Evlenmeden hamile kaldığım için sevgilimin ailesi beni istemiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer kendine güveniyosan doğur fakat eş ailesini geçiyorum kendi annenden destek görememek seni çok zorlar. Ayrıca işe girsen ne olcak 5-6 ay çalışabilirsin ondada hamile olarak kabul ederseler. Daha sonra bebek küçük olacak hemen işede dönemezsin. Sevgilinin maddi durumu iyi ama bağımsız mı ana kuzusu biri mi yani bu önemli
Annem şimdi kızgın ama torununu görünce yumuşayacağına eminim. Ben gidince annem tek başına yaşamış olacak torununa bakmak isteyecektir. Babamdan kalan evim var onu kiraya verip kirasını alacağım. Bebek doğana kadar öyle idare ederim. Sonra da çalışırım

25 yaşında birinin kendi araba galerisi olmaz yahu. Ciddi bir sermaye gerektiriyor galericilik. Çalıştığı galeriye benim diye yalan atıyor olabilir veya babasının vs galerisi olabilir. Hava atmak için benim diyodur. 25 yaşında biri gerçekten galeri sahibiyse yüksek ihtimal yasadışı işlerle uğraşıyordur ki galericilerde çok rastlanır. Tas kafa saç kesimli, dar pantolonlu, nargile cafeci bilmem kaç suç kayıtlı ergenusların galericilikle uğraştığı oluyor. Ancak o yaştaki normal birinin kendi galerisi olmasına ihtimal vermedim.

Annem şimdi kızgın ama torununu görünce yumuşayacağına eminim. Ben gidince annem tek başına yaşamış olacak torununa bakmak isteyecektir. Babamdan kalan evim var onu kiraya verip kirasını alacağım. Bebek doğana kadar öyle idare ederim. Sonra da çalışırım
Pasif gelirinizin olması çok büyük avantaj siz yinede annenizin rızasını almaya bakın süreci çok uzatmadan

Eşinde buna razı evlenin ailelerle sonra aranız iyi olur düşünme bir çekirdek aileni kur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X