Evlenmeden hamile kaldığım için sevgilimin ailesi beni istemiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben rahat büyüdüm. Gece gezmeme alkol almama giyimime karışan biri hiçbir zaman olmadı. Gece 2-3 te eve gelirim arkadaşlarla tatile giderim annem birşey demez. Evlenince de bu özgürlüğüm değişmeyecek sevgilim geri kafalı biri değil çünkü sonuçta hanemiz farklı olacak
Ben artık sizin trol olduğunuzu düşünmeye başladım.

Ya allah aşkına hamile halinle kim işe alır seni be kızım? Nişanlı insanlar bile işe alınmıyor evlenecek çocuk yapacak işe ara verecek diye, önce bi çık o hayal dünyasından. Diğer konu da her koyun kendi bacağından asılır ama bu acele ne allah aşkına? Bi işe gir kendi paranı kazan birikim yap anneciğinle tatile git alışveriş yap. Biraz hayatın tadını çıkar ne bu yeni neslin koca delisi halleri ben anlamıyorum

Çok hassas ve hayatınıza yön verecek bir konu. Kalbinizin sesini dinleyin. Sadece duygusal düşünmeyin. Karşınızda sizi istemeyen, sevgilinizin zoru ile kabul etmiş bir aile var ve yakın oturma şartı koymuşlar. Bu insanlar sizi gerçekten kabullenecek mi? Saygı duyacaklar mı? Yoksa bir ömür burnunuzdan getirip sanki kendi çocukları sizi hamile bırakmamışta, ağaç kavuğundan kendiniz çıkarmışsınız gibi sizi küçümseyip duracaklar mı? Eşiniz ailesinden etkilenip şu an sizinle bir hayat kurmak istersen sonrasında sizi karşısına alacak mı? (Evlilik için ailesinin ağzına bakması düşündürttü) Tabi ki ailelerin rızası önemli ama ortada bir bebek söz konusu. Yaşınız çok genç, önünüzde çok uzun bir yol var. Bu yol çok güzel de olabilir, kötü de. İki seçenek için de geçerli bu. Ne karar verecek olursanız her şeyi göze aldığınızdan emin olun…

İkimizin de maddi durumumu iyi üni bitti işe gireceğim. O da galerici
Sizin öğrencilik yeni bitti ve işe girecekken maddi durum nasıl iyi? Aileden mi destek?
25 yaşında galerici ise büyük ihtimal aile işi. Ya da aile destekli iş.
Durumunuz çok zor. Yakın istemeleri çok anlamsız. Eziyet edebilmek için yakın isterler gibi. Maalesef gözlerinde hep nikahsız çocuk sahibi olan kadın olarak kalacaksınız. Eğer evlenirseniz durabildiğiniz kadar uzak durun derim.

Ensende boza pişmesi, kıçında ayı böğürmesi gereken yerde içinden bir ses erkek olacak mı diyor?
Kendi çocuk çünkü. Durumun vahametinin farkında değil.

Gerçi ailenin konu açar açmaz ışık hızıyla ikna olması da fake alarmlarımı çalıştırmadı değil.

Bana fake gelmiyor ya, bu cehalete bu toyluğa ihtimal veriyorum. Biz de mi böyleydik diye düşünüyorum.
Ay yok. 22 yaşındayken sevgilim evlenme teklif ettiğinde ne evlenmesi bu yaşta demiştim. Maksimum dikkatle sevişiyordum başıma iş gelmesin diye. Bilinçliydik biz ya, bunlar pembe bulutların üzerinde yaşıyor.

Asla izin vermem benim istediğim isim olucak erkek olursa Uzay koyucam zaten. İçimden bir ses erkek olacakmış gibi geliyor
Sen baya dalga geçiyorsun milletle, şuan senin tutuşmuş olman lazım, istenmediğim yere gelin gideceğim nasıl olacak diye senin derdin isim mi
Bu konu gerçekse sen gerçek olamayacak kadar olayların ciddiyetini algılayamıyorsun, keşke çocuk yaprken kendini ölçüp tartsaydın ben bu dünyada bu konuyla baş edebilir miyin diye
Yok fake isen konun çok bayıcı ve hiç yaratıcı değil

Ben rahat büyüdüm. Gece gezmeme alkol almama giyimime karışan biri hiçbir zaman olmadı. Gece 2-3 te eve gelirim arkadaşlarla tatile giderim annem birşey demez. Evlenince de bu özgürlüğüm değişmeyecek sevgilim geri kafalı biri değil çünkü sonuçta hanemiz farklı olacak
Keşke annen zamanında biraz dur deseymiş... Çok fazla hayallerde yaşıyorsun, hadi hayırlısı 😂😂😂

Konu sahibi sizi şimdiden tebrik ederim "Hayat karartma teknikleri 101" dersi çalisma notları gibi konu olmuş... ileride pek çok gencimize ibretlik konularda ilk referans olarak bol bol bu konunun linkini atacağımiza eminim, sizi şimdiden işaretledim, gençlik çürütme ve antiannelik klasmanında burada bir efsane olacağınıza dair hiç şuphem yok, başarılarınızın devamını diliyorum 🧿💯

Konu sahibi sizi şimdiden tebrik ederim "Hayat karartma teknikleri 101" dersi çalisma notları gibi konu olmuş... ileride pek çok gencimize ibretlik konularda ilk referans olarak bol bol bu konunun linkini atacağımiza eminim, sizi şimdiden işaretledim, gençlik çürütme ve antiannelik klasmanında burada bir efsane olacağınıza dair hiç şuphem yok, başarılarınızın devamını diliyorum 🧿💯
Aldırmaya karar verdim

Asla izin vermem benim istediğim isim olucak erkek olursa Uzay koyucam zaten. İçimden bir ses erkek olacakmış gibi geliyor

Neyse bir dahaki ilişkinde hamile olursan aldırmazsan

Uzay ismi koyarsın

Bu hamilelikte bebeği aldırıp uzay boşluğunda kaybolacak minik kuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X