Evlenmeden hamile kaldığım için sevgilimin ailesi beni istemiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yumuşamazlarsa yumuşamasınlar o zaman hiçbir şey umrumda değil biz elimizden geleni yaptık benim ailem değiller sonuçta. Evlenicez bebeğimizi beraber büyütücez anneme yakın otururuz zaten. Onlarda torununu göremez
Sabah böyle yazmışsın şimdi kayınvalidenin dibine gideceksin . Bebeğine kendin bakmayı unut bence . Senden önce sahipleri

Millet forumda seninle evlenmez yazınca çocuk hemen ikna olmuş. Kknın böyle bir süper gücü var işte. Linç yiyen herkesin hayatında böyle değişimler yaşanıyor
Mirta Mirta diğer kapanan konusunda yazmış. İmza kaşe.

KK senle evlenmez diyince adam hemen evlenmeye ikna olmuş

Tamam inandık konu sahibi :)

Tatmin et bakalım kendini tanımadığın insanlara

Mirta Mirta diğer kapanan konusunda yazmış. İmza kaşe.

KK senle evlenmez diyince adam hemen evlenmeye ikna olmuş

Tamam inandık konu sahibi :)

Tatmin et bakalım kendini tanımadığın insanlara
Siz ne derseniz diyin onu ben tanıyorum sahip çıkacağını biliyordum 3 senedir beraberiz biz

Çocuğun ismine filan da karışırlar mı sence
Olur mu olur. Çocuğu büyütme şekline vs de çok karışabilirler. Ama sakın kendini ezdirme. Onlara karşı saygısızlık yapma ama mesafeni de koru. Bunun dışında verilebilecek bir önerim olmaz çünkü içinde bulunduğun durum olağanüstü bir durum.

Olur mu olur. Çocuğu büyütme şekline vs de çok karışabilirler. Ama sakın kendini ezdirme. Onlara karşı saygısızlık yapma ama mesafeni de koru. Bunun dışında verilebilecek bir önerim olmaz çünkü içinde bulunduğun durum olağanüstü bir durum.
Asla izin vermem benim istediğim isim olucak erkek olursa Uzay koyucam zaten. İçimden bir ses erkek olacakmış gibi geliyor

Kan bağı konusunda yanlış düşünüyorsunuz ultrason fotosu falan yumuşatır sanıyorsunuz da ben nerdeyse 6 aylık hamileyim daha ben karnımdakiyle bir bağ kurmadım torunla mı kuracaklar? Ya da mesela yeğenlerim var onların hiçbirinde de bir kan bağı hissetmedim hissetmeyen hissetmiyor açıkçası. Planlarınızı bu ihtimaller üzerine yapmayın.

Çocuğun ismine filan da karışırlar mı sence
Dert etmen gereken son şey bile değil ismi. Öyle bi saymayacaklar seni, her şartı kabul etmek zorunda çünkü evlenmeden hamile kaldı ahlaksız kız(!) gözüyle bakıyorlar şu an sana. Bahar dizisini izliyor musun, hah orda Bahar 20 yaşında hamile kalınca ona yapılan muameleyi yapıyorlar sana .

Asla izin vermem benim istediğim isim olucak erkek olursa Uzay koyucam zaten. İçimden bir ses erkek olacakmış gibi geliyor
İsim koymaktan daha öncelikli sorunlarınız var bence. Çok minör şeylere odaklanmışsınız. Nasıl bir hayatınız olacak? Velev ki çalışmak istediniz, buna karışacaklar mı? Aynı mahallede oturmaktan bahsetmiştiniz, sizi sürekli baskı altında mı tutacaklar? Eşiniz sizi ne olursa olsun savunur mu? Size sunulacak imkânlar neler? İnşallah kötü şeyler olmaz ama ipler koparsa velayet sürecinde size eziyet ederler mi? Her şeyi etraflıca düşünün derim.

Dert etmen gereken son şey bile değil ismi. Öyle bi saymayacaklar seni, her şartı kabul etmek zorunda çünkü evlenmeden hamile kaldı ahlaksız kız(!) gözüyle bakıyorlar şu an sana. Bahar dizisini izliyor musun, hah orda Bahar 20 yaşında hamile kalınca ona yapılan muameleyi yapıyorlar sana .
Ben sessiz sakin kişiliği olan biri değilim annemin huyları var bende babam ölmeden önce annem babamın ailesiyle kavga etti diye boşanmışlar. Yaşından dolayı saygı gösteririm o ayrı ama kendimi ezdirmem zaten şuan da evlenene kadar kendimi tutuyorum evleneyim çocuk doğsun babasının soyadını alsın işler değişicek

İsim koymaktan daha öncelikli sorunlarınız var bence. Çok minör şeylere odaklanmışsınız. Nasıl bir hayatınız olacak? Velev ki çalışmak istediniz, buna karışacaklar mı? Aynı mahallede oturmaktan bahsetmiştiniz, sizi sürekli baskı altında mı tutacaklar? Eşiniz sizi ne olursa olsun savunur mu? Size sunulacak imkânlar neler? İnşallah kötü şeyler olmaz ama ipler koparsa velayet sürecinde size eziyet ederler mi? Her şeyi etraflıca düşünün derim.
Ben rahat büyüdüm. Gece gezmeme alkol almama giyimime karışan biri hiçbir zaman olmadı. Gece 2-3 te eve gelirim arkadaşlarla tatile giderim annem birşey demez. Evlenince de bu özgürlüğüm değişmeyecek sevgilim geri kafalı biri değil çünkü sonuçta hanemiz farklı olacak

Vay anasını sayın seyirciler konu sabah açıldı ortada evliliğin e'si yokken konu sahibi bir anda evlilik yoluna girdi. Ha gayret biraz daha zorlarsan akşamdan sabaha gelin de olacaksın kız 😂

Vay anasını sayın seyirciler konu sabah açıldı ortada evliliğin e'si yokken konu sahibi bir anda evlilik yoluna girdi. Ha gayret biraz daha zorlarsan akşamdan sabaha gelin de olacaksın kız 😂
Amaç evlilikti zaten bu sürpriz bir şey değil yaklaşık 3 haftadır aileleri ikna etmeye çalışıyoruz.

Aynen hatta kırmızı kuşak da bağlatıcam belimee

Amaç evlilikti zaten bu sürpriz bir şey değil yaklaşık 3 haftadır aileleri ikna etmeye çalışıyoruz.
2 aylık hamilesin, 3 haftadır aileleri ikna etmeye çalışıyorsunuz. 3 haftadır ikna olmayan aileler buraya konu açınca çat diye ikna oldular. İki aile birden hemde? Manifestin de böylesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X