Evlenmeden hamile kaldığım için sevgilimin ailesi beni istemiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah yardımcıları olsun ne denir ki

Evlat arkadaşlık yapacak bir şey değil. Çok bencil bir annesin şimdiden. İnsan abla olunca bile sorumluluk alıyor, öyle kardeşine arkadaş gibi göremiyor. Hele çocuğu nasıl göreceksin.

Kendine arkadaş olsun diye çocuk mu doğuracaksın? O kadar mı yalnızsın?

Bunlar senin fikirlerin ama. Bakalım sevgilinde böyle düşünüyormu. Ben erkek olsam, kız arkadaşım hamile kalsa gidipte aileme kız hamile kaldı evlenebilirmiyim demem. Çocuk ailesini senden iyi tanıyor sonuçta, tepki vereceklerini bile bile neden seni karşılarına çıkardı?

Evlat arkadaşlık yapacak bir şey değil. Çok bencil bir annesin şimdiden. İnsan abla olunca bile sorumluluk alıyor, öyle kardeşine arkadaş gibi göremiyor. Hele çocuğu nasıl göreceksin.
Ben tek çocuğum hayatta hiçbir şeyimi paylaşmadım bu duyguyu bilmiyorum

Ben tek çocuğum hayatta hiçbir şeyimi paylaşmadım bu duyguyu bilmiyorum
Vakit kaybetmeden en geç yarın sevgilinle bu konuyu konuş, yıldırım nikahı kıyın. Nikaha cık derse o zaman ayrıca bir düşünürsün artık. Çünkü şu an senin karnın fazla büyümeden şu nikah konusunu kesinleştirmen lazım.

Postamı koyucam ona da zaten ayar çekmem lazım

Doğurmamı istiyor hatta benim annem aldır dediği zaman bana sevgilim anneme çıkıştı o konuda. Benim annem torununu istemiyor. Sevgilimin ailesi de torunu istiyor ama beni istemiyor
Diğer konuya yazmaya çalışıyordum ki kapandı. Kısaca söylersem mutlu olacağınızı düşünmüyorum. Annenizle oturup artısını eksisini güzel güzel konuşun. Bu aşamada annenizden başka kimseye fazla güvenmeyin. Biliyorum, şuan kırgınlıkla annenizi saymak istemiyorsunuz ama çok gençsiniz, kendi başınıza iş yapmayın. Aile şimdiden böyleyse uzun vadede dönüp dönüp başınıza kakarlar. Şart mart da kabul etmeyin. Yakın oturma şartından bahsetmiştiniz diğer konuda.

Arkadaşlar bugün size bu soruyu sormuştum. Gelişme var. Sevgilim beni aradı evlenmemize onay vermişler zar zor ikna ettim yarın bizimkilerin elini öpmeye gel nikah tarihini belirleyecekmişiz diyor. Galiba işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Yakın oturma şartı koşmuşlar birde. Sizce olacak mı anlaşabilirmiyim onlarla ?

Yakın oturma şartı derken? Aynı apartman mı veya aynı mahalle mi? Ne kadar bir yakınlık?

Çok iyi olmuş git yalvar özür dilerim hamile ve eksik (!) bir kız oldugim için . Gerekirse sizin evinizde kalır ayaklarınızı yıkarım de . Ellerini ayaklarını öp. Paşazadeler zaten zor ikna olmuş muhakkak yakın otur çocuğu senden daha çok sahiplensinper her işine karışınlar aynennnn. Annen çok haksız seni harika bir hayat bekliyor . Hele bu adamla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…