa taktım, yaş geçiyor vs . Ama düzenli bir hayatım olsun bir kişiyi seviyim çocuklarım olsun istiyorum. Evlenme niyetinde olan insanı nasıl anlarım nasıl evlenme yoluna girerim , Lütfen bana tavsiye verin .
Sizleri seviyorum
30 yaşında evlendim ve iyi ki öncesinde evlenmemişim 😅

Çok geç kalmışsın. 18 yaşına girdiğin gün evlenmen gerekiyordu bilmiyor musun? 6 yıl geç kalmışsın dalga mı geçiyorsun bizimle😂😂
30 yaşınd evlendim ben de ve bence evlilik için güzel bir yaş

O eski halimden eser yok şimdi :KK70: tamam iyi hoş güzel de bekarlığın tadı da başka idi yani. Bekarlık daha güzel itiraf edelim kaygı tasa yetişme telaşı yok
Ya bak valla eşim her işe koşar, ilgili ama yine de bekarlık bambaşka, eşin çok iyi bile olsa o başı boşluğu özlüyor insan 😅

Evlenmek için geç mi kaldın diyenleri anlayamıyorum soru bu değil ki soru evlenme niyeti olan erkeği nasıl anlarım diyor herkes sizin görüşünüze sahip olmak zorunda değil herkes sizin istediğiniz yaşta evlenmek zorunda 20 yaş erken 30 yaş 40 yaş geç diye bir kıstas yok 18 yaşını almış bir birey istediği zaman evlenir kimseyi ilgilendirmez yani konu sahibi evlenip erken çocuk sahibi olmayı istiyor bunun için de evlenmesi gerekiyor.

Sizleri seviyorum
Ortalama 70 sene ömrün varsa bunun ilk 15 senesi çocuk sayılırsın. Okul bitsin derken en az 23ü rahat buluyor hayatı gerçek anlamda yaşamaya başlamak. Bir aksilik olmadıkça imzayı attıktan sonrarında hep evlisin. 24te çok geç kalmışsın çünkü evlilik harici 1 sene çok uzun. Hemen evlen ki geriye kalan 46 yılın evli geçsin. Ortalama 46 yıl boyunca biraz bekar yaşamak kendi paranı harcamak nasıl olurdu acaba hiç bilme. Trol olduğunu düşünüyorum gerçek olamayacak kadar saçma bir konu

kız daha yeni nişan atmışsın ne alaka evlenmek? Bu arada nişanlın hiç döndü mü? Sebep neymiş?

Böyle sorular da yeni moda oldu. Birini sever , tanırsın sonra kafana uyar hayat geçirmek ister evlenirsin. Böyle evlenicem diye evlenip sonra kafasını duvarlara vuran o kadar cok ki .ayrıca yaşının genç oldugunu da biliyorsun. Medeni kanunda belli yaştan sonra evlenmek mi yasaklandı neye geç kalcan?

Sizleri seviyorum
Niyeti anlamana gerek yok evlenmek isteyen söylüyor direk zaten.

Sizleri seviyorum
Yaş mı geçiyor? O zaman 36,40 yaşında evlenenler ölsün. :halay: Evliliği ne kadar çok isterseniz o kadar olmaz. Ne kadar çok yaşa takılırsanız o kadar geç evlenir ve bir an evleneyim diye yanlış karar alabilirsiniz. Bu bir dejavu ve şaşmaz.Evlilik düşünmekle olacak bir şey değil tamamen nasip işi. Ayrıca yaşınız genç.

Sizleri seviyorum
24 nedir ki. Ben 31 yaşında bekarım.

X