Evlenmeden hamile kaldığım için sevgilimin ailesi beni istemiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Galerici yazdığınızda tahmin etmiştim zaten araba al sat olduğunu çünkü gerçek bir galericide bir zeka olur galeri büyük bir iştir bu oğlan hem işsiz hem de yaptıklarına bakarsak pek zeki de sayılmaz😂
aile rezidansta oturuyor
Aile bilmem ne?
Sizi istemeyen ailenin maddi durumunu yazmanız bile saçmalık karşı tarafta çocuk zaten bu ilişkiden bir şey çıkacağını hiç düşünmüyor. İki tarafın aileside kendince haklı. Siz zaten karar vermişsiniz umarım her şey iyi olur

Doğurmamı istiyor hatta benim annem aldır dediği zaman bana sevgilim anneme çıkıştı o konuda. Benim annem torununu istemiyor. Sevgilimin ailesi de torunu istiyor ama beni istemiyor
O işi geçsinler seni istemeyenin senin çocuğunla da işi olamaz canım. Sevgilin arkandaysa al karşına konuş en kısa süre de nikah kıyın.. annesi istemiyor benim annem istemiyor bilmem ne bilmem ne .. sen hamilesin ortada bir can var !! Öyle yada böyle bilinçsizce davranmışsınız fakat gerçek bu!! Zaman kaybetmeyin eğer kürtaj olacaksan da 10 hafta dolmadan ol yoksa onu da unut. Durumunuz vs var mı ? Maddi olarak ne durumdasınız çift olarak ???

Çocuk doğunca köpek olur simdi istemeyenler kapında. Sanki tek basına yaptın cocuğu allah allah ya. Ne biçim insanlar var anlamıyorum ki. Sevgilin ne diyor bu işe evlenmek istiyor mu?

Peki tam olarak neyi bekliyorsunuz ozaman?
Onun ailesinin yumuşamasını bekliyoruz onun ailesi benim annemden fazla tepki verdi çünkü. Babası ağzına etti. Annesi başının etini yedi. Çocuğun doktor kontrollerine gidicez ultrason fotoğraflarını gösteririz cinsiyeti de öğrendikleri zaman belki biraz daha yumuşarlar 4.ay cinsiyet belli olacak zaten

Onun ailesinin yumuşamasını bekliyoruz onun ailesi benim annemden fazla tepki verdi çünkü. Babası ağzına etti. Annesi başının etini yedi. Çocuğun doktor kontrollerine gidicez ultrason fotoğraflarını gösteririz cinsiyeti de öğrendikleri zaman belki biraz daha yumuşarlar 4.ay cinsiyet belli olacak zaten
Tabii canım
Ondam sonra doğuma çok bişey kalmiyor
Olmadı artık çocuk okul çağına gelince ailesi yumuşar, galerici sevgiliniz nikah kıyar inşallah

Kızım saf mısın? Gidin basın nikahı, evinizi tutun. Böyle insanlara hesap verecek haldeyseniz, izin bekliyorsanız çok beklersiniz.

22 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Babam öldü hiç kardeşim yok. Annemle beraber yaşıyorum. 3 senedir hayatımda biri var kendisi 25 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Annem öğrenince aramız çok fena bozuldu. Sevgilim anneme açıklamasını yaptı özür diledi. Annem aldırmamı istiyor ve ayrılmamı istiyor. Sevgilimin ailesiyle de yüzleştik beni istemediklerini çok belli ediyorlar annesi evlenmeden hamile kalan kızı gelin mi alıcaz diye arkamdan konuşurken duydum. Sevgilimin babası daha ılımlı ama annesi ve kız kardeşi çok fena. Ne yapacağım?
Sonunu hesap etmeden bir sürü soruyla başbaşa bıraktınız kendinizi.Kazayla oldu fln da demediginize göre akışına bırakmalı bir birliktelik olmuş.İlk sayfadaki üyelerin dediği gibi işe girme konusu da sakata düştü artık.22 yaş ne ki belki evlenmeyip ayrilacaktiniz o adamla,tercih hakkı pek bırakmadınız bile kendinize.Aldirsan bir türlü aldırmasan bir türlü.Adamin iki dudağı arasindan çıkacak nikah kelimesine kaldınız artik.Allah kolaylık versin ne diyeyim

Maddi olarak sıkıntı yok annem bakar çocuğa hem onunla oyalanmış olur annem. Ben bu bebeği asla aldırmam çocuğum o benim babasıyla da düğün olmasa bile nikahtan evleniriz etraf bilmemiş olur. Onun dışında asla aldırmam şimdiden cinsiyetini bile çok merak ediyorum zaten
Yaşın daha çok küçük. İnşallah pişman olmazsın verdiğin karadan.
Yalnız sakın bu aileye ve sevgiline güvenme büyük ihtimalle hayal kırıklığı olacaklar senin için. Eğer içten içe bebeği sevgilinle evleneceğine güvenerek doğurmak istiyorsan da yol yakınken aldırmalısın.
Sevgilin biraz erkek gibi durup ailesine durumu açıklamalı ve biran önce nikâhımızı yapacağız demeliydi. Adam hala onay bekliyor !!

Ben fakir bir aileden gelmedim yalnız. Dedemden kalma evlerimiz yerlerimiz var. Annem okumuş bir kadın. Ev işi kolay. İşte bulunur ayrıca tek çocuğum tek torunum herşey bana kaldı. Benim tek derdim eşimin ailesinin tutumu eşimin babası ılımlı yaklaşıyor ama eşimin annesi cadı bir kadın falcı da aynısını dedi zor bu kadınla geçinmen diye
Vallla kardeş sen sonuçta evleniyorsun ve eşinin ailesiyle de evlenmiş olacaksın yeri geldiğinde de her şeyine karışır böyle insanlar . Balık baştan kokmuş daha ne bekliyorsun vahiy mi ? Kendi ailenden çok onlarla geçim yapacaksın eğer istenmiyorsan o çocuk dünyaya geldiğinde de istenmezsin bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur. Bunu unutma lütfen. Durumunuz da iyiymiş karşı tarfın durumu kötü olsa da insan olsaymış keşke . Para pulla evle arabayla asla mutluluk olmaz olmuyor yaşadım bizzat . Hemde çocuğum yokken aldatıldım sevilmedim . İstenilmediğin yerde de durupta ilerde pişman olma o çocuk seni her zmana koruyamayacak illaki annesi ve senin aranda kalacak ve sürekli kavga dövüş olacak . Sen haklı olduğunda kimse haklısın demiyor herkeste bir kibir almış başını gidiyor bu yüzden sen aklını kullan kalbini kullanırsan çok üzülürsün .bekarlık sultanlık.

Çok çocukça düşünüyorsunuz. Çocuksunuz zaten. Peki ya yumuşamazlarsa? B planınız var mı?

Yumuşamazlarsa yumuşamasınlar o zaman hiçbir şey umrumda değil biz elimizden geleni yaptık benim ailem değiller sonuçta. Evlenicez bebeğimizi beraber büyütücez anneme yakın otururuz zaten. Onlarda torununu göremez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X